Rick i Morty, sezon 5, odcinek 4

07/07/2021 07:49

Odcinek 3 sezonu „Rick and Morty” to miła zmiana tempa, gdy Summer wyrusza w międzyplanetarną przygodę ze swoim dziadkiem, Rickiem. Tymczasem Morty nawiązuje poważny związek z superosobą zajmującą się ochroną środowiska znaną jako Planetina. Związek Morty'ego kończy się tragedią, w której po raz pierwszy łamie dziewczynie serce i przygotowuje ją do bardziej dojrzałych i poważnych związków w przyszłości.

Tymczasem Summer, przechodząca fazę cynizmu w kwestii miłości, oddaje się mało inspirującemu seksowi z kosmitami, takimi jak jej dziadek. Jednak kiedy Rick przywiązuje się do kosmity, który tylko go używa, Summer jest zmuszona interweniować. Po tym emocjonalnie naładowanym odcinku w tym tygodniu, czekamy na znacznie bardziej typowy odcinek akcji w przyszłym tygodniu. Jeśli nie możesz się doczekać kolejnego odcinka serialu animowanego i chcesz dowiedzieć się więcej, możemy Ci pomóc. Oto wszystko, co wiemy o odcinku 4 sezonu „Rick and Morty”.

Rick and Morty Sezon 5 Odcinek 4 Data premiery

Premiera piątego odcinka 4 sezonu „Rick and Morty” 11 lipca 2021 r. o godzinie 23:00 czasu wschodniego na kanale Adult Swim. Piąty sezon składa się z 10 odcinków, każdy po około 22 minuty. Nowe odcinki serialu emitowane są na kanale co tydzień w niedziele.

Gdzie zobaczyć odcinek 4 sezonu 5 Rick and Morty?

Możesz oglądać „Rick and Morty” sezon 5, odcinek 4 na ekranie telewizora, logując się do Adult Swim w dniu i godzinie podanej powyżej. Możesz także wejść na oficjalną stronę Adult Swim i zalogować się za pomocą aktywnej subskrypcji kablowej, aby obejrzeć następny odcinek. Możesz także skorzystać z usług transmisji strumieniowej telewizji na żywo, takich jak DirecTV, Sling TV, YouTube TV, Hulu Live TV i Spectrum. Nowy odcinek będzie również dostępny do kupienia w Amazon Prime.

Rick and Morty Sezon 5 Odcinek 4 Spoilery

Czwarty odcinek piątego sezonu Rick and Morty nosi tytuł „Rickdependence Spray” i nawiązuje do filmu akcji z lat 90. „Dzień Niepodległości”. Odcinek skupi się na tym, jak Beth i Morty spędzają razem czas, ale niekoniecznie za obopólną zgodą. Morty może być znudzony w miejscu pracy Beth, a jego ciekawość może prowadzić do zabawnych i zawstydzających chwil. W międzyczasie Rick prawdopodobnie zrobi swoje zwykłe genialne wybryki naukowców i skończy tworząc potwory w swoim laboratorium. Potwory prawdopodobnie uciekną z aresztu Ricka i spowodują ogromne zniszczenia w całej krainie.

Prawdopodobnie przyciągnie uwagę wroga Ricka, prezydenta Stanów Zjednoczonych. Być może obaj mężczyźni będą musieli współpracować, aby zneutralizować zagrożenie potworem. Prezydent może mieć prawo do heroicznych momentów, uhonorowania postaci Billa Pullmana, prezydenta Thomasa J. Whitmore'a, we wspomnianym filmie. Nowy odcinek powinien ustąpić miejsca patriotyzmowi i kwestiom politycznym. Mogłaby też zawierać momenty emocjonalnego napięcia zestawione z tłem wojny.

Powiązane posty

Go up