Rusted Armors Episode 1 Data premiery, gdzie go obejrzeć?

10/01/2022 13:57

Rusted Armors Episode 1 Data premiery, gdzie go obejrzeć?

Japoński projekt mieszanych mediów o nazwie Rusted Armors. Od 2017 roku prezentuje serię sztuk w 2.5D, które ukazały się w 2017 roku. Magazyn shjo manga miesięcznika Comic Gene opublikował serię mang, których grafikę sygnowano hagi od stycznia do października 2019 roku, która została skompilowana w dwóch tomach tankobonu.

Po raz pierwszy manga zatytułowana Rusted Armors: Daybreak, narysowana przez Kairi Shimotsuki, pojawia się w tym samym magazynie od maja 2021 roku. Animowany serial Kigumi zatytułowany Rusted Armors: Daybreak zadebiutuje w telewizji w styczniu 2022 roku.

Rusted Armors, odcinek 1 – data premiery

Data premiery pierwszego odcinka Rusted Armors to niedziela, 9 stycznia 2022 r. Możesz również sprawdzić kalendarz dat premiery odcinka Rusted Armors, dodać naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie.

Rusted Armors, odcinek 1, czas premiery

Odcinek 1 Rusted Armors zostanie wyemitowany o godzinie 14:00. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Gdzie mogę zobaczyć zardzewiałe zbroje?

Rusted Armors można oglądać online na Crunchyroll, oryginalnej japońskiej wersji z angielskimi napisami. Radzimy fanom szukać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Ile odcinków będzie miał Sabiiro no Armor?

Ogłoszono, że anime „Rusted Armors” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 9 stycznia 2022 roku. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w niedziele o godzinie 14:00

Data premiery Rusted Armors

Premiera Rusted Armors odbędzie się 9 stycznia 2022 roku.

Więcej informacji o Sabiiro no Armor

Po sztuce i adaptacji mangi Sabiiro no Armor został zaadaptowany na anime. Przywódca grupy najemników Saika Ikki, Magoichi, jest przedmiotem tego śledztwa, które bada jego relacje z watażką Odą Nobunagą w okresie Sengoku.

Zwiastun Sabiiro no Armor

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up