Visual Prison Episode 8 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

21/11/2021 16:59

Visual Prison Episode 8 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

Po niesamowitym występie Yuki na pierwszym koncercie, Team Oz triumfuje pod jej kierownictwem, co widać w odcinku 8 Visual Prison. Po przegranej z Dymitrem i Hyde'em Saga odkrył, że Oz szybko się rozwija, co negatywnie wpływa na finanse jego firmy. Oz miał udany pierwszy dzień i, opierając się na swoich odkryciach, przyciągnął wiele uwagi i obserwujących w mediach społecznościowych. W ostatnim odcinku Visual Prison, Robin próbował przerwać spotkanie Yuki z grupą Sagi. Saga poznaje kolejny projekt.

Saga otrzymała od Mist dane z całego dnia, w tym informacje o wampirze, który planuje pracować w niepełnym wymiarze godzin. Są zaskoczeni, że spotykają Yuki i rozumieją, że Elizabeth mówiła o Yuki jako o nowym wampirze na pół etatu. W przypadku Yuki Mist twierdzi, że jest członkiem Oz i wierzy, że będzie w jakiś sposób dla nich pracować. Aby dowiedzieć się więcej o Lost + Eden, Yuki podziela jej życzenie. Wspomniał o tym w rozmowie z Elizabeth i okazało się, że firma szuka pracowników na pół etatu.

Gniewnie uderzając w biurko, Mist zastanawia się, dlaczego musi sprowadzić konkurencyjnego członka rodziny Oz. Z drugiej strony Saga nie sprzeciwia się pracy Yuki. Zdziwiona mgła zastanawia się głośno, czy zamierzają ich zdradzić, a Saga odchodzi z uśmiechem. Czy Saga próbuje jej powiedzieć, że Yuki może z nimi współpracować? Mgła została, by patrzeć, jak Saga wychodzi, a Yuki siedziała tam, zastanawiając się, co mu powiedzą lub czy Mgła go wyrzuci. Kiedy Mgła pojawia się ponownie, zapewnia go, że jest wśród nich mile widziany. Możesz przeczytać więcej o dacie premiery 8. odcinka Visual Prison, spoilerach, gdzie oglądać go online i nie tylko.

Wizualne Więzienie Odcinek 7 Podsumowanie

Mist mówi, że Saga dała jej błogosławieństwo, aby Yuki mogła z nimi pracować. Zapewnia Yuki, że tylko praca Mist zostanie wykonana i nic więcej. Kiedy Yuki pyta go, jakie są zasady drużyny i co ćwiczą, odpowiada, że ​​są poufne. Mgła radzi Yuki, aby nie mówiła niczego, czego dowiaduje się w swojej kwaterze głównej, nawet swoim kolegom z grupy. Yuki zgadza się i obiecuje sobie, że nigdy nie zrobi niczego, co mogłoby zagrozić innym. Siedząc sam, Saga zauważa, że ​​muzyka poprawia się w miarę jej słuchania. Dla niego fakt, że ECLIPSE wyruszył w światową trasę koncertową, pokazuje, że są zdeterminowani, by iść jeszcze wyżej.

Nie jest jednak pewien, co on i reszta jego zespołu, Lost + Eden, zrobią dalej. Mist omówiła wszystko z Yuki, łącznie z tym, że zostanie wyemitowany program-niespodzianka. Nie ma wątpliwości, że ten spektakl przeciwstawi się wszelkim prawom ludzkiej natury. Chociaż nie mogą korzystać z mocy Szkarłatnego Księżyca, muszą ciężko pracować i planować przyszłość. Wierzy, że dzięki tej nowej inicjatywie Lost + Eden osiągną nowe wyżyny. Mgła chce utorować drogę każdej drużynie wampirów, która może próbować pokrzyżować jej plany.

