Rozdział 712 Królestwa — data wydania

03/03/2022 14:09

Rozdział 712 Królestwa — data wydania

Data premiery Kingdom Chapter 712 to 14 marca 2022 roku. Surowe skany Kingdom Chapter 712 nie zostały jeszcze wydane. Skany te zwykle pojawiają się w Internecie na 4–3 dni przed cotygodniowym wydaniem.

Kingdom Rozdział 712 Manga czytana online

Mangę Kingdom Chapter 712 można znaleźć na stronie mangi To Love-Ru. Lepiej będzie poczekać na oficjalne wydanie, aby pomóc autorom.

Czytaj więcej: Królestwo

Seria manga Japanese Kingdom została stworzona przez Yasuhisę Harę. Manga fikcyjnie przedstawia Walczące Stany na przestrzeni 500 lat, głównie poprzez wyczyny sieroty wojennej Xina i jego przyjaciół walczących o największą rzecz pod niebiosami. Manga pojawiała się co tydzień w Young Jump, magazynie manga publikowanym przez Shueisha, od stycznia 2006 roku.

Studio Pierrot przez trzy sezony zaadaptowało serial do serialu anime. W pierwszym sezonie było 38 odcinków, które były emitowane od czerwca 2012 do lutego 2013. 39 odcinków drugiego sezonu wyemitowano między czerwcem 2013 a marcem 2014. Trzeci sezon Studio Signpost i Pierrot zostanie wyemitowany w kwietniu 2020. W kwietniu 2019 , wypuszczono film akcji na żywo. Funimation zatwierdziło angielską wersję anime.

Podczas Wojny Narodów w Chinach Li Xin i Piao to dwaj bracia, którzy mimo statusu osieroconych niewolników aspirują do miana wielkich generałów. Pewnego dnia spotykają szlachcica, który oferuje Piao możliwość wykonania ważnego zadania w królewskim pałacu Qin.

Xin i Piao przysięgają, że zmienią swój sposób i pewnego dnia zostaną najlepszymi generałami na świecie. W następstwie krwawego zamachu stanu Xin spotyka umierającego Piao, którego ostatnie słowa napędzają go do działania i stawiają go twarzą w twarz z Ying Zheng, młodym przyszłym królem Qin.

Powiązane posty

Go up