Zapowiedź i data premiery Jedynego perfumiarza Tyrana, rozdział 23

31/07/2021 07:51

Jedyny perfumiarz tyrana Rozdział 23

Historia młodej kobiety, która odrodziła się jako Ariel Watson, trwa. Duke Cedrick Evans mieszka z Ariel, ale obaj zostali rozdzieleni, odkąd Cedrick został dotknięty klątwą żądzy krwi. Przyjrzyjmy się rozdziałowi 23 Jedynego perfumiarza Tyrana. W ostatnich rozdziałach Ariel martwi się, że Cedrick nie komunikował się z nią od dłuższego czasu. Lina i Eren zaskakują ją, gdy przychodzą do jej pokoju i ujawniają, że otrzymali list od rodziny Duke'ów. Ariel jest podekscytowana, że ​​Cedrick wysłał im SMS-a.

Odkrywają, że Cedrick zaprasza ich do nowego salonu. Ariel bierze list i czyta go, potwierdzając, że to prawda, że ​​Cedrick o nie poprosił. Trio postanawia tam pojechać, a Ariel cieszy się, że nowy sklep robi dobry interes. Ariel mówi Linie, aby pomogła jej się ubrać, ponieważ mają dużo pracy do wykonania. Pan Eren towarzyszy Linie i Ariel w nowym salonie. Kiedy tam docierają, Lina widzi piękny nowy sklep napisany przez Ariel's Scent Salon. Wchodzą do sklepu i Ariel słyszy, jak ktoś ich wita. Odkrywa, że ​​to Cedrick postanawia ją oprowadzić.

Obaj ponownie się spotykają, a Cedrick zdaje sobie sprawę, że ciężko pracował, aby szybko zakończyć budowę sklepu. Ariel jest pod wrażeniem, że Cedrick ukończył trzymiesięczną pracę w zaledwie jeden miesiąc. Ariel cieszy się, że spełniło się jej marzenie o otwarciu nowego sklepu. Oboje idą na tyły budynku i widzą nowy ogród. Cedrick mówi Ariel, że to prezent i odkrywają, że klienci czekają na otwarcie sklepu. Wśród tych klientów jest zakapturzona dama, która nie może uwierzyć, że Ariel Watson odniósł sukces.

Jedyny perfumiarz tyrana – podsumowanie rozdziału 22

Rano Raphael rozmawiał o czymś z Ariel, a ona dziękuje mu za wiadomość. Raphael pyta, co zamierza zrobić z tą informacją, a Ariel odpowiada, że ​​nie pozwoli im szybko odejść. Ariel obiecuje również, że znajdzie sposób na wygranie własnej gry. Następnego dnia mieszkańcy przechodzą przez halę i odkrywają, że jest zamknięta. Zastanawiają się, dlaczego nowy salon zamyka się po otwarciu. Ariel siedzi z Liną i Erenem i jedzą razem śniadanie.

Ariel ujawnia, że ​​zeszłej nocy wymyśliła plan i chce, aby obaj mężczyźni jej pomogli. Lina i Eren zgadzają się i biorą dwie kartki papieru, aby zapisać wszystkie szczegóły. Ariel mówi, że kupcy potrzebują więcej pieniędzy, a Lina dodaje, że nie mają więcej pieniędzy. Mogą wyhodować składniki bezpośrednio u sponsorów, a przygotowanie zapachu zajmie kilka miesięcy. Eren nie ma pojęcia i postanawia płynąć z prądem, bo chodzi o kobiece rzeczy.

Członek rodziny królewskiej

Lina zauważa, że ​​Ariel nie miała wystarczająco dużo czasu na sen i że opracowuje strategie rozwiązywania swoich problemów. Przypomina mu, żeby odpoczywał, bo mają przed sobą długi dzień. Ariel uważa, że ​​nie jest wystarczająco dobra i nie wie, co robić. Lina mówi mu, że mogą mu pomóc. Ale Eren dobywa miecza, myśląc, że przystąpią do prawdziwej bitwy. Ariel mówi im, żeby się odprężyli, bo to nie jest taka bitwa, jak mówi. Duke, członek rodziny królewskiej, przybywa i zaskakuje trio, pojawiając się za nimi.

Ariel zastanawia się, dlaczego Duke tam jest, a Eren odpowiada, że ​​do niego wezwał. Eren zdaje sobie sprawę, że Ariel jest nadmiernie zestresowana przez ostatnie kilka dni i postanawia zadzwonić do Duke'a, aby rozwiązać problem. Mówi Ariel, że myśli, że Duke jest odpowiedzią na jego problemy. Ariel szepcze, że Eren ma rację, ponieważ nie trzeba się martwić, gdy Cedrick tam jest. Cedrick jest inwestorem Ariel i ma dobry powód, by im pomóc. Cedrick patrzy na Ariel, która zastanawia się, i pyta, czego od niego oczekuje.

Ariel krąży po buszu, ponieważ chodzi o pieniądze i mówi Cedrickowi, że nie chce, aby dał jej wskazówkę. Cedrick postanawia jej pomóc i pyta, czy zna Jainę Gilbert. Ariel nie miała pojęcia, a Cedrick powiedział, że Jaina jest właścicielką Karawany Gilberta i odpowiada za dystrybucję różnych przedmiotów. Postanowili zawrzeć umowę z Jainą i udać się do jej królestwa.

Jedyny perfumiarz tyrana Rozdział 23 – data premiery

Data premiery 23 rozdziału Jedynego perfumiarza Tyrana to 2 sierpnia 2021 roku. Oficjalnie nie mamy środków, by obawiać się ostatniego rozdziału many. Ale co tydzień będziemy dodawać nowe rozdziały. Nie przegap kolejnego rozdziału po premierze ostatniego. Pamiętaj, że manga publikuje nowe rozdziały co dwa lub trzy dni w tygodniu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up