Yuki zgłasza się na ochotnika do pomocy Lost + Eden po przyznaniu, że nadchodzący koncert jest kluczowy. Oboje zaczynają ciężko pracować, a Yuki otrzymuje pliki, których musi użyć. Yuki jest członkiem personelu i pracuje razem z nimi. Przed wyjściem z pracy szef sztabu nalega, aby Yuki uzupełnił te akta i zwrócił mu je przed powrotem do domu. Jego ciekawość wzrasta, gdy widzi Mistę rozmawiającą z angielskim agentem i zastanawia się, gdzie Mist nauczył się angielskiego.

Wizualne Więzienie Odcinek 8 Spoilery

Nie ma jeszcze spoilerów dla odcinka Visual Prison 8, dodaj zakładkę do naszej strony internetowej, abyś mógł wrócić później, aby przeczytać ten artykuł, gdy zostanie zaktualizowany.

Visual Prison Episode 8 – data premiery

Data wydania Visual Prison Episode 8 to piątek, 26 listopada 2021 r. Możesz także obejrzeć harmonogram dat wydania Visual Prison Episode 8, Dodaj naszą stronę do zakładek, aby łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie. 8. odcinek Visual Prison zostanie wyemitowany o 16:00 czasu JST. Co tydzień, w każdy piątek.

Gdzie mogę zobaczyć więzienie wizualne?

Oglądaj serię Visual Prison Episode 8 online w ANIPLUS & FUNIMATION. Fani anime spoza Japonii i krajów takich jak Wielka Brytania mogą śledzić odcinek 8 Visual Prison, odwiedzając ANIPLUS Asia, Wakanim (FR) i Wakanim (EN) (DE). Po premierze pierwszego odcinka Visual Prison przekaże dodatkowe informacje na temat fabuły i postaci w grze. Odcinki dupleksu nie zostały jeszcze ogłoszone, ale najnowsze będą zawierać angielskie napisy. Na razie możesz uzyskać dostęp tylko do odcinków drugorzędnych.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Visual Prison” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 8 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w piątki o 16:00 czasu JST.

Więcej informacji o wizualnym więzieniu

Dzięki swoim umiejętnościom i postawie Gil zyskał sławę dzięki ożywieniu przemysłu muzycznego. Jego wczesne lata w branży muzycznej przyniosły mu ogromny sukces. Kiedy śpiewa, nikt nie może nie zwracać uwagi na jego wspaniałe teksty, które wprawiają publiczność w szok i pomagają zapomnieć o kłopotach. Kawa to coś, co lubi robić w wolnym czasie, z czym lubi się relaksować i stało się nawykiem, że pije ją cały czas, nawet gdy jest za gorąco. Jednak widzowie źle go zrozumieli po komentarzach, które wygłosił na temat serialu, a on o tym nie wie.

Zaprzyjaźnia się z Eve Louise, z którą mieszka w tym samym budynku. Louise dobrze zna umiejętności Gila i wie, jak z nim pracować. Para lubi spędzać czas razem i odpoczywać jak dwa ptaki o tym samym upierzeniu. Gil nie przejmuje się postawą Louise, ponieważ nie szkodzi to ich przyjaźni. Anielski głos Robina Laffite jest dobrze znany. Od dziecka był śpiewakiem, a obecnie zajmuje się światem muzyki klasycznej. „Skórka Free Spirit Genie” to nazwa garderoby.

Mist Flaive, Shogo Yano i Veuve Elizabeth są partnerami LOS + EDEN, w tym Saga Latour. Raz w roku wszystkie jednostki wampirów spotykają się, aby zobaczyć, kto wystawia najbardziej imponujący program, aby określić, która grupa jest najlepsza. Tak narodziła się saga Yuki i Vampire Idols, a ich rywalizacja wciąż rośnie. Trzy grupy wampirów toczą wojnę umysłów. Gdy wampiry walczą o dominację, misją Yuki jest spotkanie z bohaterem, który skłonił go do ucieczki z rodzinnego miasta i podróży do tego odległego miejsca. Saga o wampirach zostanie wznowiona w ten weekend wraz z premierą pierwszego odcinka.

Powiązane posty

Go up