Rejestracja najemników Rozdział 77 Odliczanie Surowe skanowanie

21/03/2022 12:36

Rejestracja najemników Data premiery rozdziału 78: Następny złoczyńca

Dodaj tę stronę do zakładek, abyś mógł łatwo do niej wrócić, jeśli chcesz zobaczyć najnowsze aktualizacje rozdziału 77 Rejestracja w trybie surowego skanowania

Więcej informacji na temat rekrutacji najemników

Ijin Yu miał osiem lat, gdy jego rodzice zginęli w katastrofie lotniczej, zostawiając go w obcym kraju i zmuszony do pracy jako dziecko najemnika, aby przeżyć. Jest mnóstwo jedzenia i schronienia dla niego i reszty jego rodziny, kiedy po dziesięciu latach wraca do Korei. i

Z drugiej strony Jin wkrótce odkryje, że przetrwanie okresu dojrzewania to zupełnie inne wyzwanie. Ijinowi pozostał tylko rok do liceum, więc musi nauczyć się nowych strategii poruszania się w szkole. Jak długo możesz wytrzymać w liceum? Czy szkoła może to przyjąć?

Jest wysokim nastolatkiem o siwiejących włosach i długich brązowych włosach. Jest trochę niższy niż ludzie z Sił Specjalnych, ale przynajmniej wydaje się tak silny. Pod względem umiejętności bojowych ma obecnie przewagę nad resztą postaci manhwa.

Kiedy był najemnikiem, nosił oliwkowozielony mundur i chusteczkę, aby ukryć swoją tożsamość. Noszenie mundurka szkolnego, luźnego stroju i formalnego garnituru jest dla niego normą (po zostaniu stażystą ochroniarza).

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up