Spoilery My Hero Academia Rozdział 326, data premiery, przeczytaj mangę online

3 lata ago

Spoilery My Hero Academia Rozdział 326, data premiery, przeczytaj mangę online

W tym artykule znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o dacie wydania My Hero Academia Rozdział 326, Spoilery, Gdzie czytać mangę online i nie tylko ...

Akceptacja nareszcie jest tutaj! Wydaje się, że autor chce podkreślić wagę tego kroku. Przyjmowanie Deku od mściwego tłumu jest trochę jak przyjmowanie bohaterów do społeczeństwa. Sezon 5 dobiega końca. Mimo wszystko udało nam się cieszyć tym sezonem. Świetnie się bawiliśmy dorastając.

Jednak sezon 6 My Hero Academia będzie całkowicie chaotyczny, więc było stosunkowo cicho. Czy zgadzasz się ze starym człowiekiem? Dlaczego dzisiejsze społeczeństwo nie jest odpowiedzialne za to, co się dzieje? W rzeczywistości twoje obawy są w tej chwili aktualne. Niestety bohaterowie zawiedli, powodując powszechny chaos.

Tymczasem staruszek uważa, że ​​ludzie mogli coś zrobić, aby poprawić sytuację. … A jak oni to robią? Jeśli chodzi o bohaterów, uważamy, że ludzie powinni przestać im całkowicie ufać i widzieć ich takimi, jakimi są – prawdziwymi ludźmi z prawdziwymi zadaniami, uczuciami i problemami.

Twórca potwierdza, że ​​ostatnia saga serii manga jest ostatnią. W tę sagę wplątało się wiele emocji. Uważamy, że Bnha 326 będzie kolejną dobrą książką, niezależnie od tego, czy ludzie w końcu zaczną się zmieniać.

Podsumowanie rozdziału 325 My Hero Academia

„Legendarny bohater, znany również jako All Might” był kiedyś znany obywatelom, którzy wierzą, że wszyscy bohaterowie podążają tą samą ścieżką. Wiele lat temu legendarny bohater o imieniu All Might nauczył obywateli, jak być „bohaterami”. Każdy z nas oklaskuje go, ale zapominamy o jego sercu i duszy. Jednak odkąd ten legendarny bohater przeszedł na emeryturę, wszystko zostało zniszczone i wszystko jest w ruinie. Budynki uległy zniszczeniu, a wiele osób straciło życie. To była seria niepowodzeń po niepowodzeniach. Dla obywateli jest jasne, że pokładanie wiary i nadziei w bohaterów jest trudnym zadaniem do podjęcia.

Ponieważ złoczyńcy wydają się być bardziej groźni, wielu bohaterów cofnęło się. Prawdziwi bohaterowie odmawiają poddania się i nadal walczą o wszystkich. O co walczą pozostali bohaterowie? Co stanie się z narodem, jeśli ich odrzuci? O to starzec prosi obywateli. To sprawa życia i śmierci, przypomina stary człowiek swoim obywatelom. Według jednego z mieszkańców mówimy o osobie o wielu dziwactwach, ubranej w brud, która nie pracuje dla złych, ale która może być „Prawdziwym Bohaterem”.

Jeśli nie zdadzą sobie z tego sprawy, pójdą do domu i będą dalej żyć swoim życiem. Chłopiec nie jest jednak pewien, czy to Deku: „True Hero”. Aby wszystko wróciło do normy, Deku zdaje sobie sprawę, że współpraca ze wszystkimi jest jedynym sposobem, aby się tam dostać. Sprawy wróciły do ​​normy dla Hawks i Number One Hero i są z tego powodu szczęśliwi! Ich serca zostały poruszone przez One For All, a teraz nadszedł czas, aby odwdzięczyć się. W tym rozdziale kończy się tylko jeden mandat, po wypełnieniu mandatu bohaterów i obywateli.

My Hero Academia Rozdział 326 Spoilery

Stanowisko Allemutha na końcu rozdziału 325 może wskazywać, że All Might nie jest w 100% pewien, że Stany Zjednoczone Ameryki (AU) są twierdzą. Jego głównym zmartwieniem jest Deku i stres, który położył na przeniesienie One For All.

Może to również oznaczać, że czuje się trochę odpowiedzialny za to, co Deku musi znosić w tak młodym wieku. To prawda, że ​​All Might miał to samo dziwactwo, ale reakcja Deku na ludzi była zupełnie inna niż oczekiwano od niego wcześniej.

Dlatego nie jest nierozsądne sądzić, że All Might ma wątpliwości co do swojej decyzji i że czuje się bardzo winny. Możliwe też, że Aizawa i dyrektor dyskutowali o przyjęciu Togi na Uniwersytet Arizony. Pomimo swoich najlepszych starań, Toga mógł już znaleźć sposób na infiltrację UA.

Data premiery rozdziału My Hero Academia 326

Data premiery My Hero Academia Chapter 326 będzie podobno w następną niedzielę, 12 września 2021. Surowe skany mangi My Hero Academia Chapter 326 zostaną wydane 2-3 dni wcześniej i mogą nawet wyjść. trochę wcześniej, ale lepiej poczekać na oficjalną premierę.

Gdzie przeczytać rozdział 326 My Hero Academia w Internecie?

Fani, którzy chcą przeczytać odcinek 326 My Hero Academia, mogą bezpłatnie odwiedzić witrynę My Hero Academia firmy Viz Media, Manga-Up z Shonen Jump i Mangaplus. Dobrze jest poczytać mangę online za darmo na oficjalnej stronie, ponieważ pomoże to twórcom i zainspiruje ich do tworzenia nowych i ciekawszych historii.

Kilka pytań od fanów

Kiedy po raz pierwszy wydano My Hero Academia?

My Hero Academia została wydana po raz pierwszy 7 lipca 2014 r.

Ile rozdziałów znajduje się w My Hero Academia?

Do tej pory istnieje łącznie 325 rozdziałów My Hero Academia.

Jaka jest data wydania rozdziału 326 My Hero Academia?

Rozdział 326 My Hero Academia ma zostać wydany 12 września 2021 r.

Czy Bakugo zginął w mandze?

Czy to prawda, że ​​Bakugo zginął w mandze? Quora (strona internetowa, na której ludzie mogą zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi): Tak, zginął w walce z amerykańskim zdrajcą Kirishimą wkrótce po tym, jak Kirishima okaleczył Kaminari na całe życie. Niestety, Deku był zaniepokojony walką Ligi Złoczyńców, która miażdżyła go, dopóki nie wypił moczu Todorokiego i nie zyskał mocy ognia i lodu.

Czy Deku zamienia się w złoczyńcę?

W serialu Deku nie stał się złoczyńcą. Wiele osób myśli, że teraz, kiedy uwolnił się spod kontroli UA, będzie mógł zająć się kilkoma paskudnymi projektami. Tak jednak nie jest.

Deku nie żyje?

Deku, główny bohater My Hero Academia, jest chroniony przez zbroję fabularną. Chociaż został złapany w eksplozji w Lesie Haibori, nie zginął.

Powiązane posty

Go up