13/04/2022 22:09

Surowe skany Black Clover 330, przecieki, historia, data wydania, fabuła, podsumowanie.

W końcu wygraliśmy mecz. Dobra współpraca, niesamowita siła woli i przekraczanie własnych granic zaowocowały głośnym triumfem. Już nie możemy się doczekać, co szykuje dla nas Black Clover 330. Na razie miejmy nadzieję, że wojna się skończyła i możemy się trochę zabawić. Popularność Black Clover nieco spadła. W marcu nawet nie wdarł się do pierwszej dwudziestki. Również jego początkowy nakład nie jest imponujący. Z powodu braku anime sprzedaż mangi gwałtownie spadła. Film jest teraz jedyną rzeczą, która utrzymuje tę sytuację.

Królestwo Spade weszło w nową erę po upadku Lucyfera. Przez lata pozostali ludem burzliwym i nieposłusznym. Być może w kraju zapanuje wreszcie pokój. Z Yuno na czele, ten kraj ma potencjał do osiągnięcia wielkich rzeczy. Przeszliśmy przez kraje jeden po drugim. Mieszkańcy Królestwa Koniczyny rodzą się w dwóch królestwach: kier i pik. Diamentowe Królestwo to kolejna przeszkoda na naszej drodze.

Nie wiemy, co nas tam czeka. Aby wygrać tę walkę, Asta i Liebe polegały w dużym stopniu na wsparciu swoich towarzyszy broni. Ostatni wybuch Lucyfera był niesamowicie potężny. Kiedy Lucyfer pojawi się ponownie, nasze postacie będą musiały poświęcić znacznie więcej czasu i wysiłku, aby mu pomóc! Jego zaangażowanie w szkolenie można pokazać bardziej szczegółowo w rozdziale 330 Black Clover.

Black Clover Rozdział 330 Surowe skany

W tej chwili nie ma planów urlopowych. W związku z tym oczekuje się, że surowe skany Black Clover 330 zostaną opublikowane 13 kwietnia 2022 r. Skanery spróbują opublikować surowe skany po tym, jak pojawią się w kolejnym numerze Weekly Shonen Jump. Przetłumaczenie, złożenie i przerysowanie mangi zajmie skanerom około dwóch dni, gdy surowe będą dostępne. Angielskie tłumaczenia fanów można znaleźć w Google do 16 kwietnia 2022 r. Ale jakość jest nieco niższa.
Podobnie jak One Piece 1047, oficjalne angielskie skany Black Clover Chapter 330 ukażą się 17 kwietnia 2022 roku. Mianowicie manga plus lub aplikacja shonen jump to najlepsze miejsca do ich przeczytania. Z prawnego punktu widzenia rozdział jest dostępny bezpłatnie na tych stronach. To najlepsze zasoby, ponieważ pomagasz twórcom, czytając je.

Black Clover 330 Manga Dyskusja: Adrammelech to postać nieoczekiwana. Diabeł przesiedział cały konflikt. Kiedy walka się skończyła, ogłosił zwycięstwo i pogratulował zwycięzcom. W spojlerach dla Black Clover 330 mieliśmy nadzieję, że wyda oświadczenie. Ale sądząc po jego zachowaniu, nie zamierza atakować. Będzie po prostu wędrować, próbując znaleźć coś do zrobienia.

Jak Lucyfero zyskał sławę?

Widzieliśmy, jak Asta i Liebe znokautowali Lucyfero w ostatnim rozdziale. Praktycznie się na niego gapili. Ze swojej strony Lucyfero został ponownie omówiony w tym rozdziale. Nie mógł już. Kłamstwo zostało odepchnięte przez diabła. Poprzez swój zaciekły gniew i arogancką dumę był w stanie ponownie powstać. Największy demon wszechczasów, Lucyfero. W końcu został pobity przez dwóch młodzieńców, którzy nie mieli ze sobą nic wspólnego! W rezultacie przypuścił ostateczny atak. Innymi słowy, jest to atak osaczonego zwierzęcia. W tym przypadku jest to Black Clover 330. Los Lucyfera zostanie ujawniony w spojlerach na Reddicie.

Jaki był zawód Lucyfera?

Wszyscy wiemy, że zaklęcia Lucyfera są zbyt silne. Dzięki magii pełnej grawitacji wychodzi ze swojego rannego stanu. Bez antymagii Asta i Liebe zostają przez nią unicestwione. Kiedy Lucyfero widzi, że jego wrogowie się na niego gapią, jest w złym humorze. W końcu jest królem! Diabeł przypomniał im o tym fakcie. To tylko ułamek jego mocy. Mimo to wciąż ma wiele do udowodnienia. I to też jest prawdą. Asta nie miałby szans w starciu z obecnym Syndykatem, nawet gdyby miał taką siłę! Lucifero mógł przeżyć ostatni atak, według spoilerów z mangi Black Clover 330. Jeśli tak, to wróci.

Co się stało z Lucyferem?

Asta i Liebe były wyłącznymi celami gniewu Lucyfera. A Yami to wykorzystał. Połączył swoją czarną magię z magią Nachta. Potem była Asta, która również dorastała. Asta była w stanie wznieść się ponad grawitację i połączyć się z gwiezdną magią Yuno po jej pokonaniu. Lucyfer zorientował się, że miał przegrać w stanie niedowierzania. Yuno najprawdopodobniej nie pozwoli mu wrócić z całych sił. Asta uderzyła Króla Demonów potężnym ciosem, przecinając go na pół! Spoilery Raw Black Clover 330 potwierdzą to niesamowite zwycięstwo!

Jednak nadal istnieje wątpliwość. Był żywy czy martwy? Kiedy połowa jego mocy jest gdzie indziej, czy diabła można pokonać? Tak właśnie powiedział Yuno, żeby go nie puścić. Świetny pomysł, ale co to jest?
Czy cechy magii gwiezdnej różnią się od innych form magii? Dowiemy się już niedługo. Są spoilery Black Clover Manga 330, ale na to za wcześnie. Nasze spoilery wychodzą po wycieku surowych skanów, ponieważ oferujemy potwierdzone spoilery dla rozdziałów, które wyciekły. Nie martw się, pilnie badamy źródła tych przecieków. Opublikujemy tutaj spoilery, gdy będą dostępne. Czekaj cierpliwie na następny rozdział.