Stoję w milion żyć, sezon 2, odcinek 1

11/07/2021 08:31

Oparte na japońskiej mandze napisanej przez Naoki Yamakawę i zilustrowanej przez Akinari Nao, „I'm Standing on a Million Lives” lub „100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru” to telewizyjne anime isekai z mrocznej fantazji. Fabuła obraca się wokół Yotsuyi Yuusuke i innych zwykłych młodych dorosłych z Ziemi, którzy zostają przeniesieni do dziwnego świata ze średniowiecznym otoczeniem i magią przez istotę podającą się za Mistrza Gry. Isekai, główni bohaterowie, poruszają się tam iz powrotem między dwoma światami. Za każdym razem, gdy znajdują się w świecie mistrza gry, mistrz gry daje im zadanie do wykonania. Pierwszy sezon anime był pierwotnie emitowany od 2 października 2020 r. do 18 grudnia 2020 r. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o premierowym odcinku drugiego sezonu.

Stoję na milion żyć sezon 2 odcinek 1 – data premiery

Odcinek 1 sezonu „I'm Standing on a Million Lives” zatytułowany „Tak jest, Jiffon, Let's Go” będzie wyemitowany 10 lipca 2021 r. w Japonii. Będzie emitowany w różnych momentach na Tokyo MX, BS11, MBS, AT-X i Wowow. Podobnie jak sezon 1, drugi sezon obejmuje 12 odcinków. Studio Maho Film opracowało serię, a Kumiko Habara kierowała zespołem produkcyjnym, a Takao Yoshioka kierował zespołem scenarzystów. Tsubasa Itou zapewnił muzykę, a Eri Kojima, Kaho Deguchi i Toshihide Masudate narysowali postacie. Kaede Higuchi zaśpiewała utwór otwierający „Baddest”, a Kanako Takatsuki zaśpiewał utwór zamykający „Subversive”.

Gdzie obejrzeć drugi sezon serialu Stoję na milion żyć online?

Widzowie spoza Azji mogą przesyłać strumieniowo odcinki na Crunchyroll z oryginalnym japońskim dźwiękiem i napisami w języku angielskim, włoskim, francuskim, hiszpańskim i portugalskim. Odcinki z dubbingiem w języku portugalskim byłyby również dostępne na platformie. Ponadto sezon 2 będzie dostępny na kanale YouTube Ani-One Asia w Bangladeszu, Bhutanie, Brunei, Kambodży, Fidżi, Hongkongu, Indiach, Indonezji, Laosie, Makao, Malezji, Malediwach, Wyspach Marshalla, Mauritiusie, Mikronezji, Mongolii, Myanmar. , Nauru, Nepal, Nowa Kaledonia, Pakistan, Palau, Papua Nowa Gwinea, Filipiny, Samoa, Singapur, Wyspy Salomona, Tajwan, Tahiti, Timor Wschodni, Tajlandia, Tonga, Tuvalu, Vanuatu i Wietnam.

Stoję w milion żyć Sezon 2 Odcinek 1 Spoilery

Sezon 1 zakończył się przerażającym odkryciem dla Yotsuyi: świat, do którego są przenoszeni na misje, jest alternatywnym i bardzo realnym światem. Zdaje sobie sprawę, że faktycznie zabił człowieka. Mistrz gry, przebrany za dziewczynę, odwiedza go w Japonii i zabiera go na spotkanie z Torri, nowym graczem, który dołączy do Yotsuyi i jego przyjaciół. Później Yotsuya powstrzymuje nowego gracza i jego brata przed zamordowaniem kogoś. Jednak później przyznał reżyserowi gry, że zrobił to tylko po to, by zwiększyć szanse na sukces swoje i swoich przyjaciół.

W odcinku 1 sezonu 2 Torri była w stanie przyzwyczaić się do świata fantasy szybciej niż prawie wszyscy, którzy go poprzedzili. Grupa może próbować znaleźć Kahabell, tylko po to, by odkryć, że minęło 15 lat od jej ostatniego poszukiwania i że jest teraz dorosłą kobietą z dwiema córkami.

Powiązane posty

Go up