Sabikui Bisco, odcinek 6, data premiery: Akita: miasto rządzone przez małe dzieci

09/02/2022 17:05

Bisco kontynuuje swoją podróż do Akity, ale kończy mu się żywność, ponieważ podczas podróży do tego obszaru brakuje zasobów. Odcinek 6 Sabikui Bisco zostanie wyemitowany już za kilka dni, ponieważ kilka dni temu otrzymaliśmy nowy odcinek. Jak dotąd wydano tylko pięć odcinków. Odczuliśmy już puls tego zupełnie nowego anime i jego głównych bohaterów. Bisco wydaje się być człowiekiem zasad i zagorzałym ich wyznawcą.

Ale w głębi duszy jest niemy, jak większość głównych bohaterów popularnego anime. I wciąż widzimy, jak to anime podąża za tym trendem, jak widzieliśmy w ostatnim odcinku. Kiedy Bisco i jego towarzyszom skończyło się jedzenie, wpadli na kilku bandytów, ale zamiast tego Bisco wykorzystał swoją nagrodę, aby wymienić się na swój sposób i jako sposób na zdobycie jedzenia.

Może i ma jakiś plan, ale to jedna z tych głupich rzeczy, które mogą wymyślić tylko odruchy, takie jak Bisco. Wiemy, że jest bardzo uzdolniony w walce i jest wszędzie poszukiwany. Ale okazuje również uprzejmość i pokazuje, że w głębi duszy jest dobrym człowiekiem, mimo że jest publicznie znany jako ludożerca z dużą nagrodą.

Odcinek 6 Sabikui Bisco ukaże się 15 lutego 2022 r. JST. Będzie to zwykły automat do wypuszczania odcinków, ponieważ anime jest cotygodniowe i wypuszcza nowy odcinek w każdy wtorek.

Sabikui Bisco Odcinek 5 Podsumowanie

Bisco próbuje znaleźć sposób na przetrwanie i znaleźć coś do jedzenia dla swoich kolegów z drużyny. Wykorzystał fakt, że był poszukiwanym zbiegiem, by targować się z bandytami o jedzenie i pieniądze. Zasadniczo sprzedał się i planował wykorzystać swoją nagrodę do sfinansowania źródeł żywności.

Ale zadziałałoby to tylko wtedy, gdyby miał plan ucieczki. Bo bandyci wyglądają jak niedoświadczone dzieciaki, które prawdopodobnie też szukają czegoś do jedzenia. Dlatego muszą starać się wszelkimi sposobami przetrwać trudne warunki, w których żyją. Pomysł na bardzo wysoką premię Bisco mógłby być przedstawiony jako coś atrakcyjnego, ponieważ mógłby im bardzo pomóc.

To wyjaśnia, dlaczego chcą targować się z Bisco i aresztować go, aby mogli odebrać nagrodę. Wiedz, jak zwykle się sprawy mają w takich sytuacjach. Nie będzie zaskoczeniem, jeśli Bisco rozważy ucieczkę i uratowanie tych dzieci, ponieważ wydaje się być osobą o dobrym sercu.

Żebym ich nie zawiódł. I biorąc pod uwagę, że tak ciężko walczył, żeby się tu dostać. Nie podda się dobrowolnie, ponieważ oznaczałoby to, że musiałby zacząć od nowa. Więc to, co wydarzy się w przyszłych odcinkach, będzie kluczowe i nie będzie zaskoczeniem, jeśli Bisco spróbuje w tym czasie kolejnego głupiego wyczynu.

Tymczasem jest ktoś, kto wydaje się być na tropie Bisco, mimo że z powodu jego stanu ciężko mu go śledzić. A teraz, kiedy Bisco znów wpadł w głupie sytuacje, może być bardzo trudno dokładnie podążać jego ścieżką.

Wracając do Akity, odkrywamy, że jest to miasto w całości prowadzone przez małe dzieci. Wydaje się, że nie ma dorosłych. Mimo to wydają się radzić sobie bez większych problemów. Ponieważ w regionie brakuje żywności, wydają się mieć doskonałe umiejętności przetrwania, odkąd tu przybyli.

Wygląda na to, że rozwija się zupełnie nowa historia i wkrótce dowiemy się, co tak naprawdę dzieje się w Akita z małymi dziećmi, które żyją bez dorosłych w takich sytuacjach.

Gdzie obejrzeć Sabikui Bisco, odcinek 6

Podobnie jak większość zimowych anime 2022, Sabikui Bisco jest emitowane na lokalnych japońskich kanałach, a także jest dystrybuowane na całym świecie w Crunchyroll, Prime Video i Funimation. Dostępność różni się w zależności od regionu, ale na szczęście będzie można ją znaleźć na co najmniej jednej z tych platform, a Muse Asia oferuje głównie terytoria azjatyckie.