Data premiery anime Sabikui Bisco: Informacje, zwiastun serialu animowanego i aktualności

13/01/2022 16:16

Data premiery anime Sabikui Bisco: Informacje, zwiastun serialu animowanego i aktualności

Sabikui Bisuko to seria japońskich powieści świetlnych. Wydawnictwo Dengeki Bunko wydane przez ASCII Media Services wydało od marca 2018 r. osiem tomów. Yen Press jest właścicielem północnoamerykańskich praw do lekkiej powieści.

Adaptacja mangi była prowadzona seryjnie online od kwietnia 2019 do marca 2021 w internetowym poście manga Manga UP! od Square Enix. Został opublikowany w czterech tomach Tankbon. Druga połowa mangi rozpoczęła się publikacją w tym samym czasopiśmie w grudniu 2021 roku.

Czytaj dalej tę stronę, jeśli chcesz również wiedzieć, kiedy otworzy się Sabikui Bisco.

Zapowiedź anime Sabikui Bisco

Kolejny sezon telewizyjny Sabikui Bisco jest jak dotąd najbardziej oczekiwanym. Ci, którzy wolą fikcję, są bardziej zainteresowani wiedzą, kiedy rozpocznie się kolejny sezon Sabikui Bisco, aby zobaczyć go w Internecie.

Data premiery anime Sabikui Bisco

W tej chwili Sabikui Bisco jest w toku. Do tej pory ukazał się 1 odcinek. Z kolei w przygotowaniu jest 11 odcinków.

W sumie będzie dwanaście odcinków. Serial będzie trwał dwanaście tygodni i będzie emitowany jeden odcinek w każdy poniedziałek. Pierwszy odcinek wyemitowano 10 stycznia 2022 roku.

O czym mówi Sabikui Bisco?

„Sabikui Bisco” to przygodowa historia akcji osadzona w postapokaliptycznej scenerii. Japonia jest niszczona przez chorobę znaną jako „rdzawy wiatr”, która w odległej przyszłości pochłonęła wiele istnień.

Jedynym lekarstwem na tę chorobę jest eliksir grzybowy, który, jak wykazano, usuwa rdzę. Bisco Akaboshi, młody człowiek, wyrusza w podróż, aby odkryć grzyb, który oczyszcza rdzę, aby uzdrowić jego chorego instruktora. Po drodze spotyka w Imihamie młodego lekarza o imieniu Miro Nekoyanagi.

Obsada Sabikui Bisco: Kto może być jego częścią?

Miro również pracuje w tym samym celu: odkryć cudowny lek. Akaboshi i Miro wspólnie przemierzają pustkowia Japonii w poszukiwaniu lekarstwa dla swoich bliskich i potencjalnie dla całego narodu.

Będą musieli to zrobić, konfrontując się z rozwścieczonymi mieszkańcami, którzy wierzą, że choroba „zardzewiałego wiatru” jest spowodowana przez złego grzyba i że klan Akaboshi Mushroom Guardian musi być odpowiedzialny za obecność złego grzyba. .

Czy będzie aktualizacja zwiastuna anime Sabikui Bisco?

Zwiastun anime Sabikui Bisco został wydany. Zwiastun Sabikui Bisco Anime jest już dostępny...

wniosek

Naszym celem jest, aby data przyszłej premiery sezonu Sabikui Bisco była poprawna i aktualna, zbierając te informacje z publicznie dostępnych danych i witryn, takich jak IMDb, The Movie Database i Guides. Daj nam znać w komentarzu, jeśli zauważysz błąd, aby go poprawić.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up