The Ancient Magus Bride – data premiery 2. sezonu

23/06/2021 10:20

The Ancient Magus Bride Season 2 to japońska manga skomponowana i opisana przez Kore Yamazaki. Jest dystrybuowany przez Mag Garden w ich magazynie „Monthly Comic Garden” w Japonii. Rozprowadzili sumę 9 tomów tankōbon, które zostały również ponownie opublikowane w języku angielskim. Północnoamerykańska forma angielskiego jest licencjonowana przez Seven Seas Entertainment i wydana w październiku 2014 roku. Wit Studio dystrybuowało również trzyczęściową serię OVA, która stara się położyć podwaliny pod anime. Anime jest również stworzone przez nich i trwało od października 2017 do marca 2018.

Prequel zatytułowany The Ancient Magus Bride Season 2, lub jak nazywają go Japończycy „Mahō Tsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito”, jest koordynowany przez Norihiro Naganumę ze scenariuszami dostarczonymi przez Ayę Takahę. To zależy od pierwszej historii Kore Yamazaki. Animowany serial telewizyjny był licencjonowany w Ameryce Północnej przez Funimation. Zdobył nagrodę Crunchyroll Best Drama Award na gali rozdania nagród 2017. Manga Entertainment będzie dystrybuować serię domowych filmów wideo w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Fabuła starożytnej panny młodej maga w sezonie 2

Anime rozgrywa się we śnie i opowiada historię Chise Hatori. Młody bezdomny, wykluczony ze społeczeństwa. Chise to młoda kobieta, która straciła oboje rodziców i nie mając dokąd pójść, błąka się bez celu po ulicach. Straciwszy wszelkie zaufanie do opinii publicznej i dręczony bólem. Postanawia sprzedać się w stan likwidacji, doskonale wiedząc, że trafi do niewoli.

Główny sezon trwał 24 odcinki ze wspaniałą fabułą i pomysłem. Historia koncentruje się na młodej dziewczynie o imieniu Hatori. Młoda kobieta nieustannie odczuwa niewygodę, ponieważ została sprowadzona na świat dzięki wyjątkowym siłom.

Twoje wprowadzenie w świat jest pomocne dla twojej matki. W dniu, w którym się urodził, jego matka czuje się ciągle niepewna swojej rzeczywistości i kończy się samobójstwem. Po śmierci matki staje się włóczęgą, a jak zapewne wiemy, istnienie włóczęgi nie jest łatwe, musi stawić czoła trudnej sytuacji. Odpowiednik dzieje się z Hatori, wszyscy wokół niej nazywają ją straszną i złą z powodu zaangażowanych sił.

To jest fabuła pierwszego sezonu, ale co można powiedzieć o spin-offie? W historii drugiego sezonu chcemy, aby w życiu naszej uroczej małej Hatori wydarzyły się lepsze rzeczy. Przyjmuje się, że historia jest również zaadaptowana z podobnych tomów light novel.

Postacie Starożytnej Panny Młodej Maga w sezonie 2

Chise Hatori:

Oryginalnie w wykonaniu Atsumi Tanezaki w wersji japońskiej i Dani Chambers w adaptacji angielskiej. Chise Hatori jest zdecydowanie najbardziej uroczą postacią w anime. W każdym razie, mówiąc wprost, wysoko oceniłem ewolucję tej postaci. Chociaż na początku byłem trochę wykończony. Całkowicie rozumie, jak zamienić ten pomysł w dźwięk przed końcem dwudziestego odcinka.

Elias Ainsworth:

Chociaż prawdziwe początki Eliasa są niejasne, zakłada się, że został przedstawiony światu od czasów „Shadows of the Forest”. Nie ma bezpośredniego odniesienia do jego przeszłości, poza tym, że studiował magię pod kierunkiem Mistrza Lindenbauma. Bez idealnej historii, która mogłaby skoordynować z jej wyglądem, można również argumentować, że ma zarówno ludzkie, jak i bajkowe punkty wyjścia. Wynika to z jego humanoidalnych rozmiarów z czaszką stworzenia za głowę, potencjalnie kozy.

Data premiery 2. sezonu Ancient Magus Bride: kiedy będzie nadawany?

Premiera 1 sezonu Oblubienicy pradawnego maga była 8 października 2017 i zakończyła się 25 marca 2018. Oblubienica starego maga: Ci, którzy czekają na gwiazdę, ONA, miała premierę 10 września 2016. muszę powiedzieć, że nie było żadnych roszczeń w 2. sezonie The Ancient Magus Bride. Ku rozczarowaniu fanów na całym świecie. To jeden z tych seriali animowanych, który wymaga krótkiego sezonu i najprawdopodobniej go będzie. Ale być może kosztem długiego oczekiwania ze strony jego fanów.

Niezależnie od tego, biorąc pod uwagę, że manga wciąż jest na papierze, a główny sezon to sukces komercyjny, nie ma powodu, aby oczekiwać niczego więcej. Materiału źródłowego jest wystarczająco dużo, aby zasilić jeszcze dwa sezony, a ponieważ jest to sukces komercyjny, pieniądze nie są czynnikiem. Pytanie nie brzmi, czy będzie kolejny sezon, ale kiedy. Nasze najbardziej realistyczne szacunki są takie, że sezon The Ancient Magus Bride 2 (który niektórzy będą nazywać sezonem The Ancient Magus' Bride sezon 3) zostanie przywrócony i może być emitowany w 2021 roku.

Ostatnie słowo

Premiera 2 sezonu Ancient Magus Bride odbędzie się w styczniu 2021 roku. Twórcy zdecydowali się na stworzenie serialu dla fanów ze względu na to, że fani bardzo doceniają poprzednie serie, a nawet uzyskali zadziwiającą ocenę 8,1 z My Anime List i 7,8 z IMDb.

Termin dostawy nie jest jeszcze potwierdzony, ale trzymamy kciuki, aby wkrótce otrzymać anime !!!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up