Seirei Gensouki: Spirit Chronicles, odcinek 10, spoilery, data premiery

06/09/2021 06:11

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles, odcinek 10, spoilery, data premiery

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 10 Data premiery, Spoilery. Rio postanowiło jeszcze raz opuścić miasto. To ostatni rok Rio w wiosce przed powrotem do Duchowego Lasu z Latifą i innymi w odcinku 9. Nie potrwa długo, zanim wróci do Beltram.

W tym momencie sezonu ciekawie będzie zobaczyć, co Rio ma dla niego w zanadrzu. Tajemnicza moc Rio wydaje się budzić! !!

Seirei Gensouki: Duchowe Kroniki Odcinek 9

To sprawia, że ​​Ruri zastanawia się, czy Rio ma być w tym konkretnym miejscu. Jeśli ktoś uważa Rio za brata, mimo że nie jest spokrewniony przez krew, Rio odpowiada, że ​​Ruri i Rio rozmawiali następnego ranka, kiedy Rio poznał dziewczyny. Dziewczyny są zdziwione, dlaczego Ruri nie zwraca się do Rio jako Lorda Riona. Sayo dołącza do nich i mówi jej, aby była uprzejma i zwracała się do Rio jako Lord, co ona akceptuje. Świadoma ostrzeżenia Rio, które ma być formalne, Ruri spełnia. W rezultacie Ruri informuje dziewczyny, że mieszkają w tym samym domu i mówi Ro, aby przestała używać całego tego formalnego języka.

Wszystkie dziewczyny akceptują to, że Ruri zwraca się do Rio jak do zwykłego wieśniaka, a Rio się z nimi zgadza. Sayo, studentka drugiego roku, doskonale pamięta czas spędzony z Rio i to, jak zaczęła go lubić. Pracowali dzień i noc, polowali i szyli ubrania na zimę. Ruru powiedział Rio, co zasadził. Nikt nie wie, że Rio niedługo wyjedzie, ale wszyscy lubią jego towarzystwo. To już drugi raz, kiedy Rio każe Ruriemu pomóc tym, którzy jeszcze nie skończyli, a chłopcy gratulują mu zaangażowania w tę pracę.

Gdy tylko Rio zauważył, że Sayo pracuje sama, postanowił jej pomóc. Jego instrukcje były takie, że nadzorował wszystkich w wiosce za pomocą tego, czego go nauczył, i chciał, aby to zrobił. Następnie Rio mówi Sayo, że odchodzi, a ona jest zszokowana myślą, że zostanie na zawsze. W odpowiedzi na pytanie Sayo płacze, twierdząc, że łzy są spowodowane brudem w jej oczach. Teraz dołącza do nich Ruri, a Sayo odeszła, ponieważ nie może zaakceptować ich odejścia. Rio następnie wraca do domu Latify.

Spirit Chronicles Odcinek 10 Spoilery

Rio powraca do wioski Yuba w odcinku 9 po wizycie w królewskiej stolicy Królestwa Karasuki i spotkaniu z jego rodzicami. Opowiadając swoją kuzynkę Ruri historię swojego rodu, Yuba ujawnia, że ​​wszyscy starsi wioski o tym wiedzą. Następnie Rio mówi nam, że planuje odwiedzić swoją siostrę Latifę w wiosce Demiurges, aby zobaczyć, jak sobie radzi. Spędza następne kilka miesięcy z mieszkańcami wioski i informuje Sayo o swojej decyzji, która jest zrozumiale zdenerwowana.

Później płacze w domu, podczas gdy jej brat, dowiadując się o jej decyzji, pędzi do domu Yuby, by błagać ją, by została. Ale Rio już podjęło decyzję i nie ustąpi. Później Sayo wyznaje mu swoją miłość podczas prywatnego spotkania. Nie daje się oszukać bohaterowi, który przeprasza, że ​​nie czuje do niej tego samego. Odrzucenie łamie jej serce, ale to nie przeszkadza jej w spotkaniu się z nim, gdy wyjeżdża z miasta.

Siostra Rio, Latifa, czeka na niego w świecie półludzi. Spędza również czas ze starszyzną wioski, aby powiedzieć im, że zamierza zostać z nimi przez kilka miesięcy, zanim wyruszy w nową przygodę. Wydaje się, że jakoś go zna. Jest zaskoczony, kiedy się pojawia. Rio odkryje w odcinku 10, że tajemnicza kobieta jest jego duchem opiekuńczym i że będzie musiał się z nią zmierzyć. Możesz także dowiedzieć się czegoś szokującego o jego umiejętnościach i zdecydować się na opuszczenie wioski Demiurgów, aby rozpocząć nową misję.

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles odcinek 10 – data premiery

Data premiery Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 10 to 7 września 2021 roku. Spodziewamy się, że Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 10 będzie emitowany w różnych strefach czasowych, w zależności od tego, gdzie jesteś. Jeśli data premiery Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 10 uległa zmianie, poinformujemy Cię o tym w zaktualizowanym artykule.

Gdzie obejrzeć 10. odcinek Seirei Gensouki: Spirit Chronicles?

Możesz obejrzeć Seirei Gensouki: Spirit Chronicles, odcinek 10 na Crunchyroll. Zalecamy oglądanie z oficjalnych platform, aby wspierać twórców.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up