Szaman Król (2021) Odc. 49 Spoilery! Data premiery, gdzie oglądać

29/03/2022 11:09

Szaman Król (2021) Odc. 49 Spoilery!  Data premiery, gdzie oglądać?

Minął kolejny tydzień Shaman King (2021), a teraz już tylko tygodnie dzielą nas od końca. Czy Yoh Asakura jest na dobrej drodze do zostania Królem Szamanów? Jeśli jesteś ciekawy, czytaj dalej, aby się dowiedzieć! Wszystkie szczegóły dotyczące 49. odcinka Shaman King (2021), w tym data premiery, zapowiedź i wszelkie nowe informacje, można znaleźć tutaj.

Szaman Król (2021) Odcinek 48 Podsumowanie

Ta seria jest oparta na mandze shonen, która miała miejsce w latach 1998-2004. Ponieważ manga została zaadaptowana do anime, gdy była jeszcze w toku, nigdy nie zobaczymy konkluzji, jaką mieli dla nas jej twórcy. Dlatego ponowne uruchomienie szanuje styl mangi.

Szaman znany jako Yoh Asakura jest protagonistą Shaman King, serii, która podąża za jego dążeniem do stania się najpotężniejszym szamanem na świecie poprzez przyzywanie duchów i manipulowanie otaczającym go środowiskiem.

Yoh musi wygrać konkurs, który zdarza się tylko raz na 500 lat, jeśli ma nadzieję spełnić swoje ambicje. Jeśli nie czytałeś mangi, może być trudno odgadnąć wynik walki szamanów w tym momencie.

Czytelnicy mangi Shaman King mogli znaleźć odcinek 48 zbyt szybko, jak na ich gust. Czasami fabuła i jakość anime są poświęcane, gdy spieszy się do zakończenia. Yoh i Hao mają się zmierzyć w ostatecznej bitwie; Kto wyjdzie zwycięsko?

Shaman King (2021) Odcinek 49 – data premiery

Data premiery odcinka 49 The Shaman King (2021) to 31 marca 2022. Wydanie odcinka 49 The Shaman King (2021) zaplanowano na około 17:55. Odcinek będzie emitowany w różnych strefach czasowych, w zależności od tego, gdzie jesteś.

Oglądaj Shaman King (2021) Odcinek 49

Shaman King (2021) Episode 49 Anime Online, fani niecierpliwie na niego czekali, możesz oglądać Shaman King (2021) Episode 49 Anime online za darmo z następujących platform, aby wesprzeć twórców: na Netflix

Więcej o królu szamanach

Japońska manga The Shaman King została stworzona przez Hiroyuki Takei. Podążaj za Yoh Asakurą, gdy próbuje udoskonalić swoje szamańskie umiejętności, pokonując króla szamana w bitwie szamanów. Takei wybrał szamanizm jako główny temat do studiowania tematu, który nie został jeszcze zbadany w komiksach. Manga Shaman King po raz pierwszy pojawiła się w Weekly Shnen Jump Shueishy od czerwca 1998 do sierpnia 2004. Rozdziały zostały zebrane i opublikowane w 32 tomach tankbon. Kodansha nabyła prawa do serii w 2017 r. i wznowiła ją w 2018 r. z 35 tomami e-booków, które również ukażą się drukiem od 2020 r.

Trwająca 500 lat Bitwa Szamanów, w której szamani (ci, którzy dowodzą duchami) rywalizują ze sobą, ma się rozpocząć w Tokio. Król Szaman wygrywa ten konkurs, ponieważ jest jedynym, który może połączyć się z Wielkim Duchem i kontrolować go, co pozwala mu wykorzystać jego wielką moc do zmiany świata według własnego uznania.

Na nocnym spacerze Manta Oyamada spotyka swojego kolegę z klasy, You Asakurę, który zaprasza go na gwiaździstą noc z przyjaciółmi, którzy okazują się być duchami z pobliskiego cmentarza, ku przerażeniu Manty! Z drugiej strony Manta okazuje swoje uczucia poprzez swoją wiedzę, rzadki szósty zmysł, który pozwala jej zajrzeć w umysły tych dzieci. Kiedy odkrywa, że ​​jego nowy partner został pobity przez lokalny gang, przysięga mu pomóc, wspomagany przez samurajskiego ducha Amidamaru, którego grobowiec został zniszczony przez przywódcę gangu.

Manta szybko dowiaduje się o królestwie duchów, w tym o walce z szamanami, którą jego nowy przyjaciel You jest zdeterminowany wygrać.

Kiedy wypuszczono Shaman Kinga?

Shaman King został pierwotnie wydany 1 kwietnia 2021 roku.

Ile jest sezonów Szaman King (2021)?

Jest tylko 1 sezon Szaman King (2021).

Obejrzyj zwiastun Shaman King

Powiązane posty

Go up