Rick i Morty sezon 5, odcinek 5

14/07/2021 08:55

Rick and Morty Sezon 5 Odcinek 5 „Amortycan Grickfitti”. Czwarty odcinek 5 sezonu „Rick and Morty”, „Rickdependence Spray”, jest jednym z najdziwniejszych odcinków w grze. Przedstawia Rick i rodzinę Smithów, którzy próbują walczyć z gigantycznymi plemnikami Morty'ego za pomocą maszyny zaprojektowanej do pobierania nasienia koni do masturbacji. Sprawy tutaj wymykają się spod kontroli, gdy Morty stara się ukryć swój sekret. Wreszcie najgorsze dzieje się, gdy jeden z plemników przyczepia się do dużej komórki jajowej, która rozwinęła się z jajeczka letniego.

Skutkuje to momentem obcowania z ojcem, który w kosmosie rodzi dużego chłopca. Tymczasem Rick ma również dziecko i księżniczkę z CHUDs, żywiącego się ludźmi konia żyjącego pod ziemią. Ten sprośny, złożony, złośliwy i kontrowersyjny odcinek przedstawia tylko dziwaczną komedię, która uczyniła ją jedną z najpopularniejszych gier. Jeśli jesteś jednym z fanów serialu, czekaj na przygody tytułowego duetu w przyszłym tygodniu, „Rick and Morty Season 5 Episode 5”.

Rick and Morty Sezon 5 Odcinek 5 Data premiery

Rick and Morty Sezon 5 Odcinek 5 „Amortycan Grickfitti” ma premierę 18 lipca 2021 r. o godzinie 23:00 czasu wschodniego, na kanale Adult Swim. Piąty sezon składa się z 10 odcinków, z których każdy trwa około 22 minut. Nowe odcinki programu emitowane są na kanale co tydzień, w każdą niedzielę.

Rick and Morty Sezon 5 Odcinek 5 Streszczenie

Piąty sezon Rick and Morty nosi tytuł „Amortycan Grickfitti”, który jest uosobieniem przebojowego filmu „American Graffiti” z 1973 roku, w reżyserii genialnego umysłu „Gwiezdnych wojen” George'a Lucasa. Mamy więc nadzieję, że kolejny odcinek będzie inspirowany filmem i będzie zawierał obuwie kulturalne oraz wczesny rock'n'roll.

Odcinek będzie śledził Morty'ego i Summer korzystających z nieobecności dorosłych. Beth mogła zostać aresztowana w pracy z powodu nagłego wypadku. W zaskakującym obrocie wydarzeń Rick dołączy do Jerry'ego.

Tymczasem Morty i Summer będą potrzebować samochodu rodzinnego, aby wyruszyć na szaloną nocną wycieczkę po mieście, przypominającą „American Graffiti”. Mogli też porozmawiać o tym, jak nieświadomie i nieświadomie czuli się w miasteczku swoich bliskich z poprzedniego odcinka.

W tym samym czasie Rick prawdopodobnie zwiąże linę Jerry'ego z magią i obaj mogą znaleźć się w większych tarapatach, niż kiedykolwiek sobie wyobrażali. Kolejny odcinek pokazuje lokalizację środkowego sezonu. Możemy więc zobaczyć powrót znanej twarzy, takiej jak Space Beth, aby posunąć ekstremalną narrację sezonu do przodu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up