Szaman Król (2021) Odcinek 46 Spoilery! !! Data wydania

06/03/2022 08:17

Shaman King (2021) Odcinek 47 – data premiery

Wszystkie szczegóły dotyczące odcinka Shaman King 46 (2021), w tym japońską datę i godzinę premiery, a także wszelkie nowe informacje, można znaleźć tutaj.

W tym tygodniu Shaman King (2021) triumfalnie powrócił z zupełnie nowym odcinkiem. Chociaż jest to beztroski odcinek, fani przygotowują się na punkt kulminacyjny serialu. Czy przy tak małej liczbie odcinków można uratować złą adaptację? W końcu, czy Yoh Asakura może zostać Królem Szamanem?

Shaman King (2021): Zwiastun odcinka 45 i podsumowanie

Ta seria jest oparta na mandze shonen, która pojawiła się w latach 1998-2004. Często zdarza się, że popularne prace, takie jak ta, są adaptowane, gdy są jeszcze w toku, co oznacza, że ​​zamierzone zakończenie mangi nigdy nie dotarło na nasze ekrany. Zamiast tego pozostaje wierny materiałowi źródłowemu.

Wszechpotężny szaman znany jako Yoh Asakura jest w centrum Shaman King, który opowiada historię dążenia Yoh do zostania największym szamanem na świecie.

Musisz wygrać zawody, które zdarzają się tylko co 500 lat, jeśli chce osiągnąć swój cel. Walka z szamanami już się rozpoczęła, trudno odgadnąć jej wynik, chyba że przeczytałeś mangę.

W odcinku 45 niektóre postacie zostały pokazane w bardziej zrelaksowanych sytuacjach. Z drugiej strony fani uważają, że Anna jest bardziej niż kiedykolwiek gotowa do walki i nie mogą się doczekać ostatecznej bitwy.

Szaman Król Odcinek 46 (2021) Data premiery

Shaman King (2021) Odcinek 46 będzie emitowany 10 marca 2022 roku. Shaman King (2021) Odcinek 46 zostanie wyemitowany około 17:55. Odcinek będzie emitowany w różnych strefach czasowych, w zależności od tego, gdzie jesteś.

Oglądaj Shaman King (2021) odcinek 46 online

Shaman King (2021) Odcinek 46 Anime Online English Subs, fani z niecierpliwością na to czekali. Możesz oglądać Shaman King (2021) odcinek 46 Anime Online English Subs za darmo z następujących platform, aby wspierać twórców: na Netflix

Więcej o królu szamanach

Japońska manga The Shaman King została stworzona przez Hiroyuki Takei. Podążaj za Yoh Asakurą, gdy próbuje udoskonalić swoje szamańskie umiejętności, pokonując króla szamana w bitwie szamanów. Takei wybrał szamanizm jako główny temat do zbadania wcześniej nieodkrytego tematu w komiksach. Manga Shaman King po raz pierwszy pojawiła się w Weekly Shnen Jump Shueishy od czerwca 1998 do sierpnia 2004. Rozdziały zostały zebrane i opublikowane w 32 tomach tankbon. Kodansha nabyła prawa do serii w 2017 r. i wznowiła ją w 2018 r. z 35 tomami e-booków, które również ukażą się drukiem od 2020 r.

Trwająca 500 lat impreza Shaman Fight, w której rywalizują szamani (ci, którzy dowodzą duchami), ma się rozpocząć w Tokio. Król Szaman wygrywa ten konkurs, ponieważ jest jedynym, który może połączyć się z Wielkim Duchem i kontrolować go, co pozwala mu wykorzystać jego wielką moc do zmiany świata według własnego uznania.

Na nocnym spacerze Manta Oyamada spotyka swojego kolegę z klasy, You Asakurę, który zaprasza go na gwiaździstą noc z przyjaciółmi, którzy okazują się być duchami z pobliskiego cmentarza, ku przerażeniu Manty! Z drugiej strony Manta okazuje swoje uczucia poprzez swoją wiedzę, rzadki szósty zmysł, który pozwala jej zajrzeć w umysły tych dzieci. Kiedy odkrywa, że ​​jego nowy partner został pobity przez lokalny gang, zgadza się mu pomóc, wspomagany przez samurajskiego ducha Amidamaru, którego grobowiec został zniszczony przez przywódcę gangu.

Manta szybko dowiaduje się o królestwie duchów, w tym o walce z szamanami, którą jego nowy przyjaciel You jest zdeterminowany wygrać.

Kiedy wypuszczono Shaman Kinga?

Shaman King został pierwotnie wydany 1 kwietnia 2021 roku.

Ile jest sezonów Szaman King (2021)?

Jest tylko 1 sezon Szaman King (2021).

Obejrzyj zwiastun Shaman King

Powiązane posty

Go up