The Faraway Paladin Episode 13 – data premiery

26/12/2021 09:04

The Faraway Paladin Episode 13 – data premiery

Kanata Yanagino i Kususaga Rin współpracowali przy japońskiej serii powieści świetlnych The Faraway Paladin. W maju 2015 r. zaczął publikować na Shsetsuka ni Nar, platformie do publikowania powieści tworzonych przez użytkowników. Kilka miesięcy później firma Overlap kupiła go i wydała cztery tomy pod szyldem Overlap Bunko od marca 2016 roku. Od września 2017 roku jest on serializowany online na stronie Overlap Comic Gardo i został zebrany w siedem tomów Tankbon z grafiką autorstwa Mutsumi Okuhashi. . J-Novel Club jest właścicielem praw do powieści i mangi w Ameryce Północnej. Children's Playground Entertainment przekształci mangę w animowany serial telewizyjny w październiku 2021 roku i zacznie ją emitować.

The Faraway Paladin Episode 13 – data premiery

Data premiery 13 odcinka Faraway Paladin nie będzie już obowiązywać po zakończeniu sezonu. Możesz również sprawdzić kalendarz dat wydania odcinków The Faraway Paladin, dodać naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie.

Czas premiery odcinka The Faraway Paladin

Odcinki Faraway Paladin zostaną wyemitowane o 15:30 czasu JST. Co tydzień, w każdą sobotę.

Data rozpoczęcia Faraway Paladin

Data premiery Faraway Paladin to 9 października 2021 roku.

Płci

Akcja, Przygoda, Fantazja, Tajemnica, Psychologiczne

Gdzie mogę zobaczyć The Faraway Paladin?

Możesz oglądać The Faraway Paladin online na Crunchyroll; Oryginalna japońska wersja z angielskimi napisami. Zalecamy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „The Faraway Paladin” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 9 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w soboty o 15:00.

Więcej o The Faraway Paladin

The Faraway Paladin to anime adaptacja japońskiej powieści świetlnej. Książka należy do podgatunku fantasy. Fabuła kręci się wokół miasta duchów. W całym mieście pozostało tylko jedno ludzkie dziecko. Mówię o Willu, chłopcu ze zdjęcia. Blood, Mary i Gus, trzej wojownicy, podnieście go. Szkieletowy wojownik, Sang, cierpi. W zmumifikowanej formie zachowała się piękna kapłanka Maria. Tymczasem Gus jest zrzędliwym widmowym czarodziejem. Temat filmu jest fascynujący.

Za inspirację do filmu posłużył Faraway Paladyn. The Faraway Paladin to powieść Kanaty Yanagino, która mieszka w Japonii. Jednak to Kususaga Rin wykonał ilustracje do książki. Został wydany w maju 2015 roku jako oficjalna publikacja. Powieść została następnie podzielona na cztery części i wydana w marcu 2016 roku jako czterotomowy zestaw. W następnym roku J-Novel Club udzielił licencji wydawniczej anglojęzycznym odpowiednikom serii. Ta powieść odniosła ogromny sukces, sprzedając się w ponad 100 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Manga została również wydana w 2017 roku. 25 września została wydana manga. W serii wydano łącznie siedem książek. Miliony ludzi lubią mangę. Manga była wielkim hitem wśród czytelników na całym świecie. Następnie J-Novel Club zdecydował, że będzie również dostępny w tłumaczeniu na język angielski. J-Novel Club przetłumaczył ją na angielski w ciągu roku. Twórcy anime inspirowali się sukcesem mangi i powieści. Następnie, 17 kwietnia 2021 r., J-Novel ogłosił plany animowanego serialu telewizyjnego opartego na The Faraway Paladin.

Zwiastun

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up