Sabikui Bisco odcinek 11 – data premiery

17/03/2022 19:00

Sabikui Bisco odcinek 11 – data premiery

Każdy rok to rok nowego anime. Od pierwszego dnia stycznia do ostatniego dnia grudnia zobaczymy wiele anime różnych gatunków. Jednak rok 2022 jest wyjątkowy ze względu na nową serię anime „Sabikui Bisco”. Sabikui Bisco cieszy się dużą popularnością wśród widzów, a to za sprawą nieprzewidywalnej historii i wielu zwrotów akcji.

Po premierze pierwszego odcinka serialu anime wszyscy fani co tydzień czekają na obejrzenie najnowszego odcinka. Teraz serial anime dobiega końca, ale wcześniej będziemy mieli nowy odcinek. A wszystkie szczegóły związane z datą premiery 11. odcinka Sabikui Bisco zostaną omówione w tym artykule.

Sabikui Bisco to oryginalnie seria light novel napisana przez Shinjiego Cobkubo i zilustrowana przez K Akagashi. Fabuła serialu anime obraca się wokół głównego bohatera, Bisco Akaboshiego, który zawodowo zajmuje się hodowlą grzybów, ale także łucznikiem. Dzięki swoim strzałom może wyprodukować grzyba w sekundę. A to czyni go poszukiwanym przestępcą. W rzeczywistości mieszkańcy twojej okolicy szerzą plotkę, że rozprzestrzenia się choroba podobna do dżumy, a przyczyną są zarodniki grzybów.

Sabikui Bisco Odcinek 10: Podsumowanie

Odcinek 10 Sabikui Bisco jest pełen ciekawych wydarzeń, niezależnie od tego, czy są to walki, czy wskrzeszenie potwora o niszczycielskich mocach, wszystko nas ekscytuje. Dlatego tytuł tego odcinka to „Tetsujin Revived”, gdzie fabuła kręci się głównie wokół niego. Jednak w innych przypadkach możemy zobaczyć fazę treningu Kurokawy, po której następują Jabi i Pawo.

Jego wysiłek, aby obiekt się zawalił, pozwala posunąć fabułę do przodu. Po pewnym czasie spotykają Milo, który przekazuje im informację o śmierci Bisco. Nagle odkrywają na wpół metaliczne, na wpół organiczne stworzenie, Tetsujin, który został wskrzeszony. Wyraźnie zamierza wszystko zniszczyć i nie dba o nikogo, łącznie z chłopcem o imieniu Ravine.

Sabikui Bisco Odcinek 11: Czego się spodziewać?

Po wydaniu Sabikui Bisco Episode 10 wszyscy nie mogą się doczekać odcinka Sabikui Bisco 11. Jest to spowodowane zmartwychwstaniem Tetsujina, który jest tak potężny i chce wszystko zniszczyć. Jednak nasz bohater Bisco Akaboshi powstrzyma go swoją niesamowitą zdolnością. W następnym odcinku możemy spodziewać się nieoczekiwanych scen walki między Bisco i Tetsujinem.

Również próba zabicia Tetsujina przez Bisco, zanim zrobi coś destrukcyjnego. Najprawdopodobniej jego drużyna jest zaangażowana w walkę z Tetsujinem. Jednak nie ma żadnych wskazówek, jak Tetsujin zareaguje na określone wydarzenia, gdy stanie z nimi jeden po drugim. Podobnie jak w odcinku 10, następny odcinek skupi się bardziej na Tetsujin niż na Bisco.

Sabikui Bisco Odcinek 11: Data premiery

Po udanym wydaniu serii anime „Sabikui Bisco” w 2022 roku. Ta seria anime daje całkiem imponujące rezultaty. Zwłaszcza poprzedni odcinek 10, wydany 15 marca 2022 roku. Ten odcinek jest jednym z interesujących dla widzów odcinków ze względu na odrodzenie Tetsujina, co sprawia, że ​​widzowie są podekscytowani widząc kolejne odcinki. Wszystko jest gotowe do ujawnienia ważnych wydarzeń w kolejnym odcinku. Data emisji 11 odcinka Sabikui Bisco to zatem 22 marca 2022 r.

Sabikui Bisco Odcinek 11: Gdzie szukać?

Seria anime, taka jak Sabikui Bisco, jest skierowana głównie do odbiorców rozwiniętych umysłowo, ze względu na swoją podstawową koncepcję. Jednak jako miłośnik anime możesz oglądać wszystkie poprzednie i przyszłe odcinki na różnych platformach do strumieniowego przesyłania anime online.

Nie musisz badać tych platform, ponieważ zamierzam podzielić się z Tobą niesamowitymi i niezawodnymi platformami do strumieniowego przesyłania anime, które są całkowicie łatwe w użyciu i legalne. Tak więc platformy, na których można oglądać 11. odcinek Sabikui Bisco, to: Crunchyroll, Hulu, FUNimation. Wszystkie te platformy są znane z dostarczania treści związanych z anime. Możesz więc rozważyć te platformy w nadchodzących aktualizacjach Sabikui Bisco Episode 11.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up