Spoilery z odcinka One Piece 1011! !! Data premiery, gdzie oglądać

14/02/2022 16:17

Spoilery z odcinka One Piece 1011!  !!  Data premiery, gdzie oglądać?

Rajd Onigashima Wano osiągnął w końcu swój punkt kulminacyjny, wraz ze zbliżającym się wydaniem odcinka One Piece 1011. Ostatnio Kaïdou stawił czoła strąkom na dachach. Według niego była to tylko rozgrzewka przed rzeczywistością.

Tymczasem Luffy i Zoro próbują dostać się na dach, zanim Kaidou zdoła ukończyć wszystkie dziewięć czerwonych strąków. Nekomamushi, Kaïdou zaczął teraz traktować sprawy poważnie, a sulongi Inuarashiego irytowały go.

Nie ma już czasu na żarty, ale na pokazanie swojego autorytetu jako jeden z czterech younko. Kinemon i jego przyjaciele są tak zdeterminowani, że Kaïdou nie ma innego wyjścia, jak potraktować ich poważnie. Tylko ogłuszając ich lub zabijając, możesz powstrzymać ich przed wyrządzeniem większej szkody.

Kaidou i Luffy będą musieli długo poczekać, zanim zmierzą się ze sobą. W ostatnim odcinku widzieliśmy, że sprawy wymknęły się spod kontroli, gdy Wielka Mama postanowiła porzucić walkę z Marco i udać się na dach, by zmierzyć się z Kaidou.

Aby zorientować się, jak to jest być nazywanym „Cesarzami Piratów”, wyobraź sobie dwóch Yonkou na szczycie piramidy. Sytuacja na dachu nie może się pogorszyć, więc nadszedł czas, aby supernowe się zjednoczyły. Chociaż anime jest tylko adaptacją mangi, ekscytujące będzie zobaczenie akcji w pełni animowanej.

Podsumowanie odcinka One Piece 1010

W odcinku 1010 One Piece, retrospekcja Lawa do Corazon została powtórzona w ostatnim odcinku. Law nie pojawił się w anime od jakiegoś czasu, więc dobrze było go znowu zobaczyć. W Onigashima udawał, że po przyjeździe ma coś do zrobienia.

Tym razem nie mieliśmy pojęcia, co robi. Gdy stoi przed jednym z poneglifów w rezydencji Kaido, jest to teraz widoczne. Incydent między Lawem a Robinem został nam również wyjaśniony bardziej szczegółowo.

„D” zawsze było najważniejsze, ale scenarzyści serialu planują zachować go na później. Teraz, kiedy oficjalnie rozpoczął się nalot na Wano, możemy spodziewać się poważnej walki z jego udziałem, gdy już opadł kurz.

Gra Queen toczy się dalej na boisku, a Apoo chodzi z antidotum na Ice Oni. Zoro i X Drake chcą zdobyć antidotum, które wystawi ich na próbę.

Prawie wszystko idzie zgodnie z planem. Ale nie obchodzi go, co się dzieje, więc nikt nie wie. Spotkanie Wielkiej Mamy z Kaidou na dachu jest punktem kulminacyjnym serialu.

Po zakończeniu kłótni z Marco Big Mama szybko wbiegła na dach. Ostatecznie chcesz, aby ta pauza została rozwiązana raz na zawsze w twoich myślach.

