Chucky Sezon 2 – Kiedy zostanie wydany sezon 2?

3 lata ago

Chucky właśnie zakończył swój pierwszy sezon i spekulacje na temat drugiego sezonu już się rozpoczęły. Minął zaledwie miesiąc od premiery pierwszego sezonu Chucky'ego, a serial jest teraz ogromnym sukcesem. Biorąc pod uwagę ogromną publiczność programu, twórcy serialu postanowili odnowić program na drugi sezon.

Chucky jest adaptacją serialu i służy jako kontynuacja Cult of Chucky. Serial niedawno zakończył swój ostatni odcinek, a twórcy ogłosili wiadomość o jego wznowieniu na drugi sezon.

Spektakl to slasherowy pokaz suspensu z domieszką horroru, co czyni go jednym z najbardziej intrygujących programów wydanych w ostatnim czasie. Historia opowiada o chłopcu Jake'u, którego życie zaczyna się zmieniać po zdobyciu przez niego antycznej lalki.

Program stał się bardziej zorientowany na publiczność nie tylko ze względu na horror, który ma do zaoferowania, ale także skupia się na aspektach takich jak seksualność, zjadliwy humor i gore.

Wiadomość, że Chucky sezon 2 jest na linii, przeniosła ekscytację fanów na inny poziom; wszyscy mają nadzieję osiągnąć wszystkie elementy, którymi cieszyliśmy się w pierwszym sezonie serialu.

Data premiery Chucky w sezonie 2

W dalszej części Twórcy Chucky Season 2 nie potwierdzili niczego co do daty premiery drugiego sezonu serialu. Ale dobrą wiadomością jest to, że serial został oficjalnie odnowiony na drugi sezon, co oznacza, że ​​publiczność nie trzyma się w napięciu, czy gra zostanie wznowiona na drugi sezon.

Twórcy Chucky'ego podjęli tę decyzję wystarczająco szybko, ponieważ było to oczywiste, biorąc pod uwagę uznanie, jakie program otrzymał za swój pierwszy sezon.

Data premiery Chucky w sezonie 2
Obraz nieruchomy Chucky z sezonu 1 (autorstwa zdjęć-Syfy)

Biorąc pod uwagę trend, w którym pierwszy sezon serialu zostanie wydany w miesiącu Holloween w roku, możemy spodziewać się, że drugi sezon serialu rozpocznie się podobnie, ale w przyszłym roku.

Aby dać ci krótki pomysł na datę premiery drugiego sezonu Chucky, możemy spodziewać się, że pojawi się ona w czwartym kwartale 2022 roku.

Pierwszy sezon serialu miał premierę w październiku tego roku, a zaledwie miesiąc później, po uruchomieniu pierwszego sezonu, twórcy serialu ponownie podpisali kontrakt z siecią streamingową na drugi sezon.

To sprawiło, że fani zapewnili, że nadchodzi 2 sezon Chucky. Ponadto tFani otrzymali wiadomość od Chucky'ego czytającego, że zabawa jeszcze się nie skończyła, daleko od tego i może zobaczymy go ponownie w 2022 roku.

Pierwszy sezon zakończył się 30 listopada 2021 r. i miał premierę jednocześnie w USA i Syfy oraz W ciągu jednego miesiąca program spotkał się z przytłaczającą reakcją 9,5 miliona widzów..

Tak więc twórcy serialu wrócili z tą samą platformą streamingową dla drugiego sezonu Chucky.

Czego mogliśmy się spodziewać w drugim sezonie Chucky?

Oprócz twórców serialu, sezon 2 Chucky albo podniesie całą nową historię, albo będzie kontynuował to, co zostało z sezonu 1; tylko czas pokaże. Biorąc pod uwagę wykluczonych w sezonie 1, możemy spodziewać się, że niektóre wymiary możliwej historii trafią do sezonu 2 Chucky.

W ostatnim sezonie Widzieliśmy kilka tajemniczych postaci wychodzących z grobu Juniora, kiedy Jake, Devon i Lexy odwiedzili to miejsce..

Istnieje również możliwość, że w drugim sezonie Chucky jako lalka pojawi się w różnych częściach kraju, co niewątpliwie przyniesie tam rzeź i chaos.

Odwrócił już wszystko dla Jake'a, kiedy uniósł nadgarstek. Od tamtej pory jego życie nie jest już takie jak dawniej.

Chociaż jest to tylko wyraźna możliwość, że sezon drugi będzie kontynuowany, fani wiedzieliby, czy twórcy wymyślili zupełnie nową historię w drugim sezonie Chucky.

Chociaż uważamy, że historia byłaby bezbłędna, nawet gdyby zaczęła się od miejsca, w którym zakończyła poprzedni sezon, ale jeśli twórcy mają coś innego na głowie i jeśli jest to lepsze niż powyższe, to z pewnością byłaby bardzo dobra. dobrze dla nich iść.

Fani, którzy byli z franczyzą Chucky od czasu Seed of Chucky, są czekam na powrót Glena i Glendy w kolejnym sezonie 2 Chucky; Na wszystkie te odpowiedzi odpowiemy po tym, jak wprowadzą nas do Chucky Season 2.

Chucky Season 2 – Finał sezonu 1 otwiera drogę do następnego sezonu

Kiedy pojawią się spoilery z sezonu 2 Chucky?
Zdjęcie Chucky'ego sezonu 1 (autorstwa zdjęć - Syfy)

Ostatni Sezon zakończył się, gdy 70 członków armii lalek Chucky czekało na leczenie. Również tajemnicze postacie przy grobie Juniora z pewnością przywodzą na myślt i przeszłaby do następnego sezonu, chyba że twórcy nadal są w tej historii.

Tiffany wzięła Andy'ego i Nicę jako zakładników, a oni stali się zakładnikami odpowiednio w postaci lalki i człowieka. W następnym sezonie będą kontynuowane różne misje związane z tym aspektem historii.

Cóż, nie mogliśmy pogodzić się z faktem, że Kyle lub zbliżające się zagrożenie z pewnością pogorszyłoby sytuację nastoletniego trio.

Powiązane posty

Go up