World Trigger Sezon 3 Odcinek 14 Data premiery

17/01/2022 10:46

World Trigger Sezon 3 Odcinek 14 Spoilery i data premiery

Konflikty rangi B zostaną wznowione w odcinku 14. sezonu World Trigger 3. Po osaczeniu przez dowódców wszystkich oddziałów Hyuse ucieka po ukończeniu swojego Triona. Ikoma ląduje na Kogetsu: Trąba powietrzna również, ale Hyuse go zabiera. Eksperci twierdzą, że kapitan Ikoma i agent Hyuse uciekli.

Chika zdaje sobie sprawę, że nie użyła Meteoru, by zabić ośmiu mężczyzn. Agent Hyuse przekonuje ją, że jest w stanie zadać śmiertelny cios. Ostatni odcinek World Trigger Season 3 przedstawia Chikę, która zajmuje miejsce Hyuse'a, by wspierać Kugę i Osamu.

Wojny czołgów B dobiegły końca, a Tamakoma-2 walczy o pierwsze miejsce w odległej misji. Kyosuke rozmawia z innymi, a Izumi dołącza, ponieważ oboje mają różne przekonania o sukcesie zespołu. Izumi odczuwa ulgę, że oglądają finałowe mecze, które uważa za fascynujące.

Zdając sobie sprawę, że drużyna Tamakoma-2 i Ikoma straciła kluczowego gracza, Kyosuke uważa, że ​​Osamu ma wiele pomysłów. Martwi się jednak o Chikę, ponieważ nie trafiła w jej strzał. Obishima walczy z inną osobą, próbując wynieść drużynę Yuby na szczyt.

Yuba i Obishima miażdżą drużynę Ikomy, wiedząc, że Ikoma została wyeliminowana i nie stanowi już zagrożenia. Komentatorzy zastanawiają się, czy duet Team Yuba pozwie Minamisawę. Planują również wyeliminować Kaia, który stracił rękę po tym, jak Obishima użył przeciwko niemu swojego miecza.

Drużyna Yuby rozumie, że nie może pozwolić Sumi zejść bez walki. Yuba zdaje sobie sprawę, jak ważne jest ukradzenie punktu Minamisawie, ale konfrontuje się z nimi. Jeśli Inuka ucieknie, jej oddział wyjdzie bez szwanku. Obserwatorzy są pod wrażeniem i żałują, że Kandata tam był.

World Trigger Sezon 3 Odcinek 13 Podsumowanie

Wcześniej w World Trigger Season 3 Episode 13: Obishima zapewnił Yubę, że pokona Minamisawę i że Yuba będzie mógł ruszyć za Inukaiem. Yuba dostrzegł to i przypomniał Obishimie, że stopień jest jego przełożonym. Drużyna Yuba rozdziela się, ponieważ mają różne cele, ale trio Tamakoma ma na nich oko, a Chika wie, że czeka ich kolejne trudne wyzwanie.

Tonooka, który prawie zabił Kugę i Chikę, również ma oko na Tamakomę, ponieważ myślał, że zabicie ich byłoby wielkim zwycięstwem. Kuga zaczyna od swojej obecnej pozycji, aby spotkać zbliżającego się wroga.

Yuba chwyta agenta Inukai i zadaje brutalny cios, który przecina mu ramię. Inukai zdaje sobie sprawę, że może pokonać Yubę w jego obecnym stanie i postanawia uciec. Tamakoma jest również gotowy do ataku na inną grupę. Osamu dodaje, że jego celem jest grupa Minamisawa, ponieważ mogą ponownie odpalić bomby Chiki, uniemożliwiając jej użycie Meteoru.

Namawia Chikę, by użyła Ogara do polowania na wroga. Po tym, jak Chika ich zmiażdży, Kuga i Osamu ich znokautują. Chika zgadza się, a Toonoka zauważa, że ​​Chika jest sama. Toonoka informuje swoją załogę, że Osamu wyszedł, by stawić czoła Obishimie i otrzymał rozkaz ataku od tyłu.

Z drugiej strony Chika uwalnia Hounda, a Toonoka przyznaje, że miał nadzieję, że to zrobi, ponieważ nie będzie już używać Meteoru. Toonoka myśli, że tym razem zastrzeli Chikę, specjalnie dla niej. Chika jest nieprzytomna, ale to była pułapka i blokuje jego strzał, jednocześnie ostrzegając drugiego, że go zlokalizowała.

