Tym razem zostałem reinkarnowany jako Slime Sezon 2 Odcinek 16 Spoilery, data premiery i godzina

22/07/2021 09:24

Oparty na powieści o tym samym tytule, That Time I Got Reincarnated As A Slime, odcinek 16 sezonu 2 właśnie został wydany. Obecnie emitowany na YouTube opowiada historię Rimuru Tempest, który dąży do stworzenia świata, w którym każdy może żyć szczęśliwie.

Rimuru to wskrzeszony oślizgły potwór z tajemniczą zdolnością, która pozwala mu wchłonąć wszystko. Dzięki tej mocy pokonuje potężnych wrogów i gromadzi za sobą silniejszych sojuszników. Jego celem jest stworzenie narodu, w którym wszystkie rasy mogą współistnieć i żyć szczęśliwie. Porozmawiajmy teraz o spojlerach i dacie premiery odcinka 16. sezonu Tensei Shitara Slime Datta Ken.

Tym razem zostałem reinkarnowany jako Slime Sezon 2 Odcinek 15 Podsumowanie

Wcześniej w anime Ramiris ogłasza, że ​​wróg planuje atak na Tempest. Ujawnia swoją tożsamość jako władca demonów. Jednak Fuze nie pokazuje niespodzianek zgodnie z oczekiwaniami. Rimuru przekazuje Ramirisa Veldorze, która mdleje po zobaczeniu Burzowego Smoka.

Odnowiona narracja

Aby uniknąć uwagi mieszkańców Falmuth, Rimuru opracowuje plan, by przedstawić się jako zbawca. Powie ludziom, że Falmuth złamał pieczęć, która pozwoliła Burzowemu Smokowi odrodzić się. Stali się ofiarą Veldory.

Tymczasem Rimuru obudził się jako władca demonów i pokonał Burzowego Smoka. Rimuru postanawia, że ​​jest to historia zmian, które zamierzają opowiedzieć mieszkańcom Falmuth. Co więcej, mianuje Youm nowym królem Falmuth.

Przegląd Gazeli

Gazel ma pewne wątpliwości co do Ciebie jako króla. Pyta, czy chcesz wziąć odpowiedzialność za ludzi. Youm nie ma jednak pojęcia, czy jest w stanie to zrobić, robi to, by zaimponować kobiecie, którą kocha. Wszyscy śmieją się z jego komentarza, gdy Gazel zapewnia siebie.

Gazel prosi go o nawiązanie handlu rolnego z innymi narodami, takimi jak król Falmuth. Tymczasem Fuze kontaktuje się z dwoma szlachcicami, którzy będą wspierać roszczenia Youma jako króla. Widząc ten rozwój, Erald śmieje się i pyta wszystkich, czy ufają Rimuru.

Przygotowanie zakończone

Erald pyta, dlaczego tak mały naród jak Blumund jest bezpośrednio związany z Tempestem. Fuze odpowiada, że ​​jest to wezwanie bezpośrednio od króla Blumundu. Przybył tu, by działać jako przedstawiciel rządu i chcą mieszkać z Tempestem.

Wreszcie Erald pyta Rimuru o jego prawdziwe intencje. Rimuru odpowiada, że ​​chce stworzyć naród, w którym życie ludzi będzie łatwe. Pokłonił się Rimuru i przysiągł współpracować z nim, aby stać się trzecim ludzkim narodem, który sprzymierzył się z Tempestem.

Tym razem zostałem reinkarnowany jako szlam Sezon 2 Odcinek 16 Spoilery

W That Time I Got Reincarnated As A Slime sezon 2 odcinek 16 spoilerów, tytuł odcinka to „The Congress Dances”. Zaadaptuje kolejne rozdziały powieści świetlnej, która jest jej materiałem źródłowym.

Plan Claymana

Laplace przyszedł na spotkanie z Claymanem, gdzie ten ujawnił swoje zamiary odebrania Euruzanii. Użyje obywateli kraju, aby się obudzić. Jednak obawia się, że Milim go kontroluje. W każdym razie Rimuru zaatakuje Claymana i prawdopodobnie weźmie udział w walce w kilku następnych odcinkach. Mogliśmy też dowiedzieć się, jaki dług ma Clayman.

Tym razem zostałem reinkarnowany jako Slime Sezon 2 Odcinek 16 Wersja online

Kolejny odcinek można obejrzeć online na YouTube na kanale Muse Asia. Dyfuzja jest bezpłatna.

Tym razem zostałem reinkarnowany jako Slime Sezon 2 Odcinek 16 Data i godzina premiery

Oto data i godzina emisji odcinka 16. sezonu Tensei Shitara Slime Datta Ken.

Japonia - 27 lipca o godzinie 12:00 M.
USA/Kanada – 26 lipca, 10:00
Indie – 26 lipca, 20:30
Wielka Brytania - 16:00, 26 lipca
CES (Europa) - 26 lipca, 17:00

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up