Spoilery 327 Black Clover, surowe skany, data premiery, fabuła

16/03/2022 20:38

Spoilery 327 Black Clover, surowe skany, data premiery, fabuła

Kwitnąca manga od siedmiu lat, Black Clover jest nadal aktualna. Mimo trudności potrafił wytrwać. To niesamowite, że w ciągu zaledwie siedmiu lat opublikowano 300 rozdziałów. Rzadko zdarza się, by manga zaszła tak daleko w historii. Z tej okazji dodaliśmy kolorową stronę i ołowianą okładkę. Nie trzeba dodawać, że grafika robi wrażenie. Jest potężniejszy i mroczniejszy niż kiedykolwiek! Jest też kolorowa strona, która podkreśla podobieństwa i różnice między Astą i Yuno, a także Yami i Night. Sonda powraca! Tym razem zobaczymy wiele osób głosujących. Kilka tygodni powinno wystarczyć, aby zobaczyć rezultaty. W zeszłym roku Asta Nacht Dante i Luck zajęli miejsca od drugiego do piątego.

Noelle, ku zdumieniu wszystkich, zajęła pierwsze miejsce. A jeśli to było teraz? Jesteśmy pewni, że Asta powróci na szczyty rankingów. I możesz mieć Liebe pod ręką. Po ostatnim pozostaniu w tyle Yuno i Yami powinni tym razem wrócić na szczyt. Jeśli chodzi o Nachta, na pewno znajdzie się w pierwszej dziesiątce.
Również Lucifero i Zenon debiutują przed 20 rokiem życia! Nigdy nie wiadomo, kiedy Magna zadebiutuje na dużym ekranie! W kolejnym rozdziale Lucifero dowie się, że Asta odzyskała siły. Czy to oznacza, że ​​będzie używał więcej siły w swoich atakach? Może nie jesteś tak silny, jak myślisz; powiedział, że robi się poważniejszy.

Black Clover Rozdział 327 – data premiery

Surowe skany rozdziału 327 Black Clover będą dostępne w Japonii 23 marca 2022 r. w najnowszym wydaniu Weekly Shonen Jump. Ponieważ surowe skany są w języku japońskim, większość fanów będzie musiała polegać na tłumaczeniach, aby śledzić historię. Jak tylko surowe zostaną zlokalizowane, skanery zaczną pracować nad ich wersją. Na zakończenie procedury potrzebne są dwa dni. W 2022 roku, przetłumaczona przez fanów angielska wersja gry powinna ujrzeć światło dzienne. Wiemy, że będą one niskiej jakości, jeśli je wygooglujesz.

Black Clover Rozdział 327 Angielskie skany mają zostać wydane 27 marca 2022 r., W wersji legalnej. Aby przeczytać ten rozdział za darmo, odwiedź stronę viz, stronę manga plus lub aplikację shonen jump. Skany są doskonałej jakości, więc korzystając z nich pomagasz autorom strony. W 2022 pojawi się nowy tom. Możesz chcieć go zdobyć, gdy tylko nadejdzie, ponieważ będzie to świetna zabawa. Pamiętaj, że kupowanie wielu tomów to najlepszy sposób na wsparcie autora i jego pracy.

Czarna Koniczyna 327 Teorie Mangi:

Anime i manga często podkreślają wagę przyjaźni. Poświęćmy chwilę, by radować się mocą braterstwa. Tymczasem Asta nie ma pojęcia, że ​​jest synem Liebe. Nie jest symbolicznym bratem Liebe, ale prawdziwym bratem. Istnieje możliwość, że rozdział 327 Black Clover w języku angielskim ostatecznie ujawni prawdę.

Liebe zniknęła bez śladu, więc co się stało?

W ciągu kilku sekund, cztery na jednego zamieniło się w jeden na jednego. Jeśli chodzi o walkę, tylko Lucyfero może dorównać umiejętnościami Yuno, Yami i Nacht. Nadeszła kolej Asty, aby być najbardziej wrażliwą. Przez krótką chwilę wydawało się, że konflikt się skończył. Migawka z życia Liebe błysnęła jej przed oczami. Zalały go wspomnienia Licity. Tym cudownym wspomnieniom towarzyszył jej promienny uśmiech. Liebe nie miał innego wyjścia, jak tylko przeprosić za swoją niezdolność do pomocy. Asta poczuła tę agonię. Wiedział, ile bólu ten demon musiał znosić. Odebrano mu jedyną szansę, ponieważ był totalnym wyrzutkiem. Surowe skany Black Clover 327 pokażą, jak Liebe się teraz zachowuje.
Z pomocą Asty musi uwolnić wszystkie swoje umiejętności. Nie może pokłonić się Lucyferowi, który jest nieprzyjemną postacią.

Co osiągnął Lucyfer?

Aby się chronić, Lucyfero w pełni podniósł swoją obronę. Jak widzieliśmy w poprzednim odcinku, Yuno prawie zabiła Asta, przyjmując cios. W tym rozdziale jednak musi zostać powalony, ponieważ nie jest wystarczająco silny, aby wytrzymać cios. Dzięki ich poświęceniu Yami i Nacht byli w stanie zadać miażdżący cios plecami do siebie. Jednak czytano ją na głos, jakby to była książka. Lucyfero był w stanie z łatwością przebić każdego z nich. Ten atak nawet nie przeszkadzał demonowi. Jeśli Yami i Nacht wyjdą z tej męki bez szwanku, poszukaj spoilerów z rozdziału 327 Black Clover, aby się dowiedzieć.

Co dokładnie zamierza Asta?

Asta współczuje udręce Lucyfera. Dzięki małemu diabłu może teraz być świadkiem udręki Liebe. Nigdy nie przestaje mówić, jaki jest silny dzięki Liebe. Asta podnosi brata i mówi mu, że nie są sami w swojej sytuacji. Ponieważ są braćmi, robią to razem! Również w teraźniejszości Asta zyskała duży wpływ. Pięść, która miała go uderzyć, została odbita od niego. Matka jego partnerki została zraniona przez Lucyfero, a nasz bohater wini ją za to.

Asta będzie nadal walczyć w Black Clover, rozdział 327 z zemstą.
Nie spodziewamy się, że Asta wda się w bójkę po dowiedzeniu się o Licicie. Będziesz zadowolony z zakorzenienia się w swoich korzeniach i poprawy relacji z członkami rodziny.

Poniżej znajdą się spoilery dotyczące Black Clover, rozdział 327.

Surowe skany, jak być może pamiętasz, zostały wydane zaledwie kilka dni temu. Możesz spodziewać się spojlerów Black Clover Manga 327, gdy tylko zdjęcia wyciekną. To na pewno będą spoilery. Do tego czasu prosimy o cierpliwość. Zawsze, gdy pojawia się przeciek lub spoiler, szukamy. Gdy je znajdziemy, opublikujemy je tutaj, aby wszyscy mogli je zobaczyć. Aby otrzymywać najnowsze informacje na temat mangi Black Clover, bądź na bieżąco.

Powiązane posty

Go up