All American Season 3, odcinek 9 - data premiery

10/04/2021 04:37

Odcinek 8 sezonu 3 „All American” dotyczy następstw odkrycia przez Laylę prawdy o tym, co wydarzyło się w Las Vegas. Kwestionuje swój związek ze Spencer, gdy zbliża się powrót do domu. Spencer wciąż szuka nowych rekrutów do drużyny piłkarskiej. Więcej informacji o wydarzeniach z odcinka można znaleźć w sekcji podsumowania. Ale najpierw przyjrzyjmy się, czego się spodziewać w odcinku 9 sezonu 3 `` All American ''.

Data premiery 3 sezonu All American, odcinek 9

Odcinek 9 sezonu 3 `` All American '' jest zaplanowany na 12 kwietnia 2021 o 20:00 czasu polskiego na CW. Nowe odcinki trwające od 42 do 49 minut są nadawane na kanale w każdy poniedziałek.

Gdzie zobaczyć odcinek 9 sezonu 3 All American?

Aby obejrzeć odcinek 9 sezonu 3 „All American” na ekranach telewizorów, wystarczy włączyć program The CW w dniu i godzinie podanej powyżej. Jeśli nie ma takiej opcji, możesz obejrzeć serial na oficjalnej stronie The CW oraz w aplikacji The CW, gdzie jest dostępny dzień po jego pierwszej emisji. Nowy odcinek można również oglądać za pomocą telewizji na żywo i usług wideo na żądanie, takich jak Xfinity, Hulu LiveTV, DirecTV, Fubo TV, YouTube TV, iTunes, Vudu, Spectrum, Google Play, YouTube i Microsoft. Store i Amazon Prime Video. Jeśli przegapiłeś poprzednie sezony, możesz nadrobić zaległości w serwisie Netflix.

All American Season 3 Odcinek 9 Spoilery

Dziewiąty odcinek trzeciego sezonu „All American”, zatytułowany „Testify”, będzie dotyczył następstw wypadku samochodowego Olivii. Spencer weźmie odpowiedzialność za Olivię, ale nie bez postawienia jej ultimatum: albo ona powie rodzicom o swoim nałogu, albo on to zrobi. Spencer będzie również musiał stawić czoła swoim osobistym demonom i zaakceptować fakt, że w tym sezonie nie radził sobie na korcie.

Billy prawdopodobnie będzie nadal szukał nowego kickera, a niespodziewany kandydat może im pomóc w play-offach. W odcinku 9 możemy oczekiwać, że Asher podejmie ważną decyzję dotyczącą swojej kariery piłkarskiej. Możesz sprawdzić promocję następnego odcinka poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=-R8wG61czfc

All American Season 3 Odcinek 8 Podsumowanie

W ósmym odcinku trzeciego sezonu „All American”, zatytułowanym „Canceled”, dochodzi do kłótni między Spencer i Laylą, ponieważ to, co wydarzyło się w Las Vegas, nie zostało w Las Vegas. Wraca, by ścigać Spencera. Jego próby wyjaśnienia jego działań są nieskuteczne, ponieważ wydaje się, że Layla z nim zerwała. Aby dać upust, Spencer zabiera brata do parku. Tam zostaje uwikłany w spór z dwoma młodymi mężczyznami, a później odkrywa, że ​​są oni również uczniami Crenshawa.

Później Spencer rozmawia z Billym o chłopcach w parku, a Billy ujawnia, że ​​nie mogą być włączeni do zespołu, ponieważ nie spełniają nowych kryteriów dyrektora GPA. Spencer próbuje przekonać dyrektora Cartera do porzucenia nowej zasady, ale Carter nalega na jej utrzymanie. W szkole Spencer rozmawia z jednym z dzieci w parku, Jabari, który właśnie wyszedł z więzienia. Dyrektor Carter nie otrzymał swoich starych transkrypcji, przez co Jabari nie kwalifikował się do dołączenia do zespołu.

Tymczasem Asher jest nadal bardzo wycofany i odpycha Vanessę. Później Vanessa wścieka się na Ashera za to, że opowiedział matce wszystko o zeszłym lecie. Ujawnia również, że nie zaprosiła go na randkę, ale po prostu spędził czas jako przyjaciele. Wygląda na to, że przyjaźni między Coopem i Spencer nie da się uratować, ponieważ Coop pojawia się w domu Spencera, aby zostawić pudełko z przedmiotami. Jednak Grace przekonuje ją, by dała go Spencer osobiście.

W kawiarni Olivia próbuje przekonać Laylę, ale rozmowa przeradza się w wielką kłótnię. Spencer, Coop i Kia nagrywają swoje przemówienia na powrót do szkoły. Przybywają transkrypcje Jabariego, a on prosi o dołączenie do zespołu. Carter mówi Billy'emu, że to on jest powodem, dla którego Billy został wysłany do szkoły z internatem. W ostatnich chwilach Olivia wyznaje, że między nią a Spencer jest coś więcej niż tylko przyjaźń. W drodze do domu Olivia wpada w zaparkowany samochód, a Spencer prosi ją o zmianę miejsca, ponieważ obawia się, że nie przejdzie testu trzeźwości w terenie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up