Shikizakura Odcinek 12 – data premiery

13/12/2021 06:54

Shikizakura Odcinek 12 – data premiery

Sublimation i Chukyo TV zaprezentowały „Shikizakura”, nowy serial animowany oparty na grafikach komputerowych. Serial wyreżyserował Shinya Sugai, a współreżyserował Go Kurosaki. Manabu Nakatake zaadaptował projekty postaci Ryogi Inoue do animacji, podczas gdy Tomoyasu Nishimura pracował jako producent. Takumi Saitou był odpowiedzialny za muzykę i dźwięk. Zgodnie z jego zapowiedzią każdy odcinek miał trwać trzydzieści minut. To Asaka zaśpiewała otwierający temat anime "BELIEVE MYSELF", a May'n śpiewał "Shikizakura", zamykający temat anime. Japoński dystrybutor animacji Sentai Filmworks nabył prawa do produkcji tego filmu.

Shikizakura Odcinek 12 – data premiery

Data wydania Shikizakura Episode 12 to sobota 25 grudnia 2021. Możesz także obejrzeć Harmonogram dat wydania odcinka Shikizakura. Dodaj naszą stronę do zakładek, aby ułatwić powrót i przeczytanie zaktualizowanego artykułu, jeśli data wydania uległa zmianie.

Shikizakura Odcinek 12 Czas wydania

Odcinek 12 Shikizakura zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 czasu JST. Co tydzień, w każdą sobotę.

Shikizakura data premiery

Data premiery Shikizakury to 9 października 2021 roku.

Płci

Akcja, Dramat, Sci-Fi

Gdzie mogę zobaczyć Shikizakurę?

Odcinek 12 Shikizakura będzie dostępny w ANIPLUS i HIDIVE. Odcinek 12 Shikizakura jest dostępny w Wielkiej Brytanii, Azji i poza nią dzięki Anime Digital Network i Bilibili TV. Gdy pierwszy odcinek trafi do kin na całym świecie, dostępnych będzie więcej informacji o anime. Więcej oficjalnych informacji zostanie opublikowanych w miarę ich udostępniania, ale na razie anime oferuje tylko pododcinki. Po wydaniu 12. odcinka Shikizakura możemy się spotkać i porozmawiać.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Shikizakura” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 9 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w soboty o 17:55 czasu JST.

Więcej informacji o Shikizakura

Nadprzyrodzony konflikt między Kakeru a niepokojącym Onim naraża go na niebezpieczeństwo. Na szczęście nazywa się „Yoroi”, co w japońskim slangu oznacza niezwykle potężny kombinezon bojowy. Wykorzystuje to podczas swojej podróży i misji. Kakeru dołącza do elitarnego oddziału, którego zadaniem jest walka z hordą Oni. Chronią ludzkość i planetę przed paranormalnymi zagrożeniami. Oka Myojin, kapłanka, jest pod opieką elitarnej załogi, która musi zapewnić jej bezpieczeństwo. W ten sposób zostają z Oką, która ma zdolność patrzenia w przyszłość i dostarczania proroctw światu.

Shikizakura łączy świat fizyczny i duchowy, pomiędzy kwitnącymi wiosną wiśni a zmianą koloru liści jesienią. Na początek nowy zespół musi najpierw chronić Okę, gdy ten wykonuje inne zadania. Gdy tylko ludzie znajdą miejsce zwane "Shikizakura", zaczynają tam kwitnąć kwiaty wiśni i jesienne liście. Ponieważ ceremonia odbywa się w konkretnym miejscu, w którym spotykają się dwa światy, ludzka planeta zostanie uratowana pewnego dnia, gdy ludzie ponownie się zjednoczą. W środku walki młody uczeń nagle budzi się i odkrywa, że ​​wrogiem jest Oni.

Oni używają swoich zmotoryzowanych zbroi do torturowania i jedzenia swoich ofiar. Masz pełną kontrolę nad wszystkim i wszystkimi. Z drugiej strony ludzie odkrywają, że zmotoryzowana zbroja „Yoroi”, którą noszą, może chronić ich przed Oni. Yoroi i Oni przewyższają starożytne ezoteryczne zdolności Yoroi i nową zaawansowaną technologię. Ludzie czerpią korzyści ze skafandra i używają go do walki z Oni. Oka postanawia zostać bohaterem, który chroni kapłankę „Myojin Ouka” i walczy z Oni, by uratować świat. Sezon Shikizakura odbywa się co roku jesienią. To wtedy kwitnie liście, a Ouka działa jako Shrine Girl. Druga Strona staje się dostępna, gdy przeszłość i przyszłość łączą się.

Zwiastun

Powiązane posty

Go up