Burmistrz Kingston Odcinek 6 Wyjaśnienie zakończenia i podsumowanie odcinka 5

07/12/2021 17:24

Wkrótce ukaże się szósty odcinek burmistrza Kingston, który zapewni widzom więcej wglądu w tę sagę o maklerze władzy, rodzinie McLusky, w Kingstown.

Taylor Sheridan i Hugh Dillon stworzyli ten serial kryminalny przedstawiający amerykański system więzienny.

Kingston Mayor Episode 6 – data premiery i gdzie go obejrzeć?

Odcinek 6 Mayor of Kingston zostanie wydany w Paramount + 12 grudnia 2021 roku.

Ta seria zadebiutowała 14 listopada 2021 roku, a ostatni odcinek sezonu 1 zostanie wyemitowany 16 stycznia 2022 roku.

Odcinek 6 Mayor of Kingston będzie emitowany wyłącznie w Paramount +. Członkostwo Paramount + kosztuje 4,99 USD miesięcznie, podczas gdy pakiet premium kosztuje 9,99 USD miesięcznie. Roczny pakiet kosztuje 49,99 USD, a roczny pakiet premium kosztuje 99,99 USD.

Czego można się spodziewać po 6 odcinku burmistrza Kingston?

Burmistrz Kingston, odcinek 6, zobaczy, jak Mike McLusky bardziej zwiąże się z Bunnym i jego siostrzeńcem, Hakimem. W odcinku 6 burmistrza Kingston widzowie dowiedzą się również, czy Mike jest w stanie wydobyć zeznanie od Jamesa Parkera.

Niektóre incydenty przemocy między funkcjonariuszami więziennymi a więźniami również wydają się nieuniknione w odcinku 6 Burmistrza Kingston z powodu rosnącego napięcia między nimi.

Burmistrz Kingston, odcinek 6
Burmistrz Kingston, odcinek 6 (zdjęcie: Paramount +)

Czy Kyle będzie w stanie przewrócić nową stronę, ledwo wydostając się z bałaganu strzelającego do pizzy? Jeśli poważnie próbujesz znaleźć alternatywną karierę, biorąc pod uwagę ciążę twojej żony i ciągłe zagrożenie dla jej życia, okaże się to w odcinku 6 Burmistrza Kingston.

Burmistrz Kingston Odcinek 5 Podsumowanie

Odcinek 5 burmistrza Kingston został zatytułowany „Orion”.

W scenie otwierającej odcinek 5 burmistrza Kingston, Mike pojawia się na miejscu strzelaniny w pizzerii, gdzie władze przesłuchują Kyle'a i Iana.

Kilka negocjacji później Mike może podłożyć narkotyki zmarłemu ciału, aby wrobić je w sprawę odrzucenia narkotyków.

Później Mike'a odwiedza mężczyzna z biura prokuratora okręgowego. Córka prokuratora została brutalnie zamordowana przez Jamesa Parkera, który obecnie przebywa w więzieniu i wkrótce ma zostać stracony.

Adwokat prosi Mike'a o wyciągnięcie kolejnego zeznania od Jamesa Parkera, aby adwokat mógł poprosić o przedłużenie egzekucji Parkera. Prawnik nie chce, aby cierpienie Parkera skończyło się tak szybko. Więc chcesz przedłużyć termin swojego biegu.

Burmistrz Kingston, odcinek 6
Burmistrz Kingston, odcinek 6 (zdjęcie: Paramount +)

Mike udaje się do Bunny, aby szukać pomocy w tej sprawie, gdzie dowiaduje się, że James Parker jest seryjnym mordercą.

W zamian za pomoc Bunny prosi Mike'a, aby zabrał swojego siostrzeńca, Hakima, na mecz hokeja. Podczas gry Hakim jest wielokrotnie narażany na rasistowskie nadużycia ze strony graczy i ich rodziców.

Mike odpowiada także na jednego z rodziców na korzyść Hakima. W drodze powrotnej Mike zapewnia Hakina, że ​​w następnym meczu przyjdą przygotowani z grupą wojowników, którzy będą walczyć u jego boku. Ten pomysł bardzo cieszy Hakima.

Do Mike'a podchodzi również mężczyzna o imieniu Duchard. Duchard prosi Mike'a o pomoc w wydostaniu brata z więzienia. Mówi, że jego brat był błyskotliwym studentem i został aresztowany tylko dlatego, że był obecny podczas napadu narkotykowego.

Mike dowiaduje się, że chłopak pracuje w gangu Bunny'ego i prosi Bunny'ego, aby go wypuścił, na co Bunny niechętnie się zgadza.

Pod koniec piątego odcinka Kingston Mayor Mike i Bunny łączą się przy drinkach i patrzą na konstelacje.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up