Shadows House - film: oglądaj online

11/04/2021 09:05

Shadows House ”to nadprzyrodzone, trzymające w napięciu anime, które podąża za Emilyko, żyjącą lalką, która uczy się służyć Kate Shadow-sama jako asystentka. Niestety, rezydencja, w której mieszkają szlachcice tacy jak mistrz Emilyko, jest owijana tajemnicą. Gdy historia się rozwija, te mroczne sekrety zaczynają się ujawniać, a widzowie dowiadują się więcej o postaciach. Oparta na japońskiej mandze o tym samym tytule, napisanej (i zilustrowanej) przez duet Somato, ta animowana, trzymająca w napięciu seria z pewnością urzeknie wielu ludzi, którzy chcą dowiedzieć się więcej o jej fabule lub innych informacjach przesyłanych strumieniowo. Jeśli ta seria również Cię zaintrygowała, pomożemy Ci dowiedzieć się wszystkiego, co musisz o niej wiedzieć.

O czym jest Shadows House?

Shadows House, nadprzyrodzone, trzymające w napięciu anime, koncentruje się na pretensjonalnych, pozbawionych twarzy szlachcicach prowadzących wygodne życie w tajemniczej rezydencji. Zatrudniają lojalne, żywe lalki, chętne do zaimponowania swoim panom i działania zgodnie z ich kaprysami i fantazjami. Emilyko, żywa lalka, otoczona uczuciem strachu, uczy się służyć swojej ukochanej Kate Shadow-sama.

Jej radosna natura dodaje pozytywności upiornej gotyckiej rezydencji na szczycie klifu. Gdy złowieszcze sekrety Szlachty Bez Twarzy i Domu Cieni zaczynają się ujawniać, widzowie są zdumieni tymi tajemnicami. Zagadkowa i czasami przerażająca historia "Shadows House" może zaintrygować każdego, a jeśli jesteś kimś, kto chce zobaczyć to nadprzyrodzone, trzymające w napięciu anime, nie szukaj dalej. Tutaj dowiesz się, jak możesz to zrobić.

Czy Shadows House jest dostępny na Netflix?

Niestety, „Shadows House” nie jest dostępny w ofercie streamingowego giganta i abonenci będą musieli poszukać alternatywy. Jeśli jednak chcesz zobaczyć inne nadprzyrodzone anime z elementami horroru, sugerujemy obejrzenie „Devilman Crybaby”.

Czy Shadows House jest dostępny w Hulu?

Shadows House nie jest obecnie częścią imponującego katalogu anime Hulu. Ale fanom nadprzyrodzonych anime polecamy obejrzenie „Mushi-shi”.

Czy Shadows House jest dostępny na Amazon Prime?

Abonenci Amazon Prime mogą być rozczarowani, gdy dowiedzą się, że „Shadows House” nie jest dostępny na platformie. Jeśli szukasz innej serii do obejrzenia, to „Kokkoku”, który kręci się wokół rodziny Yukawa z dziwną mocą zatrzymania czasu, jest wspaniałym, nadprzyrodzonym anime, które może ci się spodobać.

Gdzie zobaczyć Shadows House w Internecie?

Osoby posiadające abonament Funimation mogą tu obejrzeć „Shadows House”. Serial animowany jest również dostępny na AnimeLab. Jeśli mieszkasz w Australii lub Nowej Zelandii, możesz tutaj transmitować serię. Mieszkańcy krajów europejskich, zwłaszcza Hiszpanii, mogą cieszyć się „Shadows House” w Wakanim. W Azji Południowo-Wschodniej długo oczekiwany serial będzie emitowany na antenie Bilibili.

Jak za darmo oglądać Shadows House?

Funimation oferuje bezpłatny 14-dniowy okres próbny dla nowych subskrybentów, który można wykorzystać do oglądania odcinków „Shadows House” za darmo. Zachęcamy naszych czytelników do oglądania ulubionych programów i filmów online dopiero po zapłaceniu za nie.

Powiązane posty

Go up