Ujawniono datę i godzinę premiery One Piece Rozdział 1037

3 lata ago

Ujawniono datę i godzinę wydania One Piece Chapter 1037: One Piece Chapter 1037, to najpopularniejsza manga anime. To anime zostało utracone z miłości do publiczności, a jego czytelnicy zawsze pozostają wierni blogom, aby mogli otrzymywać wszelkie aktualizacje od twórców serii czarodziejów. To najstarsze i najbardziej lubiane przez czytelników anime. Na całym świecie jest wielu miłośników anime. Nawet ci omawiali między sobą ilustracje. Chociaż jesteśmy tutaj z dobrą wiadomością, seria zostanie uruchomiona. Śledź więcej aktualizacji na GetIndiaNews.com

Data premiery One Piece Rozdział 1037

W poniższym artykule znajdziesz datę premiery, platformy streamingowe i harmonogram nadchodzącego rozdziału 1037 One Piece. Twórcy anime napisali na Twitterze: „Anime ukaże się 9 stycznia 2002 roku. W tym rozdziale będziesz świadkiem konfrontacji Luffy'ego i Kaido. Będzie też pełen zwrotów akcji. Ten rozdział będzie dla Ciebie gorący i będzie niesamowity w porównaniu z ostatnim odcinkiem. Nawet spoilery na poziomie rozdziału mają dość tajemniczą nutę.

Jak wszyscy wiemy, dwie karty w anime to Luffy i Kaido i będą toczyć pojedynki, które docenią czytelnicy. Po tym dwoje z nich najpierw będzie prowadzić gorące dyskusje, ujawnią sobie nawzajem swoje moce broni. To spotkanie twarzą w twarz będzie bardzo ekscytujące i zabawne w czytaniu. Twórcy serii robią wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać z nimi zaangażowanie czytelników. To anime jest dyskutowane na całym świecie, nawet użytkownicy społecznościowi są przyzwyczajeni do dzielenia się swoimi doświadczeniami z anime.

One Piece Rozdział 1037 Data i godzina wydania

One Piece rozdział 1037, anime, zostanie wyemitowany 9 stycznia o godzinie 1:00 w Japonii.
One Piece rozdział 1037, anime, zostanie wyemitowany 9 stycznia o 21:30 w Indiach.
One Piece rozdział 1037, anime, zostanie wyemitowany 9 stycznia o godzinie 10:00 w Kanadzie.
One Piece rozdział 1037, anime, zostanie wyemitowany 9 stycznia o godzinie 16:00 w Wielkiej Brytanii.
One Piece, rozdział 1037, anime, zostanie wyemitowany 9 stycznia o godzinie 17:00 w Europie.
One Piece rozdział 1037, anime, będzie miał premierę 9 stycznia o godzinie 17:00 w Wielkiej Brytanii.

Powiązane posty

Go up