Spoilery One Piece Rozdział 1027, data i godzina premiery

26/09/2021 09:19

Spoilery One Piece Rozdział 1027, data i godzina premiery

Napisany i zilustrowany przez Eiichiro Odę, One Piece to trwająca seria manga, która jest obecnie dostępna w magazynie Weekly Shonen Jump. Jest to przygodowa opowieść o piratach, która koncentruje się na energicznym młodym piracie o imieniu Luffy i jego podróży, aby zostać Królem Piratów.

Aby osiągnąć ten cel, Luffy musi odnaleźć legendarny skarb One Piece. Luffy rekrutuje kilku członków załogi i wyrusza na pokład Grand Line w poszukiwaniu One Piece. Podczas swojej podróży spotyka różnych ludzi, którzy stają się jego sojusznikami, a czasem nawet wrogami. Porozmawiajmy o spoilerach One Piece Chapter 1027, dacie i godzinie premiery.

Rozdział 1026: Jeden kawałek

W podsumowaniu rozdziału 1026 One Piece widzimy ujęcie Stolicy Kwiatów z okazji Święta Ognia. Miejscowi są zupełnie nieświadomi tego, co dzieje się w Onigashima. Jednak gdy wyspa tam wyląduje, dowiedzą się o tym.

Ugryzienie Momo

Yamato jest kontuzjowany, ale Momo i Luffy są tam, by mu pomóc. Bao Huang przynosi wiadomość o pojawieniu się różowego smoka, który mierzy się z Kaido. Kaido dmucha na nich gorącym oddechem, ale Momo tego unika. Momo mówi, że nie ma szans na zaatakowanie Kaido.

Luffy przejmuje kontrolę i używa Elephant Gun na Kaido. Momo wspomina tragedię, która spotkała Wano z powodu ingerencji Kaido w jej kraju. Pamięta też rozkaz Luffy'ego, który kazał mu ugryźć Kaido. Momo gryzie Kaido, który krzyczy z bólu.

Mocny pogląd

Kaido szybko wraca do zdrowia. Jednak, gdy idzie zaatakować Momo, Luffy zaskakuje go kolejnym ciosem. W Inner Dome Nekomamushi i Inuarashi są dotkliwie pobici z powodu braku księżyca przez odpowiednio Perospero i Jacka.

Jack komentuje, że gdyby księżyc nie zniknął, to by się skończył. Luffy mówi Momo, że ugryzł tylko Imperatora, więc nie ma się czego obawiać. Prosi go, aby powstrzymał Onigashimę w jego torach, ponieważ zamierza pokonać Kaido.

Wielkie porażki

Wszyscy reagują na słowa Luffy'ego klaszcząc w dłonie. Kaido dowiaduje się, czy Luffy może go pokonać. Haki jego dwóch zdobywców zderzają się i niebo się rozstępuje. Pokrywa chmur znika, powodując ponowne pojawienie się księżyca.

Dzięki księżycowi Inuarashi i Nekomamushi przemieniają się z powrotem w ich formę Sulong. Używają strzały Head Dog's Arrow i Grinning Claw, aby pokonać swoich przeciwników. Orochi rozgląda się, zszokowany swoją stratą.

Spoilery do jednego kawałka Rozdział 1027

W przypadku spoilerów One Piece Rozdział 1027 nie mamy obecnie dostępnych informacji. Nie ma jednak przerwy na przyszły tydzień, więc możesz spodziewać się wczesnej premiery. Na razie przyjrzyjmy się najważniejszemu punktowi dyskusji w następnym rozdziale.

Czy Momo może powstrzymać Onigashimę?

Nastąpił interesujący rozwój dotyczący Onigashimy. Jeśli dobrze pamiętasz, Kaido ma na sobie Onigashimę i przygotowuje się do zabrania go do Stolicy Kwiatów. Jednak odkąd Momo wszedł na scenę, będzie próbował ją powstrzymać.

Czy Momo może powstrzymać Onigashimę?

Wygląda na to, że plan Kaido dotyczący nowego projektu Onigashima wkrótce się nie powiedzie. Większość jego starszych oficerów nie żyje i tylko on, król i królowa, mogą powstrzymać natarcie wroga. Czy Kaido potrafi się zatrzymać, czy będzie to jego ostatnia bitwa?

One Piece Rozdział 1027 Przeczytaj online

Możesz przeczytać One Piece Chapter 1027 online na Viz i Mangaplus. Aby uzyskać dostęp do rozdziałów, musisz subskrybować ich usługi.

Data i godzina wydania One Piece Rozdział 1027

Oto data i godzina wydania One Piece Rozdział 1027.

Japonia - 01:00, 4 października
Indie - 21:30, 3 października
USA / Kanada - 10:00 M., 3 października
Wielka Brytania - 16:00, 3 października
CES (Europa) - 17:00, 3 października.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up