Analiza historii West Side i gdzie ją zobaczyć

09/12/2021 19:18

Historia po zachodniej stronie to film pełen romans i dramat. Ten film wyreżyserował Steven Spielberg, na podstawie musicalu o tej samej nazwie.

Musical był wcześniej reżyserowany przez Leonard Bernstein, Arthur Laurent i Jerome Robbins.

Film pokazuje nam scenerię Nowego Jorku w latach 50., gdzie dwoje niewinnych nastolatków: Maria Y Tony, zakochaj się w sobie.

Jednak ich historia miłosna napotyka wiele przeszkód ze względu na ich powiązania z rywalizującymi gangami. Gangi nie pozwolą parze łamać zasad już ustalonych i przestrzeganych przez wszystkich.

Zobaczymy Elgort, Rachel Zegler, Ariana DeBose, Mike Faist, Rota Moreno i David Alvarez w rolach tytułowych.

Ten film jest obowiązkowy dla osób zainteresowanych klasycznym filmem romantycznym. Jeśli potrzebujesz więcej szczegółów, czytaj dalej artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

Szczegóły transmisji z West Side Story: Gdzie oglądać online?

Czytelnicy nie chcieliby usłyszeć, że West Side Story Przez dłuższy czas nie będzie dostępny do transmisji.

Ale kiedy nadejdzie czas, aby treści były dostępne na platformach streamingowych, będą dostępne w HBO Max lub Disney Plus.

Historia po zachodniej stronie
Pstryknięcie filmu. (Napisy: 20th Century Fox)

Są większe szanse, że Historia po zachodniej stronie będzie dostępny za Disney plus ponieważ studia XX wieku, studio, które nakręciło film, jest spółką podległą Disneyowi.

Ostatnio doszło do leczenie Między Disney Y WarnerMedia. Taki układ oddziela wszystkie rzuty od Lis 2022. Więc nadal jest trochę zamieszania, gdzie na pewno zobaczymy West Side Story.

Film będzie dostępny pod adresem HBO Max, Hulu czy Disney Plus skrócić sprawę, gdy zostanie wyemitowana. Będziemy Cię informować na bieżąco na platformie, gdy pojawią się jakiekolwiek wiadomości.

Jaka jest fabuła West Side Story?

Całe ustawienie filmu opiera się na ulice klasy robotniczej i miejsca znalezione w Upper West Side w Nowym Jorku.

W filmie poznamy dwa rywalizujące zespoły: rekiny i odrzutowce.

Te gangi łączy bezwzględny związek. Nie ma mowy, abyśmy mogli spodziewać się, że rywalizacja między tymi dwoma zespołami zakończy się w najbliższym czasie.

Potem przychodzą główni bohaterowie West Side Story. Maria jest siostrą przywódca rekinówi zakochuje się w nim szaleńczo Tony. Tony jest bardziej skłonny do Jets.

Gdy oboje rozwijają swoje relacje z silniejszymi granicami, napotykają pewien opór ze strony gangów, do których należą.

Jednak miłość, którą dzielą, nie podda się tak szybko i postanowili, że zaryzykują wszystko, by być razem.

W miarę postępu wydarzeń w West Side Story zauważamy, że para musi zapłacić cenę za podjętą decyzję. Pokazują, że miłość, którą dzielą, jest prawdziwa.

Obejrzyj film w najbliższych kinach, aby cieszyć się tą starą, klasyczną romantyczną opowieścią.

Czy Ansel Elgort idealnie pasuje do roli Tony’ego?

Łamacz zaklęć w West Side Story to Ansel Elgort. Najbardziej znany jest ze swojej roli w Kierowca dziecka.

W filmie wykazał się doskonałymi umiejętnościami wokalnymi. Występy solowe i duet in Maria Y Scena balkonowa są naprawdę fantastyczne.

Historia po zachodniej stronie
Co sądzisz o jego udziale w filmie? (Napisy: 20th Century Fox)

Jednak jego obecność w tym filmie wydaje się być złym elementem układanki. Jak wszyscy inni w filmie, jego obecność nie pasuje do magicznego przepływu Historia po zachodniej stronie.

Odgrywa ważną rolę w filmie jako męski ołówAle wydaje się, że jest coś, co nie czyni go najbardziej odpowiednim do tej roli. Ten fakt można zrozumieć, gdy tylko zaznaczy jego wejście do filmu.

Historia po zachodniej stronie

Analiza West Side Story: czy powinniśmy ją pominąć, czy na nią spojrzeć?

Kiedy Leonard Bernstein, Arthur Laurent i Jerome Robbins po raz pierwszy pomyśleli o West Side Story, była to tylko współczesna historia. Głównym motywem tej historii było wtedy uchwycenie energii wśród ludzi w latach 50. w Nowym Jorku. Jednak wersja West Side Story Stevena Spielberga jest nieco inna i widzi rzeczy inaczej. Choć akcja filmu jest taka sama, przypominająca widzom lata 50., film wniósł do fabuły wiele nowej magii. Kwestie społeczne, które zostały przedstawione w filmie, są bardzo aktualne w dzisiejszym świecie. Oto niektóre z rzeczy, z którymi ludzie w dzisiejszym świecie borykają się na co dzień. Są rzeczy o walce klas, gentryfikacji, imigracji i policji. Steven Spielberg przedstawił wszystkie te rzeczy w taki sposób, że wydaje się, że jest to rekonstrukcja w West Side Story. To naprawdę sprawi, że poczujesz się, jakby cofnął się w czasie i tak doskonale wszystko wie. Nowy West Side Story nie stroni od musicalu z 1961 roku. Możemy zobaczyć wiele kultowych scen i obrazów ze starego klasycznego filmu. Film jest obowiązkowy dla tych, którzy chcą cieszyć się starą klasyczną romantyczną historią. Gdybyśmy się zakwalifikowali, dalibyśmy 84/100.

Powiązane posty

Go up