Pokemon 2019 Odcinek 99 Spoilery! Data premiery, gdzie oglądać

23/02/2022 10:48

Pokemon 2019 Odcinek 99 Spoilery!  Data premiery, gdzie ją zobaczyć.

Pokémon Journeys przygotowuje grunt pod wielki występ anime Marnie i Piers z zapowiedzią nadchodzącego 99 odcinka Pokémon 2019! Najnowsza odsłona serii pozwala widzom oglądać, jak Ash Ketchum i Goh podróżują po poprzednich lokacjach serii.

Gdy serial podróżuje po całym świecie, widzowie mogą zobaczyć, jak pojawiają się ich ulubione postacie z poprzednich sezonów. Jednocześnie pojawiło się mnóstwo okazji do wprowadzenia do miksu nowych graczy.

Pokemon 2019 Odc 98 Podsumowanie

„Cyrk Pokemonów!” to tytuł odcinka 98 Pokemon 2019. To Booster i Thunder! Gou, Satoshi i Koharu udają się do cyrku Pokémon.

Obecny jest prowodyr cyrku i dwóch artystów. Do każdego przedstawienia przydzielono dwie Evee z umiejętnościami elektrycznymi i ogniowymi. Podczas tego odcinka Honoka i Belly dogadują się ze sobą i dają imponujący występ.

Dodatkowo wydarzenia z tego rozdziału uczą Koharu kluczowej lekcji na temat relacji między Pokémonem a jego partnerem. Pikachu, Sarunori i dwoje Evee wzięli udział w przedstawieniu i pomogli wystawić fantastyczny spektakl przy wsparciu teatru.

Pokémon 2019 Odcinek 99 Spoilery

Będziemy mieli mistrza w odcinku „Mary of Spiketown! " przyszły. Galar będzie gospodarzem kolejnej bitwy pomiędzy Satoshi i Gou. Minęło trochę czasu, odkąd widzieliśmy walkę Pokemonów w anime, więc ta rywalizacja będzie mile widzianą zmianą tempa.

Nadchodzący odcinek wprowadzi Mary jako nową postać, a anime wydaje się skupiać na jej interakcjach i starciach z naszymi bohaterami. Odcinek 99 Pokemon Journeys z pewnością będzie wielkim hitem wśród dzieci.

Pokemon 2019 odcinek 99 – data premiery

Data premiery odcinka 99 Pokemon 2019 to piątek, 25 lutego 2022. Około 18:55 spodziewamy się, że odcinek 99 Pokemon 2019 będzie emitowany w różnych strefach czasowych, w zależności od tego, gdzie jesteś.

Oglądaj odcinek 99 Pokemon 2019 online

Pokemon 2019 Episode 99 Anime Online, fani z niecierpliwością na to czekali. Możesz oglądać online lub bezpłatnie na następujących platformach wspierających twórców: na Netflix.

Czy Pokémon 2019 to remake?

Kunihiko Yuyama i Motonori Sakakibara reżyserują Pokémon: Mewtwo Strikes Back-Evolution, japoński film animowany komputerowo z 2019 r. Film jest 22. z serii filmów Pokémon i animowany CGI remake pierwszego filmu. OLM, OLM Digital i Spite Animation Studios stworzyły animację do filmu.

Czy Pokémon 2019 będzie streamowany na Netflixie?

Firma Pokémon Company International ogłosiła 23 kwietnia 2020 r., że Netflix uzyskał prawa do streamowania przyszłych sezonów w Stanach Zjednoczonych, zaczynając od „Podróży Pokémon”.

Czy Pokémon 2019 to dobre anime?

Ogólnie ta seria jest bardzo zabawna i bardzo dobra; Nie mogę się doczekać nowego odcinka co tydzień i zdecydowanie polecam go osobom, które w przeszłości porzuciły anime Pokémon. Co sprawiło, że dałem mu 8? Ponieważ serial jest jeszcze w powijakach, nie mogę powiedzieć, że jest idealny.

Ile jest sezonów Pokémon?

W sumie są 23 sezony Pokémonów.

Gdzie mogę znaleźć Pokemona do obejrzenia?

Widzowie mogą oglądać Pokemony w serwisie Netflix.

Więcej informacji o Pokemonach

Japanese Pocket Beasts & Worldwide Adventures of Pokémon: The Arrangement to tytuł 23. sezonu Pokémon Arrangement. 17 listopada 2019 r. główny etap okresu został ogłoszony w telewizji 7.

Program został wydany jako sezon transmisji strumieniowej telewizji na Netflix w Stanach Zjednoczonych i regionie skandynawskim, co czyni go pierwszą poprawką Pokemon, która nie zostanie opublikowana w telewizji głównego nurtu w Stanach Zjednoczonych 12 czerwca 2020 r. Tygodniowa premiera w Teletoon jest zaplanowane na maj. 9, 2020.

Satoshi jest witany w Vermilion przez profesora Yukinari Ookido, innego dnia w dzielnicy Kanto. Podczas oficjalnego czatu, Satoshi i inni trenerzy zostają powiadomieni o obecności prawdopodobnie rzadkiego Pokémona w Porcie Miasta Vermi i otrzymują polecenie polowania na zdezorientowanego Pokémona. Lugia, fantazyjny Pokémon, mierzy się z innymi trenerami w porcie.

Satoshi kieruje atakiem Thunderbolta na Lugię, by użyć swojego sojusznika, Pikachu, który widzi strategie różnych trenerów. Lugia nie jest zainteresowana, ale plecy Satoshiego też nie podskakują. Co zaskakujące, Satoshi spotyka chłopca o imieniu Gou, w skład którego wchodzi również Lugia. Jazda u boku Lugii to dla nich fantastyczne przeżycie oceaniczne. Satoshi i Gou żegnają się z Lugią i wracają do Instytutu Sakuragi.

Sakuragi był tak zaintrygowany eksperymentami Gou i Satoshiego, że zdecydował, że powinni zostać jego nowymi partnerami badawczymi. Tak więc przygoda pary zaczyna się od przetransportowania ich przez różne dzielnice do wielu nowych Pokémonów, w tym tych z umiejętnością Gigantamax!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up