MY HERO ACADEMIA ROZDZIAŁ 317 SPOILER I PRZECIEKI

18/06/2021 08:48

Dodaliśmy szczegółowe spoilery do My Hero Academia Chapter 317. Jak Lady Nagant zareaguje na swoją stratę z Deku?

W zeszłym tygodniu obserwowałem, jak My Hero Academia przez trzy dni z rzędu stała się trendem na Twitterze w Wielkiej Brytanii.

Raz dla nowego zwiastuna misji World Heroes (więcej informacji, kliknij tutaj), ponownie dla odcinka 100 serii, a na koniec dla rozdziału 316 mangi.

Popularność tej serii jest bezdyskusyjna, ale większość społeczności manga kręci się wokół spoilerów i przecieków.

MY HERO ACADEMIA ROZDZIAŁ 317: DATA WYDANIA

W chwili pisania tego tekstu premiera rozdziału 317 My Hero Academia jest zaplanowana na niedzielę 20 czerwca.

MY HERO ACADEMIA ROZDZIAŁ 317: SPOILERY I WYCIEKI

OSTRZEŻENIE O SPOILERACH: Nie czytaj dalej, jeśli nie chcesz wiedzieć o możliwych spojlerach dla MHA 317.

Te spoilery zostały zgłoszone przez wiele źródeł, ale należy pamiętać, że ujawnione spoilery mogą nie być w 100% dokładne.

Rozdział nosi tytuł „Rany, krew i błoto” i zaczyna się od ucieczki bohaterów do sklepu z widokiem na morze, gdzie eksplozja nie spowodowała żadnych ofiar.

Nie mogą ponownie zapytać Naganta, co robić, ponieważ nadal jest nieprzytomny w szpitalu. Edgeshot pyta, czy nadszedł czas, aby upublicznili się w AFO i spróbowali stworzyć gigantyczną grupę badawczą z Deku na czele.

Następnie widzimy, jak Bras-de-Mort zdejmuje kostium bohatera, część po części, i opowiada, że ​​w końcu jest tylko człowiekiem, a niedawny sceptycyzm publiczny jest teraz zbyt silny.

Wracając do grupy, która wyjaśnia, że ​​jeśli inni bohaterowie ujawnią informacje, negatywność zostanie skierowana na Deku, ale musi być powód, dla którego jeszcze się to nie wydarzyło.

All Might, który zaczyna panikować, konfrontuje się z Deku o wybuchu, krzyczy na Deku, a następnie podaje mu pudełko z lunchem, myśląc, że Deku by nie jadł.

Rozdział kończy się grupą obywateli rozmawiających o Deku io tym, jak jego dziwactwa przypominają im złoczyńców, takich jak AFO i Nomu. Inni dodają, że wcale nie wygląda na bohatera, a jego ciało jest pełne ran, krwi i błota.

Ten artykuł zostanie zaktualizowany, jeśli w mediach społecznościowych zacznie krążyć więcej spoilerów i przecieków.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up