Zabijam szlamy od 300 lat i osiągnąłem maksymalny poziom mojego odcinka 12 – data premiery

Po reinkarnacji jako nieśmiertelny, Azusa zdobył tytuł Highland Witch. Dziewczyna lubi podróżować po królestwie, nawiązywać nowe znajomości, zbierać jak najwięcej dziewczyn i budować duży dom. Azusa stała się sławną czarownicą i pomogła wielu ludziom w swoim królestwie. Jednak jego historia dobiega końca wraz z końcem gry. Zabijałem bestie od 300 lat i osiągnąłem swój maksymalny poziom. Zobaczmy, jak Azusa i dziewczyny kończą swoją podróż poniżej.

Azusa i dziewczyny wznoszą toast, a Halkara nazywa go Shroompa. Flatorte i Laika są rozczarowani brakiem mięsa. Azusa zastanawia się, czy to, co przyniosła im Halkara, jest jadalne. Halkara odpowiada, że ​​zbierał tylko jadalne grzyby i zapamiętywał grzyby z pobliskiego lasu. Azusa odpowiada, że ​​jeśli Halkara nalega, ona mu wierzy. Rozpoczyna się impreza Shroopa i dziewczyny ucztują na pieczonych grzybach. Halkara doprawia paprykę, rozsmarowując masło na grillu i podsmażając pieczarki w garnku.

Azusa smakuje jedzenie i krzyczy „Przynieś alkohol”. Laika i Flatorte delektują się grzybem, jakby jedli mięso. Flatorte komentuje, że to nie mięso, ale na swój sposób jest dobre. Dziewczyny uwielbiają jeść i pić. Falfa i Shalsha są zaskoczeni, że istnieją różne rodzaje grzybów. Azusa jest pijany i mówi, że nic nie przebije kombinacji grillowanych grzybów i masła z sosem sojowym. Zastanawia się, jaki rodzaj grzyba zjadł, a Halkara ujawnia, że ​​są to czarne grzyby karłowate. Halkara pokazuje, że wybrał tych, którzy nie urosli zbyt wielcy.

Wcześniej zabijałem bestie od 300 lat i osiągam swój maksymalny poziom - odcinek 11

Tytuł odcinka to „Zjadłem grzyba i zostałem dzieckiem”. Halkara opowiada o trującym grzybie, który sprawia, że ​​człowiek się krzywi. Azusa uświadamia sobie, że zjadła tego grzyba i pyta Halkarę, czy wspomniała o truciźnie. Krzyczy na Halkarę, jeśli bezpiecznie zje grzyby. Halkara mówi mu, że te, które zebrał, są wspaniałe. Azusa upada i budzi się kilka minut później. Dziewczyny zastanawiają się, czy z mamą wszystko w porządku, a Falfa komentuje, że jest taka słodka.

Azusa myśli, że coś się stało z jej ciałem. Azusa zastanawia się, co mieli na myśli, mówiąc, że jest słodka. Później dziewczyny wracają do domu, a Azusa odkrywa, że ​​po zjedzeniu grzyba zmieniła się w dziewczynę. Grzyb sprawia, że ​​twoje ciało się kurczy i chcesz wrócić do normy. Halkara przeprasza za podanie skażonej żywności Azusa. Ale to nie boli, po prostu sprawia, że ​​Azusa się wzdryga. Halkara obiecuje, że znajdzie sposób na przywrócenie Azusy jej dorosłej postaci.

Czarownica w jaskini

Halkara wyrusza na poszukiwanie grzyba, który może uczynić człowieka grubszym. Azusa zdaje sobie sprawę, że powrót do tego, czym była wcześniej, zajmie jej dużo czasu. Dziewczyny są szczęśliwe, że mogą bawić się w domu z nowym, uroczym chłopcem. Flatorte nadal bawi się z Azusa, traktując ją jak dziecko. Azusa beszta dziewczynki, mówiąc, że nie chce być dzieckiem. Rosalie wskazuje, że chociaż ciało Azusy jest mniejsze, jej dusza waży tyle samo. Łajka zastanawia się, czy w mieście są ubrania odpowiednie dla nowego dziecka w domu.

Falfa i Shalsha lubią karmić Azusę, która przypomina im, że nie jest dziewczyną. Shalsha lubi czytać Azusę historię o nieodłącznych różnicach między wiedzą a doświadczeniem. Azusa zastanawia się, co to jest, a Shalsha komentuje, że jest to literackie arcydzieło poznania intuicyjnego. Azusa odpowiada, że ​​nie jest to książka, którą mogą czytać dziecku. W nocy troje dzieci lubi spać razem. Następnego dnia Azusa jest zaskoczona, że ​​Laika przygotowała dla niej obiad dla dzieci.

Azusa prosi o wieści o Halkarze, a Laika ujawnia, że ​​Halkara zastanawia się, jak przywrócić Azusę do normalności. Laika zastanawia się, czy powinna poklepać głowę Azusy. Azusa odpowiada, że ​​mogą się z nią bawić w dowolny sposób, odkąd została ich dzieckiem. Dziewczyny bawią się bawiąc się z dzieckiem: Laika i Flatorte walczą o Azusa, który kazał im przestać. Później drużyna udaje się do Królestwa Demonów, aby znaleźć lekarstwo dla Azusy. Spotykają Eno, który jest znany jako Czarownica z Jaskini. Dali Azusa Mandragon Pigułki, które przemieniły ją w jej starą formę.

Zabijam szlam od 300 lat i osiągnąłem maksymalną datę premiery odcinka 12. poziomu

Zabijam slimy od 300 lat i osiągnąłem maksymalny poziom.Odcinek 12 ma premierę 26 czerwca 2021 o 21:00. Możesz obejrzeć Zabijam slimy od 300 lat i Mój maksymalny poziom online na Crunchyroll.