Stone sezon 3: przecieki, historia, data premiery

20/04/2022 18:34

Stone sezon 3: przecieki, historia, data premiery,

Manga „Dr Stone” rozgrywa się tysiące lat w przyszłości po dziwnym incydencie, który zamienił praktycznie całą ludzkość w kamień. Senku, utalentowany młody człowiek, który nie żył od wielu lat, został wskrzeszony. Gdy tylko Taiju zdaje sobie z tego sprawę, pracują nad strategią odzyskania reszty ludzkości, gdy nie walczą z bestiami, takimi jak lamparty i trujący gaz.

To, czy fizyka ma sens, czy nie, nie ma znaczenia, ponieważ sama historia jest bardzo fascynująca. Sezon 3 został oficjalnie odsłonięty z nową zapowiedzią i wciąż jest wiele nierozwiązanych tajemnic z poprzednich dwóch sezonów. Tego fani mogą spodziewać się po trzecim sezonie „Dr Stone”.

Data premiery trzeciego sezonu „Dr Stone”

Sezon 1 „Dr. Stone” wyemitowano latem 2019 roku, a sezon 2 wyemitowany zostanie na początku 2021 roku, około półtora roku później. Odważna przygoda na pełnym morzu jest przedstawiona w zwiastunie sezonu 3 Dr. Stone, ale nie ma pojęcia, kiedy te odcinki będą emitowane. Ludzie w Stanach Zjednoczonych będą musieli trochę dłużej poczekać, aby zobaczyć nowe odcinki, z powodu konfliktu w harmonogramie. Napisy w języku angielskim będą dostępne po zakończeniu oryginalnych japońskich transmisji. Looper będzie Cię informować o wszelkich nowych informacjach dotyczących dat wydania.

Spoilery i przepowiednie: Dr Stone sezon 3: czego możemy się spodziewać?

Można by pomyśleć, że zwiastun sezonu 3 Dr. Stone sugerował, że Senku i jego załoga wyruszają w przyszłości na morską przygodę, ale bądźcie spokojni, wskazuje tylko, że będą w przyszłości. Historia „Age of Exploration” z mangi prawdopodobnie zostanie zaadaptowana do anime. Budują ogromny statek Perseusz i wyruszają w podróż dookoła świata w poszukiwaniu dodatkowych informacji o tajemniczym zniknięciu ludzkości.

Aby pomóc im wrócić na właściwe tory, w trakcie swojej podróży wymyślają wiele nowych pomysłów. W tej chwili manga jest obecnie publikowana pod koniec swojej pierwszej publikacji w 2017 roku. Inagaki wskazał w wywiadzie dla Anime News Network: „Pour ce qui est de la summary, je n'en suis pas encore on”. Główna historia serii jest dobrze znana, a mimo to w tej podróży zrobiliśmy trzy kroki do przodu i dwa do tyłu… Ale jestem okrakiem, aby dokończyć to, co zacząłem. Jeśli chodzi o popularność, nie myślimy: „Dr. Stone” wkrótce się kończy, przynajmniej jeszcze nie. Nie wiemy, jak długo potrwa ta seria, ale jesteśmy pewni, że 3 sezon nie będzie ostatnim.

Jak długo potrwa manga Dr Stone?

Komiks Riichiro Inagaki i Boichiego Dr STONE służy jako inspiracja dla serii anime (Eyeshield 21). 25 lutego 2022 roku ukazał się 12-milionowy tom mangi. Ciekawe jest obserwowanie, jak te dwa umysły współpracują ze sobą. Pomimo tego, że jest Koreańczykiem, Boichi-San postanowił zostać „zagranicznym artystą mangi, który nie zna japońskiego, ale potrafi tworzyć mangę, którą lubią czytać Japończycy”. Według strony internetowej autora, seria, która zadebiutowała w Weekly Shonen Jump w marcu 2017 roku, jest teraz w tomie 24.

Czwartego dnia stycznia/lutego, kwietnia, lipca, września i grudnia każdego roku ukazuje się nowa książka. W Ameryce Północnej Viz Media dystrybuuje mangę Dr Stone w języku angielskim. 21. tom oficjalnego tłumaczenia na język angielski został wydany 1 lutego 2022 r., a 22. tom zaplanowano na 3 maja 2022 r. Strona internetowa Viz Media jest natychmiast dostępna dla anglojęzycznych czytelników. Możesz przeczytać pierwsze trzy rozdziały przetłumaczonej serii, a także trzy najnowsze rozdziały, za darmo na stronie internetowej, na której znajdują się ich prace.

Kiedy premiera sezonu 3 Dr. Stone, gdzie mogę go obejrzeć?

Turcja również zaczęła streamować anime. Seria została licencjonowana przez Medialink i jest dostępna na iQIYI w Azji Południowo-Wschodniej. Jak zwykle, Toonami będzie streamować anime w Stanach Zjednoczonych ze swoim angielskim dubem. Dr Stone Sezon 1 jest obecnie transmitowany na Netflix w Indiach. Subskrybenci Crunchyroll Premium mogą uzyskać dostęp do odcinków z japońskim dźwiękiem oraz napisami w języku angielskim, włoskim, hiszpańskim i portugalskim za pośrednictwem usługi.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up