Bohater z maksymalnego poziomu powrócił, data premiery rozdziału 82, spoilery, fabuła

24/03/2022 06:54

Bohater z maksymalnego poziomu powrócił, data premiery rozdziału 82, spoilery, fabuła

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, data premiery The Max Level Hero Has Returns Rozdział 82 będzie miała miejsce 5 kwietnia. Wstępne skany Rozdziału 82 zostaną zdigitalizowane i opublikowane w Internecie na 2-3 dni przed usunięciem spoilerów; jednak lepiej poczekać na ostateczną wersję przed ich przeczytaniem.

Gdzie mogę znaleźć bohatera z maksymalnym poziomem, który powrócił? Rozdział 82

Ponieważ nie ma oficjalnej strony internetowej „The Max Level Hero Has Returns”, takiej jak webtoon, fani mangi będą musieli polegać na innych źródłach, aby uzyskać najnowszy rozdział. Rozdział 82 w tym tygodniu „Bohater maksymalnego poziomu powraca” został przełożony z powodu nieprzewidzianych okoliczności. Więc spotkajmy się ponownie, gdy The Max Level Hero Has Return Rozdział 82 zostanie wydany.

Dowiedz się więcej o bohaterze maksymalnego poziomu powrócił

Davey, książę małego królestwa, powrócił z poszukiwań chwały. Po jego śmierci jego duchowi pozwolono opuścić ciało przez sanktuarium, w którym gromadziły się wówczas duchy bohaterów. Po tysiącu latach przygotowań w końcu osiągnął status pełnego bohatera! Czego się spodziewacie, narody świata? "Chwileczkę, będę rywalizować z wami wszystkimi!" W tej ekscytującej nowej powieści prawdziwe życie i zemsta Daveya dopiero się zaczynają.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up