Przecieki rozdziału 344 My Hero Academia

18/02/2022 16:52

Przecieki rozdziału 344 My Hero Academia

My Hero Academia to manga, która działa w Weekly Shonen Jump. Jest napisany i zilustrowany przez Kohei Horikoshi, który pisze tę pracę od ponad 5 lat. My Hero Academia opowiada historię osoby, która wspina się na szczyt dzięki determinacji i ciężkiej pracy.

Bohaterem opowieści jest Izuku Midoriya, chłopiec, który urodził się bez żadnych osobliwości. Przez przypadek spotyka swojego idola All-Mighta, który obdarza go swoim dziwactwem OFA. Dzięki tej nowej mocy Deku zyskuje środki na realizację swojego marzenia o zostaniu bohaterem numer jeden na świecie. Porozmawiajmy o przeciekach i spoilerach My Hero Academia Chapter 344 w tym blogu.

Przecieki rozdziału 344 My Hero Academia: Plan przyciągnięcia AFO

Widzimy retrospekcję All Might, w której wyjaśnia, że ​​szukanie AFO byłoby bezcelowe, ponieważ jest tchórzem i się nie pojawia. Jedynym sposobem, aby go zdobyć, jest zwabienie go, a można to zrobić z pomocą Aoyamy. Wszyscy z radością dowiadują się, że Aoyama będzie współwinny ich planu.

Używając Quirk Search, AFO i jego sługusy będą w stanie zlokalizować Deku, a tym samym ujść mu na sucho. Tsukauchi martwi się zdolnością AFO do wykrywania kłamstw, ale Aizawa zapewnia go, że upewnił się, że głos matki Aoyamy nie zawiera śladu kłamstwa, co pozwala mu przeoczyć dziwactwo AFO.

sekretna fabuła

Shinso przybywa w swoim kostiumie superbohatera i wszyscy go za to chwalą. Jednak Tsuyu martwi się, że Shinso nie będzie w stanie kontrolować tego, jak mówią inni, tak jak nie mógł wcześniej. Jednak Shinso twierdzi, że pilnie trenował i doskonalił swoje umiejętności.

Tokayami martwi się, jak bohaterowie zgromadzą się w jednym miejscu, by zmierzyć się z AFO. Dzięki swojej zdolności wyszukiwania może wykryć wszystkich bohaterów w jednym miejscu, dzięki czemu nie wpadnie w pułapkę. W tym momencie All Might zdradza, że ​​ma plan i że bohaterowie nie zbiorą się w jednym miejscu.

Moment Monony, by zabłysnąć

Monoma żartuje, że może nie być w stanie opanować dziwactwa w tak krótkim czasie. Aizawa mówi mu, że po utracie oka nie może w pełni wykorzystać swojego daru. Monoma mówi mu, żeby tego nie żałował, bo wszyscy wiedzą, jakie to było ważne.

Monoma mówi, że nie spodziewała się, że zostanie bohaterką, ponieważ jej umiejętności nie były zbyt dobre. Jednak tym razem Vlad mówi, że nikt nie jest postacią drugoplanową i wszyscy wniosą swój wkład. Wracamy do teraźniejszości, gdzie Monoma gratuluje sobie tego osiągnięcia, gdy bohaterowie w końcu konfrontują się z AFO i jego siłami.

Zaplanuj oddzielenie złych facetów

All Might mówi, że wiedział, że AFO przybędzie ze wszystkimi złymi facetami, ponieważ gdyby mógł zdobyć OFA, nie musiałby się już więcej ukrywać. Dabi najpierw atakuje Endeavoura, pytając, czy chce, aby jego koledzy bohaterowie umierali. Jednak Shoto przybywa i ratuje sytuację. Mówi, że nie pozwoli swojemu głupiemu bratu robić tego, co chce.

Tymczasem All Might wydaje Troyowi rozkaz, a metalowa konstrukcja zaczyna pochłaniać złoczyńców. AFO jest początkowo zdziwiony, ale potem zdaje sobie sprawę, co bohaterowie próbują osiągnąć. Mówi, że za pomocą tej strategii i portali stworzonych przez Monomę starają się oddzielić wszystkich złoczyńców.

Czy bohaterowie mogą wygrać z AFO i jego siłami? Powiedz nam, co o tym myślisz w komentarzach. Aby uzyskać więcej aktualizacji, śledź nas w mediach społecznościowych. Rozdział 344 My Hero Academia jest dostępny do przeczytania w mediach Viz i Mangaplus.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up