Przeładowany rozdział 126 – data wydania

08/05/2022 09:00

Przeładowany rozdział 126 – data wydania

Przeładowany rozdział 126 Data premiery ustalona na 7 maja 2021 r. Co tydzień pojawia się nowy rozdział. Surowe skany rozdziału 126 Overgeared zostaną przeskanowane w Internecie na 2-3 dni przed wydaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczne wydanie.

Przeczytaj rozdział 126 Manga Overgeared

Overgeared Chapter 126 Manga Online to cotygodniowa manhwa, fani czekają na kolejny rozdział Overgeared, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, dzięki czemu możesz przeczytać Overgeared Chapter 126 z następujących platform manga, aby wesprzeć twórców.

Dowiedz się więcej o Overgeared

Park Saenal jest autorem powieści Koreona „Overgeared”. Artyści manga, Silverbin i HABAN, przekształcili go w manhua/mangę. Grid to nazwa użytkownika Young Woo Shin. Za każdym razem, gdy zostanie wymieniony w największej grze wirtualnej rzeczywistości, będzie za nim podążał pech. Jednak w połowie podróży natknął się na najsilniejszą legendarną grę wśród ponad 2 miliardów graczy.

Shin młody Woo

Po pierwsze, postać Shina Youngwoo nazywana jest „brzydką”. Ze względu na swoje mroczne poglądy i nikczemne zachowania nie jest w stanie odnieść sukcesu. Ma nawyki, takie jak regularne spożywanie niezdrowego jedzenia (takiego jak błyskawiczny ramen) i spędzanie większości czasu na graniu w gry wideo (bez kąpieli, bez ćwiczeń).

Ponadto jego zachowanie i gesty przerażają ludzi. Nie obchodzi go, co nosi poza domem, i nawet nie zawraca sobie głowy przebieraniem się w to, co tam nosi. W kolejnych rozdziałach prowadzi zdrowszy tryb życia i zaczyna często ćwiczyć, zapewniając mu wysportowane ciało z ramionami przypominającymi ramiona profesjonalnego sportowca.

Z jego męskimi rysami, w tym przenikliwymi czarnymi oczami, staje się jasne, że nie był niczym brzydkim. Z drugiej strony nie jest tak atrakcyjna. Wygląda zwyczajnie. Dodatkowo staje się świadomy siebie, gdy zaczyna bardziej odpowiednio się ubierać.

Aby połączyć się z Brahamem, Grid zyskuje siwe włosy i rubinowe oczy. Z silną szczęką i mieszanką męskich cech Brahama i jego własnych, ma uderzający wygląd. W tym trybie mówi się, że jest niesamowicie atrakcyjny i przyciąga oddanych fanów. Dziennikarze początkowo uważali, że przeszła operację plastyczną.

Powiązane posty

Go up