Podsumowanie rozdziału 1036 w jednym kawałku

26/12/2021 11:06

Data i godzina wydania One Piece Rozdział 1036 ujawniono podsumowanie i obsadę! Najbardziej niesamowita i popularna manga anime rozwinęła wśród nich niesamowity entuzjazm i szaleństwo, więc emocje związane z nowym rozdziałem są na innym poziomie. Najbardziej niesamowita i niesamowita seria anime manga o nazwie One Piece Chapter 1036 ma wkrótce opublikować swój nowy rozdział online na oficjalnej stronie VIZ Media. Serial przedstawia historię walki Samurajów z Piratami Bestii, która miała miejsce w pozostałościach Pałacu Onigashima, ale samuraj zajęli podwładnego Kaidou. Królowa przybyła z uszkodzonym zębem i została znokautowana przez Sanjiego, a następnie ochroniła Osoma, gdy królowa chciała ją zniszczyć i pokazać Chuuji. Po tym, Osome przywitał Sanjiego, który upadł, używając pełnej mocy Better Quee i Osome States na Geisha, aby wesprzeć Sanjiego i Skull Dome: Pleasure Hall przeszedł walkę, wskazując, że podbił Quee. Zostań z nami, aby zebrać wszystkie informacje i aktualizacje dotyczące historii serii.

Data i godzina wydania One Piece Rozdział 1036 ujawniono podsumowanie i obsadę!
W ostatnim lub rozdziale 1035 serii widzowie zobaczyli, że Zoro nie może zaakceptować tego, że urzędnicy ustawili 100 milionów jagód, które są przeznaczone na głowę króla. Król przypomina Zoro, że wkrótce spotka się z jego przybyciem i że nie może mu powiedzieć, że ma premię w wysokości 100 milionów jagód. Obraca się na pteranodonie i podchodzi do Zoro, uderzając go, ale rekompensuje wszystkie inne najazdy i przestaje walczyć. Zoro śmieje się i pokazuje, że walka nie potrwa długo, ponieważ King wyczuje trudną aurę. W tej historii King był nastolatkiem i był zadowolony z Kaïdou, który przebywa w budynku Punk Hazard, gdzie rząd testował wszystkich.

Po tym Kaïdou poparł Kinga i powiedział mu, że oficerowie nie chcą go tulić, a on pokazał wszystkim, aby odeszli, i postanowił stworzyć wyjątkową drużynę piratów i zapytał Kinga, co zamierza zrobić. King podziwia, czy Kaïdou może przekształcić wszechświat, a Kaïdou przyznaje, że jest jedyną osobą, która może. Kaidou wspiera Kinga po podbiciu struktury Punk Hazard i pyta go o imię, a King pokazuje, że jest Arbelem, ale Kaidou oświadcza mu, że jest teraz królem, a walka między nimi pozostaje w rozdziale.

Data premiery One Piece Rozdział 1036 została ustalona na 2 stycznia 2022 na oficjalnej stronie VIZ Media. W następnym rozdziale widzowie zobaczą, że King przyznaje, że Zoro jest zawodowym szermierzem, ale zwolnił Oomori Karyuudona-Imperial Flame Guardian Dragon, a Zoro spotyka En- lub SANTORYUU: King of Hell, Three Dragons Swords - Ippyaku Sanjou Hiryuu Jigoku- 130 Uczucia , Latający Smok Ekstremalny Samuraj. A teraz zobaczmy, co wydarzy się w dalszej części rozdziału, do tego czasu zostań z nami.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up