Siedem grzechów głównych, sezon 5, odcinek 17, data premiery

3 lata ago

Oparta na serii mang, napisanej i zilustrowanej przez Nakabę Suzukiego, „The Seven Deadly Sins” lub „Nanatsu no Taizai” to anime high fantasy, które zyskało międzynarodową popularność dzięki wciągającej fabule i złożonym postaciom. Historia zaczyna się, gdy księżniczka Isabel Liones wyrusza na poszukiwanie legendarnej grupy rycerzy znanej jako „Siedem Grzechów Głównych”, aby poprosić o pomoc w pokonaniu skorumpowanych Świętych Rycerzy. Kiedy spotyka Meliodasa, grzech gniewu i przywódcę grzechów, przedstawia się jako barman. W miarę rozwoju serialu okazuje się, że Elizabeth i Meliodas łączy więź sięgająca tysięcy lat wstecz.

Sezon 5 (sezon 4, według kont innych niż Netflix, ponieważ sezon 2 lub „Signs of the Holy War” jest uważany za specjalny 4 odcinek), znany również jako „The Seven Deadly Sins: Judgment of the Dragon”, zadebiutował w styczniu 13. 2021. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o jego następnym odcinku.

Siedem grzechów głównych, sezon 5, odcinek 17, data premiery

Odcinek 17 sezonu 5 „Siedmiu grzechów głównych”, zatytułowany „Głos, który woła Twoje imię”, wyemitowany zostanie 5 maja 2021 w TV Tokyo i BS TV Tokyo. Obecny producent anime, Studio DEEN, pracował nad piątym sezonem z koreańskim studiem animacji Marvy Jack. Susumu Nishizawa wyreżyserował odcinki, z Rintarō Ikedą jako głównym scenarzystą. Muzykę dostarczyli Hiroyuki Sawano, Kohta Yamamoto i Takafumi Wada. Pierwsze 12 odcinków otwiera „Light That” Akihito Okano i „Time” SawanoHiroyuki.[nZk]: ReoNa. Pozostałe odcinki zawierają otwierającą piosenkę „Eien no Aria” Sory Amamiya i zamykającą piosenkę „NAMELY” UVERworld.

Gdzie oglądać sezon 5 The Seven Deadly Sins w Internecie?

Netflix jest właścicielem angielskich praw do transmisji „Dragon's Judgment”. Odcinki sezonu 5 są emitowane na antenie Netflix Japan z japońskim dźwiękiem i napisami. Widzowie mogą oglądać pierwsze cztery sezony z dubbingiem w języku angielskim w serwisie Netflix w USA. Netflix oferuje również wersje z dubbingiem w języku francuskim, portugalskim, hiszpańskim i niemieckim dla regionów, w których mówi się głównie tymi językami.

Siedem grzechów głównych, odcinek 17, sezon 5, spoilery

W odcinku 16, Król Demonów konfrontuje się z Meliodasem i Elizabeth, używając fizycznej postaci Zeldrisa jako statku. Najwyraźniej bierze Elizabeth jako zakładniczkę i drwi z Meliodasa za zabranie jej ze sobą. Elżbieta śmieje się i mówi Królowi Demonów, że jest tam, aby pomóc Meliodasowi go pokonać i rzuca Manipulację i Wybuch. Powoduje eksplozję, która ostatecznie rani Króla Demonów. Meliodas przypomina swojemu ojcu, że jest powód, dla którego podczas wojny demony nazywały Elizabeth „Krwawą Ellie”,

W międzyczasie reszta Grzechów, z wyjątkiem Escanora, walczy z Indurą. To generuje tysiące piskląt, które wkrótce rozprzestrzenią się po całej Brytanii. Ban używa świętych skarbów, aby zniszczyć prawie wszystkie z nich. Jedyne ocalałe potomstwo udaje się do Liones, gdzie Święci Rycerze okazują się wobec niej nieskuteczni. Escanor przybywa i chroni ich. To wtedy Maël schodzi na Ziemię i niszczy potomstwo. Na prośbę Escanora Maël po raz ostatni proponuje mu słońce.

Walcząc z ojcem, Meliodas próbuje dołączyć do swojego brata. Król Demonów zmienia się w młodą wojowniczą wersję siebie. Odcinek kończy się, gdy wszyscy Grzech oprócz Escanora przybywają, by pomóc Meliodasowi. W odcinku 17 Meliodas był w stanie podróżować do wnętrza duszy Króla Demonów, aby znaleźć swojego brata. Escanor prawdopodobnie dołączy do Grzechów w ich ostatecznej walce z Królem Demonów.

Powiązane posty

Go up