Requiem of the Rose King Episode 2 data premiery, gdzie obejrzeć?

3 lata ago

Requiem of the Rose King Episode 2 data premiery, gdzie obejrzeć?

Przez wieki tron ​​Anglii był przedmiotem gorących sporów, a seria wojen domowych w średniowieczu stała się znana jako „Wojny Róż”. Książę Yorku chce obalić króla Henryka VI i jego następcę, roszcząc sobie prawo do tronu.

Richard Plantagenet, trzeci syn księcia Norfolk, urodził się pewnego ponurego dnia z wieloma złymi wróżbami. Kiedy rodzi się Ryszard III, jego matka natychmiast nim gardzi, ponieważ nie jest ani mężczyzną, ani kobietą. Jego wychowanie jest definiowane przez nienawiść, co powoduje, że ma nieprzyjemną reakcję na etykietkę potwora i głęboką nienawiść do własnego ciała.

Joanna d'Arc szydzi z Richarda, gdy dorośnie, mówiąc mu, że przyniesie zniszczenie każdemu, kogo spotka. Wierzy, że jeśli pomoże ojcu wypełnić jego przeznaczenie jako króla, zostanie zbawiony. Czy jednak działania Richarda wciągną jego rodzinę w otchłań ze względu na oczekiwania jego matki i Joanny?

Requiem of the Rose King odcinek 2 – data premiery

Data premiery Requiem of the Rose King Episode 2 to niedziela 16 stycznia 2022 roku. Możesz również sprawdzić kalendarz dat premiery Requiem of the Rose King Episode 2, dodać do zakładek naszą stronę internetową, aby móc łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli premiera data uległa zmianie.

Requiem of the Rose King Episode 2 Czas premiery

Odcinek 2 Requiem of the Rose King będzie wyemitowany o 14:30. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Gdzie mogę zobaczyć Requiem Króla Róż?

Na oficjalnej stronie internetowej adaptacji Baraou no Souretsu ogłoszono dzisiaj, że premiera zostanie wyemitowana w TOKYO MX, Sun TV i KBS Kyoto, a następnie BS11, dwa dni później. Ogłoszono dwuczęściową transmisję anime.

Ile odcinków będzie miało Baraou no Souretsu?

Ogłoszono, że anime „Requiem of the Rose King” będzie miało w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 9 stycznia 2022 roku. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w niedzielę 9 stycznia o 14:30.

Requiem daty premiery Rose King

Premiera Requiem Króla Róży odbędzie się 9 stycznia 2022 roku.

O Requiem Króla Róż

Aya Kanno jest autorką i ilustratorką japońskiej mangi Requiem of the Rose King. Akcja rozgrywa się podczas Wojny Róż (1455-1487) w Anglii, a serial koncentruje się na Ryszardzie III, postaci luźno opartej na Henryku VI, część 3 Szekspira i Ryszardzie III. Od października 2013 roku wydano 15 oprawionych tomów mangi, które zostaną wydane w marcu 2021 roku. Viz Media udzielił licencji w języku angielskim. Animowany serial telewizyjny zaadaptowany przez JCStaff ukaże się w styczniu 2022 roku, po wydaniu trzech fikcyjnych płyt CD i serialu wywodzącego się z mangi.

Requiem of the Rose King, który ma zostać wydany jako serial animowany, zostanie zaadaptowany przez Akitę Shoten 16 września 2020 r. za pośrednictwem jego konta na YouTube. Wszystkie postacie zostały zaprojektowane i animowane przez JC Staff, z Hiroki Uchidą piszącym i nadzorującym scenariusze, Tsutomu Hashizume tworzącym projekty i Kow Otani komponującym muzykę. Planowana data premiery na październik 2021 została przesunięta na 9 stycznia 2022 w Tokyo MX i innych japońskich sieciach. W ciągu jednego semestru będzie emitowany w dwóch następujących po sobie kursach. Na początek „Ware, Bara ni Hitasu” Makoto Furukawy otwiera show, a „Akumu” Zaqa zamyka go.

Zwiastun

Powiązane posty

Go up