One Piece Rozdział 1011 Spoilery

Spoilery Jeśli nie chcesz poznać możliwych spoilerów rozdziału 1011, nie kontynuuj.
Cnota czerwonej fasoli” to tytuł rozdziału.
Zarówno Killer, jak i Kid są przerażeni powrotem Wielkiej Mamy.
Zeus, który uciekł z metalowego pudełka Kida, szuka Wielkiej Mamy.
Law wraz z Zoro i Zeusem teleportują się, zostawiając Luffy'ego samego.
Killer i Kid przybywają do pałacu, gdzie Killer konfrontuje się z Hawkinsem, podczas gdy Kid szuka Big Mom.
Nami, Tama i Usopp są ścigani przez Page One.
Gdy Usopp próbuje zwolnić, pierwsza strona, Tama udaje się na salę koncertową, aby złożyć zamówienie Darczyńcom.
Nami, Usopp i Tama spotykają się z Big Mom w biegu.
Tama przyjaźni się z Big Mom, która też jest, ale Nami i Usopp są przerażeni.
Tymczasem Big Mama jest wściekła, gdy Tama informuje ją, że sługusy Kaidou zniszczyły Okobore City.
Strona 1 nakazuje Big Mamie iść za Nami i innymi, ale Big Mom atakuje stronę 1.
Rozdział kończy się niedowierzaniem Ultiego, gdy Wielka Mama deklaruje: „Jesteś bezwartościowy”.

Data i godzina wydania odcinka One Piece 1011

Data premiery One Piece Episode 1011 to niedziela, 20 lutego 2021. Skomentuj, jeśli jesteś naprawdę podekscytowany i powiedz nam o swoich przewidywaniach i teoriach One Piece Episode 1011.

One Piece Odcinek 1011 Oglądaj Anime

One Piece Episode 1011 jest również dostępny w wersji cyfrowej za pośrednictwem kilku różnych dostawców. Większość programów jest bezpłatna lub ze zniżką, więc bardzo wygodnie jest nadrobić odcinki anime One Piece. One Piece Episode 1011 można zobaczyć na następujących kanałach.

Więcej informacji o One Piece

Eiichiro Oda stworzył mangę One Piece. Od lipca 1997 r. jest w odcinkach w Weekly Shnen Jump Shueishy i został zebrany w 98 tomach tankbonów. Fabuła obraca się wokół wyczynów Monkey D. Luffy'ego, młodego człowieka, którego ciało rozwija gumowe moce. Luffy i jego piracka załoga, „Piraci Słomianego Kapelusza”, badają „Wielką Linię” w nadziei zdobycia One Piece i zostania Królem Piratów.

Od tego czasu seria manga stała się franczyzą multimedialną, z kilkoma filmami, serialem anime i innymi spin-offami. Toei stworzył także czternaście filmów animowanych, jedną oryginalną animację wideo i trzynaście programów telewizyjnych.

Kilka firm odniosło sukces w zakresie merchandisingu i multimediów, takich jak kolekcjonerska gra karciana i seria gier wideo. Viz Media rozpowszechniało mangę na licencji w różnych krajach anglojęzycznych. Japońska seria anime była licencjonowana przez 4Kids, która została później zastąpiona przez Funimation.

One Piece zyskał uznanie krytyków za sztukę, charakteryzację, humor i historię. Niektóre tomy miały najwyższą sprzedaż pierwszego druku spośród wszystkich książek w Japonii. One Piece ustanowił Światowy Rekord Guinnessa za „najwięcej wydanych egzemplarzy jednej serii komiksów autorstwa jednego autora”.

Od lutego 2021 roku manga sprzedała się w ponad 480 milionach egzemplarzy w 43 krajach na całym świecie. Jedenasty rok z rzędu została uznana za najlepiej sprzedającą się mangę. Najbardziej udaną serią medialną w historii jest One Piece.

Streszczenie

Serial opowiada o Monkey D. Luffy, młodym człowieku, który wyrusza ze Wschodniego Błękitnego Morza, aby znaleźć tytułowy skarb i ogłosić się Królem Piratów. Piraci Słomianego Kapelusza Luffy'ego wyruszają na szaloną przygodę, aby znaleźć One Piece i zorganizować własną załogę. Piraci Słomianego Kapelusza wyruszają na wyprawę, by wspólnie szukać szczęścia. Kupują statek i wypływają, by walczyć z piratami.

Inne postacie dołączają do podróży Luffy'ego w dalszej części serii w miarę rozwoju serii. Kiedy Going Merry nie można już naprawić, Piraci Słomkowego Kapelusza zdobywają kolejny statek, Thousand Sunny. Załoga korsarza podróżuje po morzach w poszukiwaniu skarbów i przygód.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up