Przeciążona data wydania rozdziału 130, przeczytaj

18/05/2022 08:19

Przeładowany rozdział 130 – data wydania

Overgeared Chapter 130 Data premiery ustalona na 31 maja 2021 co tydzień pojawia się nowy rozdział. Surowe skany rozdziału 130 z Overgeared zostaną przeskanowane w Internecie na 2-3 dni przed wydaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczne wydanie.

Przeczytaj Manga Overgeared Rozdział 130

Overgeared Chapter 130 Manga Online to cotygodniowa powieść online, fani czekają na kolejny rozdział mangi Overgeared, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, abyś mógł przeczytać Overgeared Chapter 130 z następujących platform manga, aby wesprzeć twórców.

Dowiedz się więcej o Overgeared

Park Saenal jest autorem powieści Koreona „Overgeared”. Artyści manga Silverbin i HABAN przekształcili go w manga manhua. Grid to nazwa użytkownika Young Woo Shin. Za każdym razem, gdy zostanie wymieniony w największej grze wirtualnej rzeczywistości, będzie za nim podążał pech. Jednak w połowie podróży natknął się na najsilniejszą legendarną grę wśród ponad 2 miliardów graczy.

Shin młody Woo

Po pierwsze, postać Shina Youngwoo nazywana jest „brzydką”. Ze względu na swoje mroczne poglądy i nikczemne zachowania nie jest w stanie odnieść sukcesu. Ma nawyki, takie jak regularne spożywanie niezdrowych potraw (takich jak błyskawiczny ramen) i spędzanie większości godzin na graniu w gry wideo (bez kąpieli, bez ćwiczeń).

Ponadto jego zachowanie i gesty przerażają ludzi. Nie obchodzi go, co nosi poza domem, i nawet nie zawraca sobie głowy przebieraniem się w to, co tam nosi. W kolejnych rozdziałach prowadzi zdrowszy tryb życia i zaczyna często ćwiczyć, zapewniając mu wysportowane ciało z ramionami przypominającymi ramiona profesjonalnego sportowca.

Z jego męskimi rysami, zwłaszcza przenikliwymi czarnymi oczami, staje się jasne, że wcale nie był brzydki. Z drugiej strony nie jest zbyt atrakcyjna. Wygląda zwyczajnie. Dodatkowo staje się świadomy siebie, gdy zaczyna bardziej odpowiednio się ubierać.

Aby połączyć się z Brahamem, Grid zyskuje siwe włosy i rubinowe oczy. Z silną szczęką i mieszanką męskich cech Brahama i jego własnych, ma uderzający wygląd. W tym trybie mówi się, że jest niesamowicie atrakcyjny i przyciąga oddanych fanów. Dziennikarze początkowo uważali, że przeszła operację plastyczną.

Powiązane posty

Go up