One Piece Rozdział 1037 ma przewidywaną datę premiery! Więcej informacji o fabule

31/12/2021 13:32

Fani mangi One Piece mogą otrzymać prezent noworoczny i nie będą musieli długo czekać na wydanie kolejnego odcinka. Zmieniono datę premiery rozdziału 1037 One Piece. Wcześniej One Piece Chapter 1037 miał zostać wydany 16 stycznia 2022 roku, po dwutygodniowej przerwie. A teraz podobno został przesunięty do wydania w niedzielę, 9 stycznia 2022 r.

Manga One Piece została stworzona przez Eiichiro Odę i pojawia się w odcinkach w Weekly Shonen Jump Shueishy od lipca 1997 roku.

Surowe skany pojawią się na dwa do trzech dni przed wydaniem. Będzie on również publikowany wiele razy na całym świecie, aby globalna publiczność mogła go przeglądać w dogodnym dla nich czasie.

W One Piece, rozdział 1037, fani będą świadkami bitwy pomiędzy Luffy i Kaidou na dachu. Obaj atakują się nawzajem. Fanów spodoba się walka dwóch najsilniejszych piratów na świecie.

Wcześniej dowiedzieliśmy się, że bitwa toczy się dalej w Sali Przyjemności Leftbrain Tower w Skull Dome. Dowiadujemy się również, dlaczego Sanji zaatakował Queen. W bitwie Sanji wypędza Queen z wyspy Onigashima i zostaje zwycięzcą. Ale Sanji zemdlał po wygranej bitwie.

Numer 6 Rokki dołącza do bitwy. Jest jednym ze strażników „Porte de l'Arsenal”, który pojawia się na obrazie. RoronoaZoro przecina maskę króla, odsłaniając jego osobliwą twarz i przebija jego lewe skrzydło. Batalion Kaido chce poinformować Rząd Światowy o tożsamości króla i miejscu jego pobytu w celu uzyskania nagrody, którą rząd wcześniej zadeklarował. Ale Zoro to nie obchodzi. Chce tylko pokonać Kinga, aby ocalić swoją wyspę, i wygrywa walkę.

Z drugiej strony Momonosuke jest przekonany, że może zapobiec kolizji chmury ognia z Stolicą Kwiatów. Nadal próbuje zapobiec upadkowi Onigashimy. Obecnie nie ma spoilerów dla One Piece 1037.

Czytelnicy mogą czytać rozdziały mangi online za darmo w aplikacjach i witrynach internetowych Shonen Jump, Viz Media, Manga Plus. Zostań z nami, aby otrzymywać najnowsze informacje o japońskich rozdziałach mangi.

Powiązane posty

Go up