Solo Leveling Sezon 2 Rozdział 169 opóźniony

01/10/2021 23:57

Solo Leveling Sezon 2 Rozdział 169 opóźniony

Solo Leveling sezon 2 rozdział 169 ujawnia nową armię łowcy rangi S Sung Jinwoo i nadchodzącą wielką wojnę. Rozdział zaczyna się od generała Beru przeciwko Wielkiemu Marszałkowi Bellionowi. Beru rzuca wyzwanie Bellionowi, ponieważ dowódca armii został zauważony w armii szeregowego łowcy S Sung Jinwoo. Pojedynek między członkami Armii Cieni rozpoczyna się w sezonie 2, rozdział 169 Solo Leveling, kiedy Beru i Bellion wymieniają potężne ciosy. W ostatnim rozdziale sezonu 2 Solo Leveling, Beru i Bellion ścierają się, a walka toczy się w stosunku 50/50, gdy Sung Jinwoo sprzymierzył się z armią Demonicznych Bestii.

Sung Jinwoo zdaje sobie sprawę, że walka zajmie dużo czasu i pyta Beru, dlaczego muszą to zrobić. Beru odpowiada, że ​​nie powinien zostać wielkim dowódcą i walczyć u boku swojego pana. Sung Jinwoo sugeruje, że Beru jest po jego lewej stronie, a Bellion po prawej. Beru jest podekscytowany po usłyszeniu tego i zgadza się, gdy Trzeci Żołnierz Cienia prosi o jego stanowisko, a Sung Jinwoo odpowiada, że ​​zakryje jego plecy. Oboje są zachwyceni wiedząc, że zawsze będą u boku Sung Jinwoo. Przywódca armii dinozaurów pokazuje Sung Jinwoo swoją siłę za pomocą kuli chciwości. Sung Jinwoo zastanawia się, czy używanie Kuli Chciwości jest oszustwem.

Bellion proponuje Sungowi Jinwoo, aby został z nimi, podczas gdy Béru będzie szkolił swoją armię. Pyta ją o jej wspomnienia z Armii Cieni i pyta, dlaczego nie pamięta. Sung Jinwoo odpowiada, że ​​Cienie mogły go niepokoić od czasu, gdy były uwięzione między wymiarami, aż do ich przybycia. Sung Jinwoo zastanawia się, czy Bellion jest smutny z powodu swojego nauczyciela, byłego Monarchy Cienia Ashborna, i czy chce go ponownie zobaczyć. Bellion ujawnia, że ​​Ashborn walczył z władcami i uzyskał moc śmierci.

Solo Leveling Sezon 2 Rozdział 168 Aktualizacja

Bellion dodaje, że nigdy nie wątpił w decyzję Ashborna, kiedy pracowali razem. Sung Jinwoo prosi Belliona, aby opowiedział więcej o swoich przygodach z Ashbornem. Wszystko zaczęło się, gdy Bellion był owocem „Drzewa Świata”. Żołnierze nieba urodzili się jako owoc Drzewa Świata. Drzewo Świata to mistyczne drzewo, które swoimi gałęziami pochłania całe Niebo. Przeniesienie do domu Sung Jinwoo. Wiesz, że musisz omówić wojnę światową z ośmioma armiami.

Ah-Jin, jego matka i Sung Jinwoo obserwują, jak gotuje dla nich. Jego matka jest zaskoczona, że ​​nigdy nie robił czegoś takiego i zdaje sobie sprawę, że nastrój Sung Jinwoo jest inny. Sung Jinwoo myśli o wojnie io tym, co wydarzy się na tym świecie. Ah-Jin opowiada o spróbowaniu jedzenia. Oboje próbują jedzenia i gratulują Sung Jinwoo, mówiąc mu, że jest najlepszym kucharzem. Sung Jinwoo zdaje sobie sprawę, że Monarcha Zniszczenia spalił wszystko na popiół. Monarch of Destruction dąży do zniszczenia Ziemi, a Sung Jinwoo zdaje sobie sprawę, że jego rodzina jest szczęśliwa i nie może ich stracić.

Ah-Jin i jej mama lubią potrawy z różnymi przyprawami. Sung Jinwoo uważa, że ​​nadszedł czas, aby wszyscy się przygotowali. Jego matka pyta, czy coś jest nie tak. Sung Jinwoo odpowiada, że ​​to nic, a matka przypomina mu, że w przeszłości jego ojciec przygotowywał pyszne posiłki, zanim miał problemy. Mówi matce, że to nie to, o czym myśli i że ktoś jest w drzwiach. Sung Jinwoo wyszedł i spotkał ojca Jin Ho i postanowili odbyć prywatną rozmowę. Rozmawiali o nim i matce Sung Jinwoo, Hung Sung, która obudziła się z wiecznego snu.

Solo Leveling Sezon 2, rozdział 169 data premiery

Solo Leveling sezon 2 rozdział 169 zostanie wydany 7 października 2021 r. Ojciec Jin Ho pyta Sung Jinwoo, czy może zrobić coś, aby podziękować mu za uratowanie życia. Sung Jinwoo wyjawia, że ​​ojciec Jin Ho może zająć się rodziną, jeśli coś mu się stanie. Tymczasem w Szanghaju w Chinach pojawiła się Colossal Gate. Sung spotyka prezydenta i pokazuje mu armię szalonych smoków, które wyłoniły się z ciemności po tym, jak Sung Jinwoo dotyka jego czoła. Prawda stojąca za wojną światową zostanie ujawniona w następnym rozdziale sezonu 2 Solo Leveling.

Przeczytaj rozdział 169 Solo Leveling online – surowe szczegóły

Możesz przeczytać Solo Leveling Season 2 Rozdział 169 online na innych stronach internetowych. Ta oficjalna strona mangi jest niedostępna, aby przeczytać ostatnie rozdziały sezonu 2 Solo Leveling. Ale manga wychodzi co tydzień, chyba że ostatnie rozdziały są opóźnione. Sezon 2 Solo Leveling, rozdział 169, został opóźniony i powróci w przyszłym tygodniu, ponieważ manga ma cotygodniową przerwę. Do zobaczenia w sezonie Solo Leveling 2, rozdział 169.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up