Solo Leveling Sezon 2 Odcinek 158 Data premiery

09/07/2021 10:42

Walka między Goliatem, znanym również jako Thomas Andre, a Tajemniczą Bestią trwa, gdy Thomas szarżuje na pełnych obrotach. Sung Jinwoo usłyszał wieści od prezydenta Woo Jin-chula i zastanawiał się, kto ma do czynienia z potworem. Tymczasem w innym kraju przybywa szanowany myśliwy i pyta o sytuację ewakuacji. Niski rangą łowca odpowiada, że ​​wciąż ewakuują mieszkańców budynku. Szanowny myśliwy pyta jakie są gildie obecne na miejscu. Jeden z myśliwych ujawnia, że ​​Gildia Fleds i Gildia Białych Tygrysów zostały ewakuowane. Sprawdźmy sezon 2 Solo Leveling poniżej.

Rozmawiali także o zebranych Łowcach. Bestii trudno będzie się teraz poddać. Łowcy niższej rangi sugerują, że Gildia Łowców powinna nadal koncentrować się na ochronie obywateli podczas ewakuacji. Szanowany Łowca zastanawia się, jak potężna jest Bestia, ponieważ Łowcy niższej rangi wierzą, że Bestia nie podda się teraz. Zdaje sobie sprawę, że Thomas André jest łowcą na poziomie krajowym i że to on walczy z tajemniczą Magiczną Bestią. Nikt nie spodziewa się, że tajemnicza magiczna bestia zdoła przyćmić Goliata.

Łowca wyczuł ogromną obecność, potężniejszą niż ta, którą czuł podczas wyprawy na Wyspę Jeju. Zastanawia się, z jaką istotą walczy Goliat; Przeniesiony do sceny walki, Thomas otrzymał potężny cios, który wyrzucił go w powietrze, ale zachował równowagę. Obaj zaczynają wymieniać potężne ciosy, gdy Thomas pokazuje nową wersję siebie. Bestia leci z pełną prędkością, próbując skontrować Goliata, ale cios chybia, gdy Thomasowi udaje się cofnąć w czasie.

Solo Leveling Sezon 2 Odcinek 157 Najważniejsze wydarzenia

Thomas podejmuje walkę z dystansu, próbując odczytać ruchy Bestii. Bestii udaje się zanurkować i powalić Thomasa za pomocą super ruchu o nazwie „Lance”. Thomas próbuje się utrzymać, ale Bestia kontynuuje pchanie do przodu, uderzając go młotkiem. Widząc Thomasa walczącego o zwolnienie go, Bestia uśmiecha się, ale obaj idą własnymi drogami po anulowaniu swoich ataków.

Thomas zdaje sobie sprawę, że Bestia nie jest tutaj po to, by grać w gry, jest poważny i uważa, że ​​nadszedł czas, aby „Wzmocnić”. Tymczasem na miejsce zniewolenia przybywa grupa Łowców, prowadzona przez szanowanego Łowcy. Szanowany Łowca pyta swój zespół, czy są gotowi, i są zszokowani po zobaczeniu „MegicBeast”, o którym doniesiono, że został uwolniony na tej stronie. Widzą też tajemniczego mężczyznę w innej postaci i zastanawiają się, kim on jest.

Jeden z myśliwych zdaje sobie sprawę, że jest Tomaszem Andre, Goliatem w nowej postaci. Thomas wszedł w tryb „Boost” po tym, jak dowiedział się, że tajemnicza magiczna bestia jest trudnym przeciwnikiem. Łowcy chwalą Thomasa i mówią mu, że jest najlepszy widząc, że wykonuje świetną robotę powstrzymując wroga. Jeden z myśliwych każe Thomasowi ściąć nieustraszoną bestię. Thomas beszta myśliwych, którzy przybywają na upiorną scenę, i każe im się pospieszyć i schować, gdy będą świadkami zaciętej bitwy.

Thomas zdaje sobie sprawę, że mężczyzna, z którym walczy, nie jest normalnym potworem. Jeden z łowców próbuje przeciwstawić się Bestii, ale zdaje sobie sprawę, że nie ma sobie równych. Zderzają się i czują obecność różnych potwornych zwierząt na ciele Bestii. Bestia posiada szósty zmysł zwierzęcia, a szanowany myśliwy zdaje sobie sprawę, że nie może nawet nawiązać kontaktu wzrokowego. Poddaje się i przechodzi obok Bestii z podziwem, gdy Thomas idzie w kierunku Bestii. Bestia używa mocy magnetycznych i powoduje, że wszystkie metalowe przedmioty unoszą się w powietrzu, uderzając Thomasa tymi metalami.

Thomasowi udaje się odbić wszystkie metalowe przedmioty. Nagle Bestia jest zszokowana, gdy Thomas zaczyna uderzać go potężnymi ciosami i uświadamia sobie, że Thomas jest ważniejszy w swojej nowej postaci. Bestia zdaje sobie sprawę, że nie wygra, jeśli nadal będzie otrzymywać masowe bombardowania w ten sposób, a Thomas rozbija ją na proch. Bestia przemienia się i pyta Thomasa, czy się boi, ponieważ marionetka nie może go pokonać. Asystent Thomasa wkracza i uświadamia sobie, że jego nauczyciel prawie umarł. Rozdział kontynuuje z nieprzytomnym Thomasem na ziemi i jego asystentem chroniącym go. Resztę bitwy zobaczymy w 2 sezonie Solo Leveling w rozdziale 158.

Solo Leveling Rozdział 158 Sezon 2 – data premiery

Data wydania rozdziału 158 Solo Leveling sezonu 2 to 15 lipca 2021 r. Rozdziały Solo Leveling są dostępne w magazynie Kakao Page.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up