Surowe skany bohatera maksymalnego poziomu powróciły, spoilery rozdziału 87, przecieki, data premiery

2 lata ago

Surowe skany dla The Max Level Hero powróciły Rozdział 87 Spoilery, przecieki, data premiery,

16 maja 2022 roku ukaże się rozdział 87. The Max Level Hero Has Return. Podsumowanie Co wydarzy się dalej w 87. rozdziale The Max Level Hero Has Return? Popularny koreański komiks internetowy The Max Level Hero powrócił i cieszy się dużym zainteresowaniem. Dramat, akcja i przygoda to tylko niektóre z podgatunków tego filmu. Davey, bezradny książę małego królestwa, znajduje się w centrum komiksowej historii.

Jak większość bohaterów, ma przystojne rysy, jedwabiste, czarne włosy i czerwono-pomarańczowe oczy, co wyróżnia go z tłumu. W śpiączce jego dusza wchodzi do Świątyni Bohaterów, gdzie zgromadziły się duchy bohaterów. „Bohater na najwyższym poziomie” po tysiącu lat treningu. Ale prawdziwa historia życia i zemsta Daveya dopiero się zaczęły.

Rozdział 86 Podsumowanie

Proces Daveya Al Rowna wyznacza początek tego rozdziału. Elena i Shio nie zgadzają się co do zdolności i lojalności Daveya. Dowody mówią, że Mana Daveya jest w najlepszym razie przeciętna. Pomimo twierdzeń Eleny o jej sile, nikt jej nie wierzy. Kiedy Davey podnosi rękę, aby przemówić, proces przeciwko niemu dobiega końca. W świetle swoich wniosków wątpi w swoje rozumowanie.

Boris Telman pyta Daveya, czy uważa, że ​​ma wszystko, czego potrzeba, by dołączyć do Lionforce Alpha, a Davey odpowiada, że ​​tak. Co więcej, Davey nadal umniejsza i wątpi w operacje i techniki Lionforce. „Megatron” pojawia się, gdy Davey jest proszony o zademonstrowanie swoich umiejętności. Megatron dokładnie wykonuje rozkazy Davey'a. Chroni go przed ciosami przeciwnika.

Do wywołania ataku można również użyć pił łańcuchowych. Ostatecznie wszystkich obecnych na rozprawie przekonuje pokazywanie jego umiejętności i fakt, że ilość many, jaką posiada dana osoba, nie wskazuje na jej poziom umiejętności jako wojownika.

Rozdział 87: Data wydania

Odcinek zostanie wyemitowany w poniedziałek 16 maja 2022 r.

Rozdział 87: Spoilery

Obecnie nie ma spoilerów do rozdziału 87. Bohater na maksymalnym poziomie powrócił, ale zaktualizujemy te części tak szybko, jak to możliwe. Minęło trochę czasu, odkąd widzieliśmy powrót bohatera na maksymalnym poziomie. Pamiętaj, że Webtoons, jedyne legalne i legalne źródło tej serii mangi, to miejsce, w którym zalecamy jej przeczytanie. Nigdy nie będziemy polecać ani zachęcać użytkowników do nielegalnego dostępu do tej serii mangi.

Powiązane posty

Go up