SPY X FAMILY Rozdział 48 opóźniony

20/06/2021 05:49

Fabuła staje się ciekawa z każdym nowym rozdziałem. Zgodnie z oczekiwaniami, za drzwiami przyszedł zabójca, który przyszedł ich zabić. Ale ponieważ Yor był żrący, uciekli bez zadrapania. Ale sprawy stają się jeszcze trudniejsze, gdy grupa zabójców chce ją zabić na piłce. Stara się jak najlepiej zabić ich wszystkich bez tworzenia sceny. Następny rozdział będzie pełen akcji i może jeden na jednego z finałowym bossem. W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o „Przeczytaj SPY X FAMILY Rozdział 48 Online za darmo – data wydania!”

Data wydania SPY X FAMILY Rozdział 48 została potwierdzona!

Według oficjalnych źródeł data wydania Rozdziału 48 SPY X FAMILY została potwierdzona na 27 czerwca 2021 r. Niestety, z pewnych nieoczekiwanych powodów będziemy musieli zmierzyć się z dodatkowym tygodniem opóźnienia, zanim zobaczymy, jak Yor zabija wszystkich. . Ale sytuacja jest nieunikniona i wszyscy zdajemy sobie sprawę z trudnych godzin, jakie zespół włożył w SPY X FAMILY. Nie trzeba dodawać, że twórca i zespół wrócą jak najszybciej z kolejnym hitem.

Przeczytaj rozdział 48 SPY X FAMILY online za darmo!

Wszystkie najnowsze rozdziały mangi SPY X FAMILY i rozdziału 48 SPY X FAMILY są dostępne bezpłatnie na Viz Media, Mangaplus, SHONEN JUMP APP ANDROID, SHONEN JUMP APPLE IOS. Zdecydowanie potępiamy korzystanie z nielegalnych platform streamingowych we wszystkich końcowych rozdziałach mangi.

To koniec tego artykułu, to wszystko na dziś w SPY X FAMILY Rozdział 48. I pamiętaj, że dostarczamy Ci najnowsze aktualizacje skoku, więc nie odwiedzaj nas, aby uzyskać więcej wiadomości i informacji. Miłego dnia.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up