Tokyo Revengers Chapter 234 – data premiery

26/11/2021 13:24

Tokyo Revengers Chapter 234 – data premiery

Manga Tokyo Revengers ostatnio zyskała na popularności, a liczba fanów szybko wzrosła od czasu wydania adaptacji anime. Według doniesień Tokyo Revengers, najnowszego harmonogramu wydań, data premiery nowego Chaptera: Tokyo Revengers Chapter 234 to 8 grudnia 2021 roku. Możliwe też, że rozdział ukaże się wcześniej niż planowano, więc fani powinni zachować przyjrzyj się temu.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 234 Tokyo Revengers?

Oficjalnym licencjobiorcą Tokyo Revengers Chapter 234 jest Kodanshacomics, a fani mogą kupować poszczególne tomy, odwiedzając ich oficjalne strony internetowe. Mogą również odwiedzać inne prywatne strony internetowe, aby być na bieżąco z najnowszymi rozdziałami. Będziemy nadal publikować artykuły o Tokyo Revengers. Do tego czasu miej nas na oku

Więcej informacji o Tokyo Revengers

Ken Wakui jest autorem i ilustratorem japońskiej mangi Tokyo Revengers. Od marca 2017 roku pojawia się seryjnie w tygodniku Kodansha's Weekly Shnen. Adaptacja animowanego serialu telewizyjnego Liden Films rozpoczęła się w kwietniu 2021 r. W lipcu 2021 r. w Japonii będzie miała premierę filmowa adaptacja na żywo.

Takemichi Hanagaki był w drugiej klasie liceum, kiedy był najszczęśliwszy. Był lubiany, miał świetną sieć społecznościową, a nawet miał dziewczynę. Jednak to było dwanaście lat temu. Dziś to nic, rujnująca nicość, z której dzieci się śmieją i która musi regularnie przepraszać swojego młodego szefa. Co gorsza, szokujący artykuł o gangu Tokyo Manji, który brutalnie zamordował ich jedyną miłość i młodszego brata, dodaje obrazę do kontuzji. Takemichi zostaje przeniesiony do tego samego dnia, dwanaście lat temu, kiedy wciąż spotykał się z Hinatą Tachibaną, zaledwie pół sekundy przed tym, jak pociąg zakończył jego nędzną egzystencję na zawsze.

Takemichi spotyka młodszego brata Hinaty po tym, jak został zmuszony do odtworzenia dnia, w którym zaczęła się jego spirala. Bez zastanowienia przyznaje się do jej pozornej śmierci, po czym wraca do przeszłości. Takemichi błaga go, by chronił swoją siostrę przed wyruszeniem w przyszłość. Co zaskakujące, wciąż żyje. Co dziwniejsze, przyszłość się zmieniła. Wydaje się, że Takemichi potrafi odwrócić bieg czasu. Takemichi planuje cofnąć się w czasie i zmienić historię, aby ocalić swoją tragiczną byłą dziewczynę przed gangiem Tokyo Manji.

Powiązane posty

Go up