Po uświadomieniu sobie, że to pułapka, Toonoka postanawia uciec. Jednak krytykują go, a eksperci ujawniają, że Tooka został wykupiony. Oki uratował ten punkt dla drużyny Ikomy, kiedy oddał ostatni strzał w Toonokę.

World Trigger Sezon 3 Odcinek 14 Data premiery

Data premiery odcinka 3 sezonu World Trigger to sobota, 22 stycznia 2021 r. Możesz również sprawdzić harmonogram dat emisji odcinka 3 World Trigger, dodać naszą stronę do zakładek, aby łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data emisji uległa zmianie.

Czas premiery odcinków 3 sezonu World Trigger

Odcinki trzeciego sezonu World Trigger zostaną wyemitowane o godzinie 18:30 czasu JST. Co tydzień, w każdą sobotę.

Data rozpoczęcia sezonu 3 World Trigger

Data rozpoczęcia 3. sezonu World Trigger to 9 października 2021 r.

płcie

Akcja, Szkoła, Science fiction, Shounen, Supernatural

Gdzie mogę obejrzeć sezon 3 World Trigger?

Chrunchyroll i Anime Digital Network zaoferują odcinki World Trigger Season 3 do streamowania w niedziele o godzinie 1:30 czasu JST. Oglądaj odcinki trzeciego sezonu World Trigger poza Japonią na oficjalnym kanale YouTube i VRV przez Chrunchyroll, jeśli nie jesteś w tym kraju. World Trigger Season 2 potrwa dość długo. Jednak liczba odcinków i status odcinków z dubbingiem pozostają tajemnicą. Oficjalne szczegóły trzeciego sezonu World Trigger zostaną ujawnione tydzień po premierze pierwszego odcinka.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „World Trigger Season 3” będzie miało łącznie 85 odcinków i będzie emitowane od 9 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w soboty o 18:30 czasu JST.

Więcej informacji na temat World Trigger Season 3

„Statek ekspedycyjny” był zagrożony zniszczeniem, gdy pewnego dnia Straż Graniczna zdołała przechwycić intruzów. Tors Tachikawy pomaga Konami pokonać Gatlina, a Kazama pokonuje Ratarikova. Ostateczny atak Gatlina na „statek ekspedycyjny” zostaje udaremniony przez próbę wejścia na pokład statku Galopouli przez Ko. Hyuse, która kończy się po przeciwnej stronie. Po kilku komentarzach rozpoczyna się i kończy piąta runda zwycięstwem Tamakoma. Tamakoma jest zachwycony swoim triumfem.

To wtedy Hyuse dołącza do Tamakoma 2, a Yotaro Rindo wyznaje swoje zaangażowanie. Przełożeni zgodzili się na plan, gdy Osami dowiódł, że jest prawdziwym kapitanem i wskazał, jak ważna jest praca Hyuse'a. Po kilku tygodniach Chika zostaje włączona do „misji zdalnej”, niezależnie od tego, czy Tamakoma 2 jest zakwalifikowana, czy nie, a Hyuse może swobodnie dołączyć do granicy. Ponieważ sezon bitew rankingowych zakończył się wcześniej, nie będzie egzaminu na awans na stopnie A, za co Chika była chwalona.

Wybrano rangę B, jednak istnieją ograniczenia i Hyuse musiał wspiąć się z rangi C do rangi B w Tamakom 2. Tamakom 2 pomoże Hyuse'owi w jego pierwszej walce z Tamakomem, ponieważ jest nowym członkiem i walczył w tym samym dzień jako Tamakom 2. Tamakoma 2 śledzi zapisy gry przeciwnika i analizuje je pod kątem wskazówek dotyczących jego stylu gry. Oji zdecydował, której mapy użyć jako pola bitwy po konsultacji z zespołem Ikoma w sprawie ich planu bitwy. To już oficjalne: Hyuse to Tamakoma 2 po tym decydującym meczu. W ten sposób Hyuse dołączyła do Tamakoma 2, a trzeci sezon anime zaczyna się od jej przygód z zespołem.

Powiązane posty

Go up