Taisho Otome Fairytale odcinek 12 – data premiery

12/12/2021 06:26

Taisho Otome Fairytale odcinek 12 – data premiery

Sana Kirioka jest autorką i ilustratorką mangi Taisho Otome Fairytale. Rozdziały zostały zebrane w pięć tomów tankbon po opublikowaniu w Shueisha's Jump Square od lipca 2015 do września 2017. SynergySP wyda adaptację telewizyjnego serialu anime w październiku 2021, opartą na serialu manga. Adaptacja anime bajki Taisho Otome została ujawniona w grudniu 2021 roku, a więcej informacji na temat przyszłego anime ma nadejść. Na początku lipca pojawiły się nowe informacje, w tym nowy teledysk i nowe obrazy z adaptacji przesłane przez zespół produkcyjny serialu. Komiks Natalie ujawniła również więcej informacji na temat obsady i ekipy anime, ale w przyszłości chcą ujawnić jeszcze więcej o aktorach i aktorkach zaangażowanych w ten projekt.

Taisho Otome Fairytale odcinek 12 – data premiery

Data premiery 12 odcinka Taisho Otome Fairytale to piątek 24 grudnia 2021. Możesz również zobaczyć harmonogram dat wydania odcinka Taisho Otome Fairytale, dodać do zakładek naszą stronę internetową, aby ułatwić powrót i przeczytanie zaktualizowanego artykułu, jeśli data wydania została zmieniona.

Taisho Otome Fairytale Odcinek 12 Czas wydania

Odcinek 12 Taisho Otome Fairytale zostanie wyemitowany o godzinie 15:30 czasu JST. Co tydzień, w każdy piątek.

Data rozpoczęcia Taisho Otome Fairytale

Pierwszy odcinek Taisho Otome Fairytale zostanie wyemitowany 8 października 2021 roku.

Płci

Komedia, Historyczny, Romans, Shounen, Kawałek życia

Gdzie mogę zobaczyć Bajkę Taisho Otome?

Podczas gdy wakanim zaoferuje anime po pierwszej emisji, nie jest jeszcze jasne, czy będzie dostępne w innych serwisach streamingowych, takich jak Crunchyroll. Ukazał się również drugi teledysk do anime, który daje nam wyobrażenie o tym, czego możemy się spodziewać po przyszłej adaptacji anime.

Ile będzie mieć odcinków?

Ogłoszono, że anime „Taisho Otome Fairytale” będzie miało w sumie 24 odcinki i będzie emitowane od 8 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w piątek o 17:53 czasu JST.

Więcej informacji o Taisho Otome Fairytale

Wśród wielu spadkobierców rodziny Shima jest Tamahiko Shima, jeden z najbogatszych i najbardziej wpływowych członków. Od dziecka miał szczęście, że nie pragnie niczego więcej, jak tylko być kochanym przez swoją często daleką rodzinę. Po stracie matki i poważnej kontuzji dominującej ręki w wypadku, Tamahiko została porzucona przez matkę i ojca z powodu jej stanu.

Gdy stawką była reputacja swojej rodziny, skazanej na samotne życie na wsi, Tamahiko nie miała innego wyjścia, jak zaakceptować swój los, aż pewnego dnia na jej progu pojawia się atrakcyjna młoda kobieta imieniem Yuzuki Tachibana, twierdząc, że ojciec Tamahiko wysłał ją. dziewczyna. Opiekując się Tamahiko, Yuzuki tchnie nowe życie w nijaką egzystencję starego człowieka i pomaga mu przezwyciężyć emocjonalne blizny pozostawione przez jego wiek dojrzewania. Ścieżki Tamahiko i Yuzuki stopniowo się krzyżują, gdy korzystają z dobrodziejstw swojej pierwszej miłości.

Zwiastun

Powiązane posty

Go up