Solo Leveling Game: wszystko, co musisz wiedzieć o nowej adaptacji

3 lata ago

Solo Leveling Game: wszystko, co musisz wiedzieć o nowej adaptacji

Kiedy zostanie wydana gra Solo Leveling? Gdy tylko ogłoszono grę dla tej uwielbianej przez krytyków manhwy, było to pierwsze pytanie, które fani zaczęli zadawać w mediach społecznościowych i Internecie. Wiadomość pojawiła się na początku 2021 roku. Gigant tworzący gry, Netmarble, jest w trakcie tworzenia gry wyrównującej dla jednego gracza. Aby dowiedzieć się więcej o grze, zapoznaj się z artykułem.

Solo Leveling to powieść internetowa, następnie dostosowana do Manhwa lub Webtoon, napisana przez Chugong. Pierwotnie, jako powieść internetowa, została opracowana w latach 2016-2019. Powieść internetowa ma ponad 2,4 miliona czytelników na Kakao Page. Ma 13 tomów i równoległą historię. W marcu 2018 r. rozpoczęła się serializacja manhwa Solo Leveling. Pierwszy sezon zakończył się w marcu 2020 r., a drugi sezon rozpoczął się w sierpniu 2020 r. i zakończył w grudniu 2021 r. Dyrektor generalny Redice Studio Jung-Sung-Rak, znany fanom jako Dubu, zilustrował manhwę. D&C Media jest właścicielem własności intelektualnej Solo Leveling. Tappytown i Webtoon publikują cyfrowo manhwę przetłumaczoną na angielski, a Yen Press publikuje manhwa przetłumaczoną na angielski w Ameryce Północnej. Manhwa zgromadziła ponad milion czytelników w Kakao w Japonii, kiedy została uruchomiona.

Co to jest samopoziomowanie?

Jeśli nie znasz Solo Leveling, brakuje Ci świetnej historii. Ta znakomita powieść internetowa była przedmiotem fantastycznej adaptacji w Manhwa. Solo Leveling, znany również jako Only I Level Up, to południowokoreańska powieść internetowa. Chugong jest oryginalnym autorem powieści internetowej. Jung-Sunk-Rak zilustrował manhwa do poziomowania solo od 2018 do 2021 roku.

Graficzny

Świat Solo Leveling ma myśliwych i drzwi. Łowcy to rzadcy ludzie, którzy mają magiczne zdolności. Wszyscy łowcy mają rangę, gdzie E jest najniższą, a S najwyższą. Łowcy muszą wejść do lochów, ilekroć muszą chronić ludzkość przed znajdującymi się tam potworami. Lochy lub drzwi zawierają śmiercionośne potwory i rzadkie zasoby, które można znaleźć tylko tutaj.

Sung Jinwoo z Solo Leveling

Fabuła obraca się wokół Sung Jinwoo, znanego z bycia najsłabszym z myśliwych, który zawsze był bliski śmierci. Pewnego dnia wchodzi do lochu z grupą, która bez jego wiedzy jest specjalną klasą. Sung Jinwoo i grupa znajdują się w rozpaczliwej sytuacji, w której nie mogą opuścić pokoju. W sali odbywają się różne próby, w których grupa walczy o przetrwanie, a ostatnia próba jest poświęceniem. Sung Jinwoo poświęca się, aby pozostali członkowie grupy mogli przeżyć. Ale tuż przed jego poświęceniem program o nazwie Sistema wybiera go jako jedynego gracza. Ten system pozwala na zwiększenie siły, umiejętności itp. Jest to wyjątkowa umiejętność, która może pokonać wszystkie znane ograniczenia.

Następnie podążamy za Sung Jinwoo w jego przygodach, w których walczy w lochach, aby zdobyć władzę, a jednocześnie odkryć tajemnicę jego systemu i prawdę o pojawieniu się lochów. Opowieść zostaje następnie rozszerzona na wszechświat, gdzie Jung Sinwoo dowiaduje się o złu wszechświata.

Data premiery solo levelowania

Kiedy ukaże się Solo Leveling, ulubiona przez fanów manhwa? Nie ma jeszcze potwierdzonej daty premiery tej gry. Na początku 2021 roku ogłoszono, że powstaje gra dla Solo Leveling. Studio, które tworzy tę grę, to koreański gigant gier wideo Netmarble Corporations. Netmarble jest znane z wielu znanych gier, takich jak Dragon Ball Online, Star Wars: Force Arena itp.

Od czasu ogłoszenia rozwoju gry, żadne inne szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione opinii publicznej. Jednym z nich jest data premiery. Fani nie powinni oczekiwać, że gra zostanie wydana w najbliższym czasie, biorąc pod uwagę, że manhwa zakończyła się 29 grudnia 2021 r. Pierwotny autor może być zaangażowany w produkcję gry. Fabuła gry jest również w tym czasie nieznana ogółowi społeczeństwa.

Powiązane posty

Go up