Tomb Raider King Rozdział 253: Data premiery, spoilery i teorie

05/09/2021 11:43

Tomb Raider King Rozdział 253: data premiery, spoilery i teorie

Pokaz sztuki w końcu się rozpoczął, ale wygląda na to, że w Tomb Raider King, rozdział 253, wszystko nie pójdzie zgodnie z planem, ponieważ narastają problemy. Seo przygotował Jae Ha do występu i sprawił, że wykonał dobrą robotę.

Jae Ha dzięki pomocy Seo udało się stworzyć wiarygodne prace na wystawę, z dużym potencjałem. Ale kiedy wreszcie nadszedł dzień wystawy. W ich salonie powitano ich zwycięską ciszą.

Seo szybko zauważył, że coś jest nie tak i poszedł do następnego budynku, w którym znajdowały się eksponaty, aby dowiedzieć się, co się dzieje. Jae, który bardzo ciężko pracował nad swoim obrazem, był zdruzgotany tą sytuacją, której nie mógł znieść.

Wystawa wymagała przygotowań ze strony Seo, więc oczekiwali, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Znajdowały się one obok baz Pandory. I podobnie jak ich rywal numer jeden, spodziewali się, że konkurencja będzie zacięta.

Nie wiedzieli jednak o planach Pandory, które ich zaskoczyły. Przede wszystkim zabrakło publiczności na jego wystawę, mimo że dzień wcześniej mieli spore zastrzeżenia. Było więc dość szokujące, że nie pojawiła się ani jedna osoba.

W momencie, gdy grupa Pandory dowiedziała się o rozpoczęciu demaskacji Seo, rozpoczęli atak na dużą skalę, który skomplikował całą sytuację. Seo zastanawiał się, dlaczego atak zajęło im tak dużo czasu, ale zrozumiał, że mogło to być spowodowane tym, że ich relikwie trwały bardzo długo. Więc jak tylko byli gotowi, nie tracili czasu i od razu zaatakowali.

Poprzednio w Tomb Raider King, rozdział 252

Pandora szybko zaatakowała salony Seo, ale na szczęście dla Seo i jego zespołu mieli tajną kryjówkę w posiadłościach Holtona, o której grupa Pandory nie wiedziała. Ale to oznacza koniec ekspozycji Seo, zanim jeszcze się zacznie.

Musiał więc udać się do budynku Pandory, aby zbadać, co się dzieje. Kiedy tam dotarł, mógł zobaczyć innych wysokich rangą ludzi i obecnych oficjalnych restauratorów. Obecni byli także Julien, który jest obecnie najlepszym oficjalnym restauratorem oraz Louis Marting.

Wygląda więc na to, że Pandora jest zdeterminowana, aby zrekrutować nowych Odnowiarek Reliktów, którzy będą podążać za Seo i jej zespołem. Wcześniej Louisowi udało się uciec z poważnej pułapki, która sprawiała Seo i jego zespołowi ciężkie chwile. Seo zastanawia się więc, jaki biznes sprowadza go na wystawę Pandory.

A teraz, przy obecnych wszystkich wysokich rangą osobach, oznaczałoby to, że dzieje się coś ważnego. Ostatni rozdział był krótki, ale trwające ujawnienie wydaje się prowadzić do kolejnej walki między obozem Seo a Pandorą. Pandora zdołała zebrać potężnych odnowicieli, co oznacza, że ​​Seo i jego zespół będą musieli działać szybko, zanim wzrosną szkody w planowanej ekspozycji.

Ciekawie więc będzie zobaczyć, jak układają się sprawy między tymi grupami. Ciągle się dokuczają, a ostatnim razem wydawało się, że wszystko sprzyjało stronie Seo. Ale ponieważ Pandora działa, Seo i jego drużyna będą mieli więcej trudności, ponieważ atak również ich zaskoczył.

Na razie są rozproszeni, przegrupowanie się i znalezienie sposobu na powstrzymanie Pandory zajmie im trochę czasu. Na razie Pandora kontynuuje swoją wystawę, to tak, jakby zabili dwie pieczenie na jednym ogniu.

Tomb Raider King rozdział 253 data premiery

Tomb Raider King Rozdział 253 zostanie wydany 6 września 2021 r. Zazwyczaj nowe rozdziały otrzymujemy w ciągu trzech dni, więc jeśli następny pojawi się wcześniej, dostaniemy go 5. Więc jeśli sprawy pójdą trochę wolniej, ponieważ ostatnie rozdziały. był, zobaczymy, jak akcja będzie kontynuowana dzień później.

Powiązane posty

Go up